Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs z Zieloną Sową

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    "Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to..."

    Moja trzyletnia córcia Emilka odpowiedziała, że gdyby była księżniczką, to na swoim skrzydlatym koniku przyfrunęła by do mojej pracy i tam byśmy się razem bawiły)

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Mała księżniczka

      Córeczko gdybyś choć jeden dzień była księżniczką to...
      miałabym piękną suknię i siedziałabym na tronie. A wczoraj przyszedłby do mnie książe i byśmy się ożenili i byłabym bardzo szczęśliwa. Mamusiu ale ja nie mogę być tą księżniczką bo nie mam pięknej sukni

      Skomentuj


        #33
        Konkurs

        Odpowiedź 5-letniego Kuby - synka mojej koleżanki:

        Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to... miałbym takie coś na oku, pływał dużym statkiem i strzelał z armaty.

        Skomentuj


          #34
          Szymek pirat

          Moj synuś Szymek powiedział ze jako pirat szukał by skarbów jadł duzo cukierków i nie mył zebów bo piraci nie muszą miec zdrowych zebów , dobrze ze nie jest tym piratem .

          Skomentuj


            #35
            konkurs z zieloną sową

            Gdyby Moja Siedmioletnia Córkabyła Księżniczką To Wydałaby Rozkaz , żeby Ludzie Byli Dla Siebie Mili I Uśmiechnięci I Dbali O Zwierzęta.

            Skomentuj


              #36
              konkurs z zieloną sową

              Moja Siedmioletnia Córka Kazałaby Wszystkim Być Dla Siebie Miłym I Dbać O Zwierzęta

              Skomentuj


                #37
                Abo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  "Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to...miałabym taką piękną różową sukienkę i korale, i byłabym śliczna. I mogłabym pomalować paznokcie tak jak Marta miała"
                  Klaudia 4 latka (Marta to koleżanka z przedszkola)

                  Skomentuj


                    #39
                    Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to... kazałabym kupić mnóstwo kosmetyków żebym się umalowała i kupiłabym tez dużżżo pięknych kreacji żebym mogła się w nie ubrać!

                    Skomentuj


                      #40
                      Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to ...sprzedałbym swój statek i kupił sobie rowerek, taki jaki widziałem w sklepie z trąbką i dzwoneczkiem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        "Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to..." znalazłbym skrzynie pełną skarbów i kupiłbym sobie rolki i duży basen do ogrodu, a tacie dałbym na nowy samochód.( chyba synuś zapomniał o mnie)

                        Skomentuj


                          #42
                          - Julcia, a co byś zrobiła, gdybyś mogła byc księżniczką? - pytam 3letnią córeczkę
                          - A co to jest księznicka? - odpowiada (nieuswiadomione) dziecko
                          hmmm...myslę, myślę...
                          - Księżniczka ma tatę króla, nosi piękne sukienki, koronę i może robić co chce. To co byś zrobiła, jakbyś była księżniczką? ponawiam pytanie z nadzieją, że usłysze odpowiedź
                          - Aje ja jestem peciez Gugusiem...

                          Moja córeczka twierdzi, że jest Gugusiem (ktokolwiek to jest). Nie nazywa się Julka, tylko Gugus.

                          - Dobrze, ale jakby Guguś był księżniczką, to co by robił? - jestem bliska łez
                          - Bym była dinozajłem....łaaaaaaaa...

                          Skomentuj


                            #43
                            3- letnia Zosia na moje pytanie: Zosiu, co byś robiła, gdybyś była księżniczką? odpowiada: Byłabym królową!!!! - Ponawiam pytanie: Zosiu, co byś robiła, gdybyś choć jeden dzień była księżniczką?- Zosia po długim namyśle odpowiada: caaały dzień bym tańcyła, no...

                            Skomentuj


                              #44
                              Gdybym była Księżniczką...

                              miałabym całą stajnię kucyków - jeździła na nich, czyściła i bawiła się z nimi cały dzień.

                              Kucyki -wielka miłość mojej Małej Księżniczki (3,5 lat)




                              Skomentuj


                                #45
                                gdybym była księżniczką

                                Joasia 5 lat
                                Gdy będę księżniczką to spotkam księcia i z nim będę tańczyć i po tej potańcówce poszlibyśmy do ogrodu i zrywali kwiatki. W pałacu będę bawić się z psem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X