Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek kupić?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki wózek kupić?

    Ja polecam IGO PURE LUB NOMAD. IGO URBAN NOMAD słynie ze swojej lekkości, zwrotności i łatwości prowadzenia. Naprawdę trudno jest znaleźć drugi wózek, który jest tak przyjazny w prowadzeniu. Najnowsza wersja nie odbiega w tej kwestii od swoich poprzedników. To jest wózek, który może być jedynym wózkiem, który posiadacie od narodzin aż do odwózkowania waszego dziecka, jest po prostu niesamowicie uniwersalny i dopasowuje się do waszych potrzeb. Nie jest to ani wózek terenowy, ani miejska parasolka, ale mimo to radzi sobie bardzo dobrze zarówno w terenie jak i w mieście. To, co jest najbardziej charakterystyczne dla IGO URBAN NOMAD, to jego bardzo oryginalny wygląd. Nie przypomina klasycznego. Ale dla mnie to jest jeden z najładniejszych wózków jaki istnieje, chociaż wiem, że nie każdemu się podoba. IGO URBAN NOMAD zachwyca uniwersalnością – ma dwa tylne duże koła, które świetnie radzą sobie na wyboistych drogach czy w lesie i dwa małe bardzo zwrotne przednie kółka, które sprawiają, że jest niezwykle zwrotny i bardzo łatwy w prowadzeniu. Kolejna zaleta to rączka przedłużana teleskopowo, dzięki czemu wózek nadaje się zarówno dla wysokich jak i niskich rodziców. Absolutnie najlepszą zaletą budki – jest to, że jest przedłużana, co sprawia, że dziecko leżące w wózku może być praktycznie w całości osłonięte przed słońcem, wiatrem i śniegiem. Spacerówka jest kubełkowa, co nie będzie odpowiadać każdemu, ale ja osobiście bardzo lubię kubełki. Sprawdzają się znacznie lepiej przy dzieciach, które nie siadają jeszcze pewnie. Siedzisko spacerowe za pomocą dwóch przycisków można ustawić w 3 pozycjach – leżącej, półsiedzącej i pionowej. IGO URBAN NOMAD jest naprawdę bardzo kompaktowym wózkiem i mieści się do każdego bagażnika – sprawdziliśmy to wracając od znajomych małą hondą z zapakowaną połową bagażnika – wózek zmieścił się tam bez problemu
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki wózek kupić?

    my od niecałego roku mamy quinny zapp xtra i póki co jestem z niego zadowolona. dobrze się prowadzi, jest lekki i łatwo wyczyścić tapicerkę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki wózek kupić?

      Maxi Cosi ma tez kilka bardzo fajnych i udanych modeli wózków,warto poszukać informacji bo te często wraz z opiniami przewijają się na forum.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki wózek kupić?

        Tego typu -xxx Zestawy spełniają swoją rolę, nie są drogie, a jednak są dopracowane pod każdym względem. Największy plus - wygląd, ale również cena do jakości.
        Last edited by disne; 18-08-2020, 18:51. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki wózek kupić?

          Ja ostatnio oglądałam xxx i nadal nie wiem co kupić. Wybór jest tak duży, że głowa mała. Myślałam o małym i zwrotnym wózku. Nie chcę nic dużego bo później cieżko jest sie wcisnąć miedzy kasami na zakupach. Jest tez problem z zapakowaniem wózka do bagażnika.
          Last edited by disne; 18-08-2020, 18:51. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki wózek kupić?

            A możesz podać w jakiej cenie chcesz się zmieścić jeżeli chodzi o kupno wózka? Bo to bardzo istotny szczegół,a z tego co opisujesz polecam zwrócić uwagę na mniejsze i lżejsze spacerówki.np od X-landera.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki wózek kupić?

              Ja mogę polecićmaxi cosi jeśli szuka sie lekkiej spacerówki. Szukałam wózka który mało zajmuje i łatwo się składa i trafiłam właśnie na maxi cosi. Cena jest bardzo przystępna,a na stronach interentowych jest dużo promocji

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki wózek kupić?

                Wybór masz naprawdę szeroki, możesz zerknąć na Maxi Cosi, X-lander czy Chicco. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań oraz budżetu jaki posiadasz na zakup, bo nie ukrywajmy iż to także jest duży wyznacznik.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki wózek kupić?

                  Ja polecam wózki używane. Często można znaleźć dobry wózek, który spokojnie posłuży naszemu dziecku i może jeszcze następnym, a jest dużo tańszy. Ludzie za używany, czasem prawie nowy wózek, byle się go pozbyć, chcą czasem grosze.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki wózek kupić?

                    Myśle że to dobry wybór, ja swój maxi też zachowałam. Planuję kolejne dziecko więc wózke i fotelik już będę miała, a że jest w świetnym stanie, niemalże jak ze sklepu to napewno zaoszczędze trochę gotówki na wyprawce.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki wózek kupić?

                      Ja co do wózków używanych nie byłabym aż tak optymistycznie nastawiona,często są już wysłużone i jakość nie powala na kolana,szwankuje tym samym również ich bezpieczeństwo. Polecam jednak dołożyć i zdecydować się na nowy wózek będący na gwarancji.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki wózek kupić?

                        Ja polecam magnetico slim. bardzo fajny wozeczek. Zobaczcie test, podsylam linka xxx
                        Last edited by disne; 18-08-2020, 18:50. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki wózek kupić?

                          Cybexy są super

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki wózek kupić?

                            moja chrześniaczka jeździ xlanderem i bratowa jest zadowolna

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki wózek kupić?

                              Polecam wózek wielofunkcyjny i wiekszą uwagę należy przykladać do spacerówki niż do części z gondolą. Dziecko szybko wyrasta i to ze spacerówką będziemy chodzili najczęściej .Powinna byc wygodna oraz stabilna.

                              Ze swojej strony polecam zastanowić się jeszcze nad kompletem pościeli do wózka dla malucha:
                              xxxx

                              W Trilli można kupić dobre jakościowo komplety wykonane z naturalnych materiałów. Pościel z wozeczka będzicie prały bardzo często, zdecydowanie lepiej jest zainwestować w lepszą jakość bo taka pościel na dłużej posłuży i tak szybko sie nie zniszczy:
                              Last edited by disne; 18-08-2020, 18:50. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X