Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-03-2018, 22:33
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Domyślnie Odp: żylaki

Wiele osób ma problemy z żyłami w Polsce, a to bardzo niedobrze. Takie problemy prowadzą do poważnych konsekwencji, spośród których część jest dobitnie opisana w http://www.centrumflebologii.pl/pl/n...wierzchniowych Jeżeli zależy Wam na zdrowiu, to w razie powstania żylaków, lepiej od razu wybierzcie się do Centrum Flebologii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-05-2018, 23:03
leonard33 leonard33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
leonard33.polki.pl

Żylaki to paskudna sprawa, a w postaci zakrzepicy bardzo niebezpieczna. W mojej rodzinie bliska osoba musiała brać xarelto 20 leki przeciwzakrzepowe, które dodatkowo są dosyć drogie. Ale teraz jest ok, na razie przynajmniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-2018, 14:56
Marlenka33 Marlenka33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Marlenka33.polki.pl

Niestety my kobiety jesteśmy najbardziej narażone na problemy z żylakami ze względy na przyjmowane hormony czy ciąże podczas której niejednokrotnie rosnący brzuszek powoduje słabsze krążenie więc jeśli zauważysz u siebie pajączki, albo coraz częściej skarżysz się na ból i obrzęki nóg powinnaś pomyśleć o profilaktyce, na tej stronie http://www.nicniezatrzymamnie.pl/index.html są bardzo ciekawe informacje jak zapobiegać żylakom, ja się do większości tych zaleceń stosuję a poza tym biorę diosminex który wzmacnia naczynia krwionośne
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-07-2018, 20:11
Urszuuulka Urszuuulka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Urszuuulka.polki.pl

Jakie macie sposoby na żylaki? Powiedzcie mi czy ten produkt jest doby, bardzo proszę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-03-2019, 15:07
werka1192 werka1192 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
werka1192.polki.pl

Cytat:
Napisał Aliaaa Zobacz post
Prześledźcie ten oto odnośnik: http://varive.pl

Żywica cedrowa, a także wyciąg z motylicy to faktycznie znakomite substancje czynne.

Jest w aptekach masa środków dających sposobność, aby przyhamować to zwyrodnienie.

Krem Varive to rada na między innymi zlikwidowanie swędzenia, pieczenia i skurczy przy żylakach oraz zniesienie takich objawów, jak uczucie "mrowienia" i zmęczenia nóg.

Zakrzepica i żylaki są istotnie "upierdliwą" przypadłością.
Prawie się dałam nabrać, ale trafiłam na ten artykuł https://klopotliwyklient.pl/varive-krem-na-zylaki/. Uważajcie, co kupujecie ...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-03-2019, 17:32
foreverever foreverever jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
foreverever.polki.pl

Warto popytać w tej sprawie znajomych. Powinni być w stanie pomóc.
Nieprzeczytane 03-04-2019, 09:56
aniam19872 aniam19872 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aniam19872.polki.pl

U nas w rodzinie też mamy ten problem. Babcia miała operacje na żylaki, mama również z nimi się męczyła dość długo. Mnie także raczej nie ominie, miałam już problemy z puchnięciem nóg i przeszłam diagnostykę. Lekarz ze względu na genetyczne predyspozycje zalecił mi profilaktyczne korzystanie z podkolanówek uciskowych. Kupiłam takie https://venoflex.pl/produkt/podkolan...cognitoabsolu/? i również rajstopy z tej samej serii. Po założeniu praktycznie ich nie czuję na nogach, podkolanówki wykończone są unikalnym mankietem wzbogaconym w antypoślizgowe nici, mimo aktywnego trybu życia nic mi się nie przesuwa ani nie zsuwa z łydek. Rajstopy natomiast delikatnie modelują a dodatkowe wzmocnienie na piętach zapobiega powstawaniu oczek. Nadają się do prania w pralce. Mam już jakiś czas, noszę często a nadal wyglądają jak nowe. A moje nogi bez obrzęków, żadne zmiany również się nie pojawiają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-04-2019, 10:09
magdawawaa magdawawaa jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
magdawawaa.polki.pl

Blog Entries: 45

hej,
mi bardzo pomogły na żylaki zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed. Wykupiłam 15 zabiegów i po skończonej kuracji nowe żylaki przestały się pojawiać. Poczułam się dużo lepiej, mam więcej energii, a moja skóra wygląda dużo lepiej i atrakcyjniej
Nieprzeczytane 14-04-2019, 18:50
norka99 norka99 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
norka99.polki.pl

a próbowaliście [url=http://www.varicolen.pl/]varicolen[/url? na bóle nóg? podobno działa ale wole sie upewnić zanim zakupie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2019, 18:51
norka99 norka99 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
norka99.polki.pl

oczwyiście chodziło mi o varicolen
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd