Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Zielono mi
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zielono mi Zakładamy ogród lub ogródek na balkonie. Masz wątpliwości związane z ogrodnictwem, uprawą roślin albo zabawą z dzieckiem w zakładanie np. ogródka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-12-2018, 15:10
hhalina90 hhalina90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hhalina90.polki.pl

Domyślnie Odp: Meble do ogrodu

Świetne wrażenie robią w ogrodzie meble z technorattanu, są też wyjątkowo trwałe. Podobają mi się też takie meble ogrodowe aluminium - są bardziej nowoczesne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2018, 18:31
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Duży wybór mebli ogrodowych można znaleźć w sklepie online https://onemarket.pl/ gdzie moja mama zamawiała niedawno komplet mebli do swojego ogrodu. Jakość naprawdę fajna, są solidne i starannie wykonane. No i ceny mają dobre, można trafić na promocję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-02-2019, 22:45
agnes66 agnes66 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
agnes66.polki.pl

Powiem wam że kiedyś uwielbiałam przesiadywać w moim ogródku. Zawsze był bardzo zadbany, było miejsce do siedzenia, do zabawy z psem itd. A od jakiegoś czasu wszystko runęło bo otworzyli jakąś firmę po sąsiedzku, w której jest tak strasznie głośno że aż nie można na dworze siedzieć w spokoju. Zastanawiam się tylko czy taka firma https://www.lemitor.com.pl/pl/uslugi...halasu-i-drgan mogłaby w tym pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2019, 09:25
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Uważam, że wybór takich mebli to kwestia indywidualna, ale jeśli mogę coś zasugerować to polecam rzucić okiem na nowości w Ogrodolandii: https://ogrodolandia.pl/pl/new. W tym sklepie internetowym znajdziecie wszystko co będzie Wam potrzebne do ogrodu. Mi bardzo podobają się ich narożniki ogrodowe, a także donice. Generalnie warto przejrzeć wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2019, 16:23
fusfus fusfus jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
fusfus.polki.pl

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
Nieprzeczytane 07-02-2019, 12:52
nataszeku's Avatar
nataszeku nataszeku jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nataszeku.polki.pl

A czy sądzicie, że takie altany ogrodowe drewniane będą dobrym wyborem? Ja się właśnie dość poważnie nad taką możliwością zastanawiam...
Nieprzeczytane 07-02-2019, 15:18
rozowa_pantera11 rozowa_pantera11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rozowa_pantera11.polki.pl

Meble do ogrodu muszą być przede wszystkim wytrzymałe, inaczej kupimy meble na sezon, a nikt nie chce tracić pieniędzy. Dlatego ja zawsze pytam o odpowiednie zabezpieczenie mebli, aby nie być zmuszonym do ich nieustannego chowania, np. kiedy przyjdzie deszcz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-2019, 18:08
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

A co sądzicie o tym żeby zainstalować zadaszenie na tarasie? Znajomy podesłał mi stronę https://tarasola.pl/na które faktycznie spodobało mi się kilka projektów, Szczególnie te podświetlane zadaszenie, fajny klikam tworzy. Myślę że na wiosnę wybiorę jakieś i zamówię u nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-03-2019, 15:08
koosowyy koosowyy jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
koosowyy.polki.pl

Też niedługo będę kupować meble do ogrodu, póki ceny nie są jeszcze tak wysokie. Bo później jak będzie sezon, to ceny na pewno się zwiększą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-03-2019, 17:54
niccol niccol jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
niccol.polki.pl

Miasto: śląsk

Możesz też zobaczyć oferty u producentów. Na http://www.fillo.pl/ masz dostępne huśtawki Fillo, to tak zwane bocianie gniazda, trampoliny. Myślę, że jak już stawiać na plac zabaw w ogrodzie to wybierać te dobre jakościowo i bezpieczne. Też zależy w jakim wieku mamy dzieci, bo o ile maluch będzie miał zabawę w piaskownicy to starsze dziecko raczej z chęcią się pobuja czy poskacze na trampolinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania