Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księgowość w firmie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Księgowość w firmie

    Księgowość zależy chyba od tego jak dużą ma się firmę. Przy naprawdę małych, np. jednoosobowych może spróbować tego samemu, ale chyba lepiej z biurem rachunkowym, przy większych jednak lepiej sprawdza się księgowa.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Księgowość w firmie

      ja prowadzę małą firmę a mimo to zdecydowałem się na księgową. Ona jest odpowiedzialna za wszystkie papiery a ja nie muszę sie martwić ze coś pomieszam w fakturach i będę miał problemy.
      Miesięcznie płacę 150 zł więc to nie duża kwota a zawsze odciążenie psychiczne

      Skomentuj


        #33
        Odp: Księgowość w firmie

        Jeżeli ktoś zna dobrze przepisy i prawo księgowe i rachunkowe to jak najbardziej może robić to sam jednak ja osobiście nie wyobrażam sobie nie mieć księgowej ona zawsze zajmie sie tymi wszystkimi dokumentami a ja mogę spać spokojnie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Księgowość w firmie

          Nie ufam księgowości online, tak samo jak straciłem zaufanie do zewnętrznych agencji czy biur rachunkowych. Jednak jedna księgowa albo kilka pracujących w obrębie tej samej firmy to jest najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy. Chociaż uważam jednocześnie, że szef powinien się choć trochę orientować w podstawach księgowości i rachunkowości, żeby nie trzeba mu było wszystkiego tłumaczyć przy każdej okazji.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Księgowość w firmie

            Dlaczego nie ufasz księgowości online? Jeżeli jest to sprawdzona firma która obsługuje wielu klientów i ma dużo rekomendacji to moim zdaniem nie ma powodów żeby takiej firmie nie ufać. Nie ufać można jeżeli ceny są podejrzanie niskie. No ale wtedy to szkoda wgl tracić pieniądze. Lepiej zapłacić więcej i mieć spokój.
            Życie mija szybko. Jeśli czasem się nie zatrzymasz, żeby się nim ponapawać, łatwo je przegapić

            Skomentuj


              #36
              Odp: Księgowość w firmie

              Napisane przez madziorek444 Pokaż wiadomość
              Dlaczego nie ufasz księgowości online? Jeżeli jest to sprawdzona firma która obsługuje wielu klientów i ma dużo rekomendacji to moim zdaniem nie ma powodów żeby takiej firmie nie ufać. Nie ufać można jeżeli ceny są podejrzanie niskie. No ale wtedy to szkoda wgl tracić pieniądze. Lepiej zapłacić więcej i mieć spokój.

              Również jestem tego samego zdania. Nie ma praktycznie różnicy pomiędzy księgowością stacjonarną a internetową. Jasne - jeśli posiadamy sporą firmę oraz mamy dużo papierów do wypełniania to warto jest to komuś oddać. Jeśli jednak firma nie jest duża oraz mamy raptem kilka fakturek miesięcznie to o wiele lepiej opłaca się skorzystać z takiej internetowej księgowości.

              Co do konta firmowego to jedynie niektóre banki mają na dzień dzisiejszy darmowe oferty. Zerknijcie sobie tutaj:
              xxx

              Na stronie jest aktualny ranking na ten miesiąc.

              Najlepsze są konta w idea banku oraz w deutsche banku.
              Last edited by disne; 30-06-2020, 19:53. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Księgowość w firmie

                Wiem, że sporo właścicieli firm po to by zaoszczędzić prowadzą samodzielnie księgowość i do tego samodzielnie też się rozliczają. Jest to fajna opcja jednak trzeba mieć jakąś wiedzę na temat róznych podatków i ulg by to dobrze robić. Jeżeli chcesz robić to samodzielnie to warto sobie zajrzeć do ich xxxx bazy wiedzy bo jest tam sporo informacji na temat różnych podatków
                Last edited by disne; 30-06-2020, 19:53. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Księgowość w firmie

                  W normalnym państwie każdy przedsiębiorsa sam sobie prowadzi księgowosc. Tylko u nas jest tak, że lepiej kogos zatrudnic, bo jest tyle przepisów, że człwoeik musiałby tylko siedziec i tym sie zajmowac…

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Księgowość w firmie

                    Przepisy zagmatwane, samemu ciężko to oagrnąć

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Księgowość w firmie

                      Moim zdaniem lepiej, aby księgowością w firmie zajął się specjalista, ale z pewnością oszczędniej jest zająć się tym samodzielnie. Wiele osób uważa, że samodzielne prowadzenie księgowości jest skomplikowane i zajmuje wiele czasu, ale od lat dostępne są narzędzia (na xxx mają takie do księgowości online), które to znacznie upraszczają i przyśpieszają.
                      Last edited by disne; 30-06-2020, 19:51. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Księgowość w firmie

                        Jeśli chcesz zaoszczedzić to księgowosć online będzie najlepszym rozwiązaniem. Zobacz sobie ofertę portalu xxxx możesz tam samodzielnie prowadzić księgowość i za darmo korzystać z wsparcia ekspertów.
                        Last edited by disne; 30-06-2020, 19:51. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Księgowość w firmie

                          W mojej firmie jest to rozwiązane w taki sposób, że posiadam system finansowo-księgowy xxxx, który jest zgodny z wszelkimi ustawami. Program jest na tyle intuicyjny, że bez problemu sama z niego korzystam. Jednak jeśli wystąpi jakiś problem mam zaprzyjaźnionego księgowego, który w razie czego mi pomoże. Na razie radzę sobie sama i wydaje mi się, że idzie mi naprawdę dobrze.
                          Last edited by disne; 30-06-2020, 19:51. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Księgowość w firmie

                            Tutajxxx można się wszystkiego dowiedzieć na temat księgowości, zapytać, poczytać porady i porozmawiać z ekspertami oraz innymi przedsiębiorcami. W dzisiejszych czasach wystarczy zdecydować się na dobry program do fakturowania i księgowość najlepiej online i mamy wszystko!
                            Last edited by disne; 30-06-2020, 19:51. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Księgowość w firmie

                              Taka księgowość przez internet jest bezpieczna?
                              Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym meble na wymiar poznań - Phil Bosmans

                              Pozdrawiam, Marysia

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Księgowość w firmie

                                Nie wiem czy wiecie, ale tutajxxxx jest fajna opcja. Można mieć sklep internetowy za darmo. Plusem jest to, że z powodzeniem można go zintegrować z księgowością online - wfirma.pl .
                                Last edited by disne; 30-06-2020, 19:52. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X