Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs z Benedictem <3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs z Benedictem <3

    Detektyw, potwór, adwokat, naukowiec, malarz, komik, szpieg - lista rewelacyjnych ról Benedicta Cumberbatcha jest długa. Grał ikoniczne osobowości współczesnego świata, postacie historyczne i kultowych bohaterów literackich.

    Od jutra do wygrania prawdziwa gratka dla fanów Benedicta Cumberbatcha - jedyna taka biografia!

    Zapraszamy



    Regulamin: http://babyonline.pl/konkurs-z-bened...6192,r1p1.html
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

    Zadanie konkursowe:

    Odpowiedz na trzy pytania:
    1. Jaki był ulubiony reżyser Benedicta, o którym Ben pisał pracę na zakończenie studiów?
    2. Jaki jest tytuł filmu, z którym Benedict Cumberbatch przyjechał do Polski na festiwal Off Plus Camera?
    3. Benedict Cumberbatch - hot or not? Wspaniały czy irytujący? Daj znać, dlaczego chcesz przeczytać tę książkę!

    Na odpowiedzi czekamy w tym wątku, do 23 września.

    Zapraszamy
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

      No to lecimy i podpowiadamy potencjalnym konkursowiczom

      1. Stanley Kubrick
      2. „Little Favour"
      3. Brzydal nad brzydale Charakterystyczna twarz, której nie idzie zapomnieć. Ale to właśnie ona + niesamowity talent aktorski powodują, że chcemy "Benka" oglądać. "Sherlock'a" wciągnęliśmy z mężem z jęzorami wywieszonymi z wrażenia. To połączenie dr Housa i Sheldona z "Teorii wielkiego podrywu" - dla nas bomba. Książka byłaby dla nas zwieńczeniem przygody z serialem.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

        A więc:
        1. Stanley Kubrick
        2. "Little Favour"
        3. Charakterystyczna twarz to to, co sprawia, że jest jednym z najbardziej hot! światowych aktorów. Nie dość, że jest niesamowitym aktorem to człowiekiem o niezwykłym podejściu do życia i innych ludzi. Widać to w takich akcjach jak #BatchOfKindness, która odbyła się w jego urodziny, więc chyba warto przeczytać książkę i dowiedzieć się więcej o jego życiu i zainteresowaniach, a może dzięki niej dołączyć do Cumbercollective

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

          Zatem:
          1) Stanley Kubrick
          2) "Little Favor" (szczerze polecam)
          3) Cóż więcej mi pozostaje do powiedzenia ? Jest jak najbardziej HOT. Jego specyficzna uroda, bo tak z pewnością można ją nazwać, nie była dla mnie pociągająca ale w miarę poznawania (oczywiście niedosłownie) tego niesamowitego mężczyzny, to zafascynowanie przyszło samo. Benedict jest czarujący oraz intrygujący. Jego gra aktorska jest na prawdę godna podziwu a wciela się w swoje role bardzo przekonująco i imponująco. Oprócz bycia świetnym w swoim zawodzie jest też wzorem do naśladowania w prywatnym życiu. Przykładem tego jest właśnie ta akcja, którą przytoczyła już jedna z użytkowniczek. Co jest jeszcze ważne dla mnie to, że Ben nie stara się o rozgłos. Według mnie jest to w pełni zasłużona sława. Oczywiście nie zapominajmy o jego głębokim głosie z cudownym brytyjskim akcentem oraz oczach, które nawet ze zdjęcia przeszywają Cię na wylot.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

            Odpowiedzi:

            1. Stanley Kubrick

            2. "Little Favour"

            3. Za każdym razem, gdy przypominam sobie moje pierwsze "spotkanie" z Benedictem, na moich ustach mimowolnie pojawia się uśmiech. Otóż pewnego dnia kolega polecił mi serial "Sherlock", wręcz zmusił mnie do obejrzenia choćby jednego odcinka. Na szybko sprawdziłam w internecie ogólne informacje i opinie o tym serialu i przypadkowo stało się tak, że na miniaturce trailera dostrzegłam dziwnie wykrzywioną minę Benedicta. To ujęcie było naprawdę wyjątkowo niekorzystne, w dodatku zrobione jakby z góry, przez co jego twarz skojarzyła mi się z wyjątkowo paskudnym kosmitą. Ale cóż, to serial, a nie wybory Mistera, więc włączyłam i... już po pierwszym odcinku całkowicie zmieniłam swoją opinię co do niego. Benedict Cumberbatch jest według mnie idealnym przykładem na to, że na atrakcyjność składa się o wiele więcej czynników niż sama uroda. Spojrzenie, głos, mowa ciała, mimika twarzy, umiejętność zaintrygowania - te wszystkie atuty sprawiły, że Benedict jest coraz częściej zaliczany do grona najseksowniejszych mężczyzn. Jak widać, wcale nie trzeba mieć twarzy modela z okładki, by być kochanym przez miliony kobiet na całym świecie - wystarczy mieć odrobinę charyzmy i "to coś", by porwać tłumy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

              Zapomniałam dodać, że bardzo chciałabym wygrać tę książkę, bym mogła dowiedzieć się o nim jak najwięcej, a że jest to bardzo intrygujący człowiek wielu talentów, to z pewnością w tej biografii znajduje się sporo ciekawych informacji, których nie można znaleźć w internecie. Poza tym mam kilka koleżanek, które również są oczarowane Benedictem, także z wielką radością pożyczyłabym im tę książkę, żeby również mogły ją przeczytać

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

                1. Stanley Kubrick
                2. Little Favour - bardzo polecam. Film nie trwa długo, ale dostarcza wielu emocji!
                3. Czy Benedict Cumberbatch jest hot? Dla mnie zdecydowanie jest! To idealne połączenie angielskiego gentlemana z amerykańskim chłopakiem z sąsiedztwa (mimo że Benedict "chłopakiem" zdecydowanie nie jest, lecz 100% mężczyzną!). Swoją przygodę z Benedictem zaczęłam oglądając Sherlock'a. Oczywiście od razu pokochałam zarówno serial jak i wspaniałą obsadę! W swoich kolejnych filmach Benedict udowadnia, że aktor z niego nie byle jaki i potrafi doskonale wczuć się w graną przez siebie postać co doceniają nie tylko wierni fani i widzowie, ale też krytycy filmowi! Mam nadzieję, że jego ostatnia rola w filmie "The Imitation Game" zapewni mu Oscara, bo na to czeka zapewne nie tylko sam Benedict, ale i rzesze jego wiernych fanów! Książkę chciałabym przeczytać, aby poznać lepiej nie tylko samego aktora, ale też kulisy jego pracy. Benedict to jeden z tych aktorów, których każdy reżyser chce mieć u siebie. Wydanie książki tylko potwierdza, że Benedicta chcą wszyscy! Bo która kobieta nie kocha głębokiego męskiego głosu i brytyjskiego akcentu? Nie wspomnę już o uśmiechu i oczach, które zahipnotyzują nas nawet ze zdjęć. Aż strach pomyśleć jak musi być, gdy ogląda się je na żywo!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

                  1. Stanley Kubrick
                  2. Little Favour
                  3. Oczywiście że tak!! Jest MEGA HOT !! Nie tylko uroda świadczy iż dany mężczyzna jest hot, tu akurat jego sposob bycia, jego aktorski talent oraz czarujący uśmiech mnie calkowicie zdobył Ma także niesamowite spojrzeniem, które potrafi sparaliżować kobietę

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

                    1. Stanley Kubrick
                    2. "Little Favour"/
                    3. HOT, HOT, HOT. Ma taka aurę, że nie można od Niego odciągnąć wzroku. Z przyjemnością dowiedziałabym się jak to jest być pretendentem numer jeden do nagrody, jaką jest szczęście... a może i nie?
                    Zaliczam Benedicta do ludzi którzy, nie giną w przestworzach świata. Którzy wciąż potrafią robić kolejny krok w codzienność lub w niecodzienność.
                    Podziwiam Go, że On zauważa momenty w swoim życiu, w których więcej rzeczy jest powodem niż przeszkodą...
                    z przyjemnością poznałabym ciut więcej

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

                      niemogłam edytować:
                      ...podziwiam, Go za to , że On... - tak chciałam to skreślić - mąż przeszkodził mi, bo Polacy Mistrzem Świata właśnie... pozdrawiam!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

                        1. Stanley Kubrick

                        2. "Little Favour"
                        Hot! Aż iskry się sypią... Przypomina mi moją pierwszą miłość jeszcze z czasów liceum...ach Ma to coś w sobie.Coś czego nie mają inni, coś co pociąga ,intryguje,zadziwia i sprawia ze chce się go więcej i więcej.A to spojrzenie które przeszywa człowieka do wewnątrz-hipnotyzuje. I w ogóle jakoś tak przypomina mi mojego męża nie z zewnątrz ale z cech osobowości

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

                          Jeszcze doba na odpowiedzi
                          pozdrawiamy,
                          Redakcja MamoToJa.pl

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

                            1. Stanley Kubrick
                            2. "Little Favour"
                            3. Hot jako aktor, not jako przystojniak. Oglądałam wiele filmów, w których grał i uważam, że aktorsko wspina się na wyżyny, do tego jest skromnym, sympatycznym człowiekiem. Ujmuje widzów charyzmą i wdziękiem.

                            Książkę z chęcią przeczytam, żeby dowiedzieć się o nim więcej, poznać ciekawostki z jego życiorysu i sprawdzić, czy faktycznie jest człowiekiem bez skazy.

                            P.S. Czy wiecie, że w serialu "Sherlock" rodziców tytułowego bohatera - zagrali prawdziwi rodzice Benedicta?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs z Benedictem &lt;3

                              Ad.1. Stanley Kubrick

                              Ad.2. ,,Little Favour"

                              Ad.3.HOT!

                              Czerwiec 2012 roku. Wieczór. Zza okna dobiega mnie dźwięk rytmicznego cykania świerszczy…Ciepłe, letnie powietrze leniwie krąży po pokoju…Z kieliszkiem czerwonego wina domowej roboty siedzę z ulubionym fotelu męża delektując się ciszą i odrobiną samotności po spędzonym na najwyższych obrotach dniu…Nieco bezmyślnie przerzucam telewizyjne kanały…Moja uwagę przykuwa nagle charakterystyczna twarz aktora w kraciastej pelerynie. Odkładam pilot na oparcie fotela i z coraz większym zainteresowaniem zaczynam śledzić serialową fabułę. Jestem tak zafascynowana genialnym umysłem głównego bohatera i jego znakomitą grą aktorską, że nie zdaje sobie nawet sprawy z bezlitośnie upływającego czasu. Po kilkudziesięciu minutach spędzonych przed ekranem telewizora mój apetyt związany ze spotkaniem Benedicta wciąż nie został zaspokojony. Rozpoczęłam więc gorączkowe poszukiwania Internetu. Ku mojej radości okazało się, że moje spotkania z Benedictem trwać będą jeszcze do końca miesiąca! Przed snem wciąż miałam przed oczami jego piękną, intrygującą twarz i doskonały warsztat sceniczny…
                              W 2013 roku spotkałam Go ponownie. Tym razem spotkaliśmy się w kinie podczas premiery głośnego filmu,,Zniewolony.12 years a slave”. Benedict grający postać gnębionego wyrzutami sumienia Forda po raz kolejny pokazał prawdziwy kunszt aktorski, niesamowitą umiejętność utożsamiania się z graną postacią i swoją jakże intrygującą twarz w zupełnie nowej roli…
                              Rok 2014. Na rynku wydawniczym ukazuje się Jego biografia. Mam nadzieję, że dzieki niej tym razem uda mi się Go poznać od nowa…zupełnie inaczej…Prywatnie…Dowiedzieć się jak wygląda Jego codzienne życie…Czy jest rannym ptaszkiem czy może nocnym markiem..? Czy woli jajka na miękko czy na twardo? Czy woli czytać powieści kryminalne czy obyczajowe..? Poznać Jego marzenia, plany…Odkryć skrywane tajemnice, lęki…Cieszyć się z radości, opłakiwać smutki…Czy to wystarczający powód aby ja otrzymać...?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X