Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skandal z in vitro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Skandal z in vitro

    Skandal z zapłodnieniem in vitro w szczecińskiej klinice bardzo nas poruszył. Kobieta urodziła dziecko z wadami genetycznymi i, jak się okazało, nie jest jego biologiczną matką - nasieniem jej męża zapłodniono komórkę jajową innej kobiety (nie wyklucza się nawet celowego działania pracowników kliniki!). Trudno nam się w ogóle wczuć w sytuację tej rodziny.

    Co o tym myślicie? Uważacie, że ten przypadek zniechęci niepłodne pary do skorzystania z zabiegów in vitro?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    #2
    Odp: Skandal z in vitro

    współczuje kobiecie, jej rodzinie i urodzonemu Dzieciątku - bardzo ciężka sytuacja, nie potrafię sobie nawet wyobrazić jak ja bym zachowała się w takiej sytuacji, najgorsze jest to iż dzieciątko jest chore i to bardzo, w kwestii in vitro myślę, iż ten przypadek nie zniechęci niepłodne pary do skorzystania z zabiegów in vitro - bo jeśli ktoś nie może mieć dzieci - to naprawdę chwyta się każdej deski ratunku by to dzieciątko mieć - mam znajomą, która dzięki tej metodzie urodziła zdrowe bliźniaczki,

    Skomentuj


      #3
      Odp: Skandal z in vitro

      to straszne co się stało i mogę sobie wyobrazić tylko co czyje matka ,rodzina
      Jak w ogóle mogło dojść do czegoś takiego
      Dziecko przecież niczemu nie winne

      Skomentuj

             
      Working...
      X