Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Solidny wozek 3w1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Solidny wozek 3w1

    Jaki polecacie? Mieszkam poza miastem, wiec potrzebuje czegos o mocnych kolach nie wiem na co sie zdecydowac w sklepie, zwlaszcza ze kazdy sprzedawca zachwala cos innego...
  •    
       

    #2
    Odp: Solidny wozek 3w1

    Hej, rowniez szukam wozka, wiec chetnie poczytam wypowiedzi bardziej doswiadczonych mam bylam kilka razy w sklepie, ale totalnie nie wiem na co sie zdecydowac. a ty masz juz jakąś marke na oku??

    Skomentuj


      #3
      Odp: Solidny wozek 3w1

      Wózek Optimo marki Easygo , taki posiadamy i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni . Bo nie tylko super wygląda ale jest też solidny, stabilny, zwinny oraz wygodny i bezpieczny. Gondola przestronna z materacykiem i miękką wyściółką , spacerówka możliwość montażu siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Solidny wozek 3w1

        Z takich mocnych stabilnych modeli to polecam wozki z RiKO. Mają kilka w sprzedazy, my zdecydowalismy sie na Naturo Ecco. Przede wszystkim zachowuje rownowage na trudnym terenie i nie klekocze!!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Solidny wozek 3w1

          Napisane przez sabisabi Pokaż wiadomość
          Z takich mocnych stabilnych modeli to polecam wozki z RiKO. Mają kilka w sprzedazy, my zdecydowalismy sie na Naturo Ecco. Przede wszystkim zachowuje rownowage na trudnym terenie i nie klekocze!!
          Wlasnie o takie cos mi chodzi, bo kolezanki, bardziej doswiadczone w temacie, wlasnie glownie narzekaja na to, ze tu w okolicy ciezko sie spaceruje, a ich wozki podskakuja albo wlasnie stukoczą.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Solidny wozek 3w1

            No to mysle, ze bedziesz zadowolona z tego wozka. U nas tez kiepsko o rowny teren do spacerowania, a riko fajnie sobie radzi nawet jak wjezdzamy na tzw. kocie łby :P w ogole nie podskakuje, nie klekocze, jest baardzo stabilny no i kola ma porzadne, wrecz niezniszczalne.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Solidny wozek 3w1

              Jesli chodzi o RIKO to kiedys mialam ich model NANO i bylam zadowolona. Nie wiem czy nadal go produkuja, a jesli tak to pewnie w jakiejs ulepszonej wersji. Chociaz jak na tamte czasy to ten model i tak byl naprawde dobry.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Solidny wozek 3w1

                Do jakiej ceny?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Solidny wozek 3w1

                  Firma Riko jest super. Synek jezdzi obecnie modelem SIGMA i u nas sprawdza się super. Mocny, ale nie za ciężki stelaż, porządne koła i świrtna amortyzacja. Nie ma problemów z podbijaniem nawet pod wyższe krawężniki. Plus za pojemny kosz na zakupy no i ten estetyczny, nowoczesny design

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Solidny wozek 3w1

                    Razem z moim TŻ wybraliśmy wózek dla dziecka marki Junama Diamond S-line, kupiony w sklepie www.bobobaski.pl. Wózek spełnił nasze oczekiwania i jest naprawdę solidny.
                    Znajoma posiada wózeczek polskiej firmy Kunert Lavado i też jest zachwycona.
                    Najważniejsze żeby wózeczek posiadał dodatkowe amortyzatory oprócz tych standardowych, no i odpowiednie koła. My przy wózku mamy pompowane, które również amortyzują przy większych dziurach, a tych w naszym mieście nie brakuje

                    Pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Solidny wozek 3w1

                      Szczerze to lepiej kupić osobno gondolę i spacerówkę

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Solidny wozek 3w1

                        Ja raczej odradzam wózki 3w1 - w moim przypadku trafiłam na strasznie nieporęczny model w dodatku ciężki :/ Później postawiłam na osobną spacerówkę i to był strzał w dziesiątkę. My mamy wózek z firmy Lionelo, dokładniej ten model https://lionelo.com/shop/elia-oslo/, jest bardzo lekki i wygodny zarówno dla mnie jak i dla dziecka więc jak najbardziej polecam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Solidny wozek 3w1

                          Ja bym postawiła na kupienie osobno spacerówki - jednak co lekki wózek, to lekki wózek, szczególnie latem Lionelo ma fajne modele, my mamy model Elia Oslo. Lekki i zwrotny, ma kieszenie oraz spory kosz, no i łatwo się składa. Jestem drobną osobą, a bez problemu sama znosze go z drugiego piętra

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X