Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

    Witam zastanawiam się nad kupnem lozka pietrowego dla moich dzieci . Syn ma 4 lata a corka 1,5 roku mam male mieszkanie wiec to bylo by dobre rozwiazanie aby dzieci mialy wiecej miejsca w pokoju ale nie wiem czy takie lozko jest bezpieczne? co o tym sadzicie?








  •    
       

    #2
    Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

    mam nadzieje ze ktos podejmie temat bo sama jestem zaintresowana moi maja 6 i 2 lata tylko mam obawy ze ten mniejszy ciagle by chciał byc na gorze.... urwisisko jeden

    mam obiekcje co do tego czy zniego nie spadnie ten starszy bo strasznie w nocy sie przewraca...

    moze ktos poda jakies linki z fajnymi lozkami?

    a czy na tym gornym to nie jest goraco i starsznie suche powietrze?


    Skomentuj


      #3
      Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

      no wlasnie ja mam te same obawy ale sa lozka pietrowe w ktorych mozna odczepic drabinke aby mlodsze dziecko sie nie wspinalo, a teraz sa takie lozka z wysokimi barierkami wiec raczej dziecko nie wypadnie na tablica.pl mozna znalezc lub allegro








      Skomentuj


        #4
        Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

        Czesc dziewczyny,
        moje córki mają łóżko piętrowe już od 4 lat. Kupiliśmy im, jak starsza miała 4 lata, bliźniaczki niecałe 2. Mamy drewniane, kupione na allegro ( nie było drogie) z tych niższych łóżek. Są takie deski do zasłaniania drabinek. Ja nigdy drabinki nie zasłaniałam. Wyszłam z założenia, że najważniejsze to nauczyć je schodzić samodzielnie tyłem. Udało się. Dziewczynki nigdy nie spadły z łóżka. Wiem jednak, że miałyśmy przy tym sporo szczęścia, bo w tym samym czasie kupiła łóżko sąsiadka i jej syn złamał rękę. Myślę, że wszędzie może dziecku stać się krzywda. Trzeba nauczyć rozsądnego korzystania.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

          A i zapomniałam dodać, że są jeszcze takie łóżka wysuwane jedno spod drugiego. Może tego typu byłyby lepsze.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

            ja sie chyba zdecyduje tak jak pisala kolezanka wyzej poprostu naucze dzieci bezpiecznego korzystania i mysle ze bedzie ok








            Skomentuj


              #7
              Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

              Mam łozko pietrowe typu antresola-synowi kupilismy jak miał 7 lat,niespadł jest bezpieczne nawet dla naszej Olki która poprostu traktuje je jak plac zabaw-wchodzi i zchodzi naokrągło,czasami jak jej się znudzi zabawa zasypia w "piernatach" Grzśka.Jak była malutka przeplatałam koc przez szczebelki drabiny i było ok.potrzeba matką wynalazku (łóżko ma 170cm wys)
              Attached Files


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                witam
                też jestem na etapie poszukiwań łóżka piętrowego, planuję tak na wakację kupić. Myślę że to dobre rozwiązanie do małego pokoju.
                Bezpieczeństwo!! Z tym to zawsze trzeba uważać, córka jak miała 3 latka spadła z bardzo niziutkiej kanapy w nocy i miała złamany obojczyk

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                  O rany! wspoloczuje. Ja juz kupilam moim maluchom lozko pietrowe choc tez mialam watpliwosci ale nie zaluje. O dziwo mlodsza corka nie wchodzi na drabinke a starszy syn wchodzi bardzo uwaznie jak narazie zadnych upadkow nie bylo ( odpukac w niemalowane) takze nie zaluje








                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                    Ja tez planuje kupić łóżko piętrowe. Mam dwie dziewczynki jedna ponad 5 lat druga 2 latka. Chciałam wygospodarować trochę miejsca na biurko w przyszłości dla drugiego dziecka.Myślałam o takim łóżku.
                    http://allegro.pl/lozko-lozka-pietro...991127605.html


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                      Zobaczcie oryginalne łóżka piętrowe: http://babyonline.pl/zakupy_pokoj_dz...l?galg_id=2853
                      pozdrawiamy,
                      Redakcja MamoToJa.pl

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                        agatakul bardzo fajne, chyba sama o nim pomyślę

                        Redakcja_mamacafe propozycje super, ale nie do małego pokoiku

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                          niezłe niezłe
                          u nas łóżka piętrowe były i w starym mieszkaniu i w nowym (nowe mamy cacucho, z oferty znalezionej na immobi.pl - w Poznaniu), po aranżacji nowego mieszkania łóżko piętrowo musiało pójść do niego z nami ze starej chaty, bo dzieciaki nie wyobrażały sobie życia bez niego,

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                            Nie wiem, czy zdecydowałabym się na piętrowe łóżko w pokoju dziecka.
                            Mimo wszystko, praktyczniejsze wydają mi się rozkładane wersalki w stylu tych: http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/wersalki/. Nie tylko spać na nich można, ale i posiedzieć. No i pościel można schować.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                              http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=13745961 moze cos sie wam spodoba
                              PATRYŚ 10-09-2008


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X