Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czyste otoczenie, czyli pościel i pluszaki wędrują do pralki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czyste otoczenie, czyli pościel i pluszaki wędrują do pralki

    Napisane przez M0nik4 Pokaż wiadomość
    Wyczytałam w artykule, że poszewki powinno prać się raz na tydzień. Nie wiecie może jak często powinno się prać sam "wsad"? Bo chyba tam też się zbierają bakterie?
    Nie ma reguły, jak często należy czyścić wypełnienie poduszek I jest to kwestia indywidualna. Warto pamiętać, że wypełnienia mogą zawierać roztocze kurzu domowego i wtedy skutecznym sposobem na ich pozbycie jest wystawienie poduszek na działanie słońca lub bardzo niskich temperatur.

    Skomentuj


      Odp: Czyste otoczenie, czyli pościel i pluszaki wędrują do pralki

      Ja się zastanawiam co ile pierzecie prześcieradła. Ja co tydzień i nie wiem czy to nie za rzadko... A może za często?

      Skomentuj


        Odp: Czyste otoczenie, czyli pościel i pluszaki wędrują do pralki

        Ja poduszki i pościele piorę co trzy miesiące a poszewki co dwa tygodnie. Nie mogłabym spać w brudnej pościeli. Możecie polecić mi jakiś płyn do zmiękczania tkanin? Po ostatnim praniu moja pościel jest jakaś taka sztywna i nie wiem dlaczego bo używam cały czas tego samego proszku i płynu do płukania.

        Skomentuj


          Odp: Czyste otoczenie, czyli pościel i pluszaki wędrują do pralki

          Co do pościeli dziecięcych to ja kupiłam ostatnio taką http://www.smykoland.pl/detexpol-pos...-kitty-12.html . Myślę, że zarówno pod względem jakości wykonania, jak i wyglądem, pościel idealnie pasuje do pokoju dziecka. A wy jakie pościele kupujecie swoim dzieciom?

          Skomentuj

                 
          Working...
          X