Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecięca skóra bez podrażnień

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

    dziękuję bardzo za SilanNiesamowicie piękny zapach, polubiłam go od razu, mój Mąż również zachwycony, a Maluszek szczęśliwy. Zero podrażnień. Ubranka miłe w dotyku... Czego więcej chcieć? Chyba znalazłam swój płyn do płukania tkanin...

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

      Witam.
      Ja również otrzymałam do testowania płyn Silan. Bardzo dziękuję.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

        Od momentu narodzin mojej córeczki, do prania i płukania jej ubranek używam delikatnych środków, uwzględniających ochronę jej delikatnej skóry. Ostatnio zakupiłam płyn Silan Sensitive i jestem z niego na prawde zadowolona. Gwarantuje subtelny zapach, wydajność, przystępną cenę, a przede wszystkim uczucie miękkości płukanych ubrań. Z pewnoscią polecę go każdej mamie oraz osobom mającym problemy z wrażliwą skóra.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

          Moje dziecko również ma delikatną skórę więc używamy tylko sprawdzonych produktów żeby uniknąć problemów . Miałam przyjemność dostać mała saszetke z tym płynem i przyznaje że jest wart swojej ceny i zaufania mam . Pierwsze co po praniu można powiedzieć że cudnie pachnie uwielbiam takie delikatne i świeże zapachy , a w dotyku ciuszki są miękkie po wyprasowaniu i schowaniu do szafy nadal zachowują swoją świeżość. Jestem zadowolona z zakupu szkoda że nie zakwalifikowaliśmy się do testowania

          Skomentuj


            #35
            Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

            Drogie mamy ile "miarek" płynu uzywacie do prania ciuszków?

            Skomentuj


              #36
              Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

              Bardzo Dziękuje za płyn . Jest delikatny i nie podrażnia skóry dziecka . Ma bardzo ładny zapach .

              Skomentuj


                #37
                Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                Od momentu urodzeniu córeczki używam tylko i wyłącznie produktów alergicznych wtedy mam 100 % pewność , że skórce mojego dziecka nic nie grozi . Staram się idąc kupić płyn czy proszek zwracać uwagę na jego skład . Miałam przyjemność używać małą saszetkę płynu Silan Sensitive ma bardzo ładny zapach wystarczy dosłownie mała ilość aby ubranka były pachnące i miłe w dotyku .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                  Z płynami Silan nie od dziś mam do czynienia, ponieważ jest to dla mnie najlepsza marka na rynku, aczkolwiek szczęśliwą posiadaczką Silan Sensitive jestem właśnie dzięki Wam, ponieważ nigdy się o niego nie pokusiłam (Miła niespodzianka, że mogę go przetestować) Odrazu nastawiłam pranie, Silan Sensitive milutko zmiękczył ubrania, są jedwabiste w dotyku i się nie elektryzują, delikatny zapach, nie drażni tak jak niektóre na naszym polskim rynku. Moja córeczka miewała podrażnienia na swojej skórze po niektórych płynach do płukania, ten sprawdza się rewelacyjnie. Wystarczyła mi rekomendowana najmniejsza ilość płynu-35ml do płukania na 6kg prania, płyn jest bardzo wydajny-gęsty i zkoncentrowany, i nie trzeba go lać i lać aby uzyskać porządany efekt, tak jak to czasami bywa z innymi konkurencyjnymi płynami-rozwodnionymi. 2l wystarczy mi na naprawdę długo. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z płynu Silan Sensitive.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                    Dziękuje bardzo za płyn. Jest świetny nie podrażnia skóry . Ma świetny i delikatny zapach .Zapach długo utrzymuje sie na ubraniach .Świetnie zmiękcza ubrania .

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                      Ciekawa jestem czy wszystkie mamy prasują ubrania swoich dzieci? Przyznam się że gdy piorę ubranka w Silan Sensitive, suszę je na słoneczku, a przed powieszeniem dobrze strzepuję pranie- to żelazko omijam szerokim łukiem. Ten czas stania przy desce wolę spędzić z moją córką.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                        Napisane przez MILENAK1987 Pokaż wiadomość
                        Drogie mamy ile "miarek" płynu uzywacie do prania ciuszków?
                        Ja daje dosłownie do zakrętki gdzieś 40 ml płynu

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                          Napisane przez MILENAK1987 Pokaż wiadomość
                          Drogie mamy ile "miarek" płynu uzywacie do prania ciuszków?
                          Ja używam niepełnej miarki płynu Silan Sensitive, czyli ok. 35ml na 6kg prania i tak jest dla mnie optymalnie, efekt jakiego oczekuję jest idealnie spełniony.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                            Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
                            Ciekawa jestem czy wszystkie mamy prasują ubrania swoich dzieci? Przyznam się że gdy piorę ubranka w Silan Sensitive, suszę je na słoneczku, a przed powieszeniem dobrze strzepuję pranie- to żelazko omijam szerokim łukiem. Ten czas stania przy desce wolę spędzić z moją córką.

                            Ja staram się prasować bo wiadomo , że podczas prania się zemnie trochę Suszę też na świeżym powietrzu na suszarce wtedy są takie świeże i pachnące

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                              Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
                              Mój synek nie ma problemów z AZS jednak jego skóra ma tendencję do przesuszania. Szczególnie jak zaczyna się sezon grzewczy problem się nasila. Oprócz stosowania emolientów stosuję także kremy nawilżające. Staram się nie przesadzać z dużą ilością "mazideł", bo to raczej też nie jest złoty środek. A Wy jak uważacie?
                              Uważam dokładnie tak samo, że najlepszym sposobem jest minimum, swojej córeczki od narodzin nie smarowałam żadnymi kremami, ani balsamami. Ponieważ dziecko ma naturalną barierę ochronną, a gdy się przesadza to skóra się przyzwyczaja i oczekuje tej dawki "smarowideł" codziennie. Dokłądnie tak jak jest ze skórą nas dorosłych Więc gdy dziecko nie ma żadnych problemów ze skórą, to polecam- NIC tylko naturalność. A jeśli dziecko ma problem w sezonie grzewczym, to polecam kropelkę oliwki do kąpieli- to na pewno nie zaszkodzi.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                                A powiedzcie jakich używacie proszków do prania i czy zwracacie uwagę szczególną przy ich wyborze ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X