Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezenty na komunię

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezenty na komunię

    Modele do sklejania są dla starszych dzieci a nawet dorośli często nie mogą sobie z nimi poradzić,więc spokojnie. Akurat dla 9-10 latka lepszym wyborem prezentu będzie rower czy rolki co zachęci go też do aktywnego spędzenia wolnego czasu na dworze.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezenty na komunię

      Też uważam że to szaleństwo z tymi prezentami ale sama na komunię w tamtym roku jako chrzestna kupiłam tablet. Ehh... czego się nie robi aby dziecko nie czuło się gorsze i miało na twarzy uśmiech

      Skomentuj


        #18
        Odp: Prezenty na komunię

        My z mężem jesteśmy staroświeccy i kupimy chrześniakowi rower plus tego rodzaju pamiątkę xxx Mam nadzieję, że mu się prezent spodoba.
        Last edited by disne; 26-08-2020, 19:30. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Prezenty na komunię

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          Też uważam że to szaleństwo z tymi prezentami ale sama na komunię w tamtym roku jako chrzestna kupiłam tablet. Ehh... czego się nie robi aby dziecko nie czuło się gorsze i miało na twarzy uśmiech
          Dokładnie czago się nie robi dla dziecka.... Jak moja chrześniaczka miała Komunię to jeszcze nie mieliśmy dziecka i trochę zaszałałam, daliśmy jej tysiąc złotych. Uważam że to dużo, ale jest dla mnie jak własne dziecko i miałam taką potrzebę. Jakoś wtedy o tablecie nie pomyślałam, bo to też fajny byłby prezent.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Prezenty na komunię

            My mamy w tym roku komunię siostrzenicy męża i mała zażyczyła sobie telefon... chciałabym jej jeszcze dokupić coś typowo komunijnego ale nie mam pomysłu co???

            Skomentuj


              #21
              Odp: Prezenty na komunię

              Chodzi Ci o taką ozdobę,pamiątkę? Bo skoro ma to być coś typowo komunijnego i tradycyjnego,to może medalik lub zegarek. To pierwsze pomysły jakie przychodza mi do głowy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Prezenty na komunię

                A Czy waszym zdaniem taka xxx była by dobrym prezentem na komunię? Zazwyczaj się kupuję złote ale sobie pomyślałem iż może było by to coś nowego. Boję się iż później taka osoba może nie nosić takiego rzemyka więc prosił bym was o zdanie czy lepiej złote czy coś nie standardowego i kupić rzemyk?
                Last edited by disne; 26-08-2020, 19:29. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Prezenty na komunię

                  Napisane przez Smykolandia Pokaż wiadomość
                  Chodzi Ci o taką ozdobę,pamiątkę? Bo skoro ma to być coś typowo komunijnego i tradycyjnego,to może medalik lub zegarek. To pierwsze pomysły jakie przychodza mi do głowy.
                  właśnie nie wiem co bym chciała ale szukam jakiegoś drobiazgu do 50 zł ewidentnie kojarzącego się z pamiątką pierwszej komunii
                  Napisane przez raul Pokaż wiadomość
                  A Czy waszym zdaniem taka xxx była by dobrym prezentem na komunię? Zazwyczaj się kupuję złote ale sobie pomyślałem iż może było by to coś nowego. Boję się iż później taka osoba może nie nosić takiego rzemyka więc prosił bym was o zdanie czy lepiej złote czy coś nie standardowego i kupić rzemyk?
                  Ale tą bransoletkę chcesz kupić dla chłopaka?
                  Osobiście nie dałabym tyle pieniędzy za kawałek plecionego sznurka ale komuś może się podobać.
                  Last edited by disne; 26-08-2020, 19:29. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Prezenty na komunię

                    Bransoletka z rzemyka na komunię? Przecież to konkretna porażka,a jeżeli masz te 50zł to nie jest znowu duża kwota i też wybrałabym jakis skromniejszy upominek,tylko może bardziej w stronę zainteresowań dziecka,czegoś co sprawi mu radość.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Prezenty na komunię

                      Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
                      Bransoletka z rzemyka na komunię? Przecież to konkretna porażka,a jeżeli masz te 50zł to nie jest znowu duża kwota i też wybrałabym jakis skromniejszy upominek,tylko może bardziej w stronę zainteresowań dziecka,czegoś co sprawi mu radość.
                      Ale to Raul pytała o bransoletkę z rzemyka a ja chciałam dokupić drobna pamiątkę symbolizującą Pierwszą Komunie Świętą za 50zł

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Prezenty na komunię

                        Drobny upominek komunijny typowo? To moze różaniec, albo obrazek srebrny z Matka Boską, Aniołem Stróżem, lub cos w tym stylu z grawerem, o takie coś jak wrzuciłam tutaj. Pamiątka na całe życie.
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Prezenty na komunię

                          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                          Drobny upominek komunijny typowo? To moze różaniec, albo obrazek srebrny z Matka Boską, Aniołem Stróżem, lub cos w tym stylu z grawerem, o takie coś jak wrzuciłam tutaj. Pamiątka na całe życie.
                          Właśnie o czymś takim myślałam tylko z własnego doświadczenia wiem że takie rzeczy chowa się na dno szafki i gryzę się czy warto???

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Prezenty na komunię

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                            Właśnie o czymś takim myślałam tylko z własnego doświadczenia wiem że takie rzeczy chowa się na dno szafki i gryzę się czy warto???
                            Wydaje mi się, że to zależy jak w rodzinie osoby odnoszą się do takich rzeczy, jak ta ikonka czy różaniec. Ja takie typowo chrzcinowe czy komunijny drobiazgi dokupuję do prezentu, by podkreślić, że jednak nie są to zwykłe urodziny, tylko coś co mamy raz w życiu.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Prezenty na komunię

                              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                              Właśnie o czymś takim myślałam tylko z własnego doświadczenia wiem że takie rzeczy chowa się na dno szafki i gryzę się czy warto???
                              pradipmoj mąz podarowal swojej chrzesnicy oprocz koperty wlasnie taki obrazek - i wisi w pokoju Juli do tej pory - ale oni są rodziną praktykującą i chodzac wiec dokladnie mysle jak moja przedmowczyni zelezy od rodziców dziecka komunijnego

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Prezenty na komunię

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                pradipmoj mąz podarowal swojej chrzesnicy oprocz koperty wlasnie taki obrazek - i wisi w pokoju Juli do tej pory - ale oni są rodziną praktykującą i chodzac wiec dokladnie mysle jak moja przedmowczyni zelezy od rodziców dziecka komunijnego
                                No i właśnie patrząc na rodziców przypuszczam że obrazek zostanie gdzieś odłożony i słuch o nim zaginie...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X