Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-03-2019, 19:32
Szymon222's Avatar
Szymon222 Szymon222 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Szymon222.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdzie na wakacje

Razem z rodzinką planujemy w tym roku wyjazd na Chorwację. Lipiec zapowiada się świetnie.
Nieprzeczytane 11-03-2019, 22:48
glowak's Avatar
glowak glowak jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
glowak.polki.pl

Ja jeszcze jestem bez planów na tegoroczne wakacje. Pewnie wybiorę coś z zakresu last minute.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-03-2019, 19:53
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

A czy jak jedziecie na wakacje, to zabieracie Wasze zwierzaki ze sobą? My w zeszłym roku nie mogliśmy znaleźć hotelu, który miałby wolne miejsca i jednocześnie akceptowałby obecność zwierząt. Dlatego też zostawiliśmy naszego psiaka w specjalnym Pensjonacie dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Miał tam zapewnione świetne warunki i fachową opiekę, a pobyt zniósł bardzo dobrze, więc nie żałujemy takiej decyzji
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-03-2019, 19:38
azamag azamag jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
azamag.polki.pl

Od dawna marzyłam o zwiedzeniu Gruzji. W tym roku w końcu się to ziści gdyż wybieram się tam na wakacje z Wytwórnią Wypraw. Jest to warszawskie biuro podróży znane z niesamowitej dobrej organizacji jak i niepowtarzalnych kierunków wyjazdu. Organizują oni wycieczki objazdowej na których można sporo zwiedzić i zobaczyć. Z niecierpliwością będę wypatrywać wakacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-03-2019, 14:01
kaczuszka22 kaczuszka22 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaczuszka22.polki.pl

U nas w tym roku padła decyzja, że jedziemy całą rodziną na wczasy do Czarnogóry, dokładnie na wyjazd zorganizowany przez biuro: https://www.europol.com.pl/czarnogora. Jeszcze nigdy nie byliśmy w tym kraju, więc z pewnością będzie ciekawie i zachwycająco. Dzięki temu, że wycieczkę zorganizowaliśmy wystarczająco wcześniej, to mamy możliwość, aby na spokojnie ustalić plan oraz wyznaczyć miejsca, które chcemy zobaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-2019, 07:55
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

Jeżeli szukacie ciekawego miejsca na spędzenie wakacji czy ferii to zdecydowanie powinniście zainteresować się agroturystyką https://agro-starka.pl/wczasy-i-wypoczynek Wydaje mi się, że taki wypoczynek powinien być aktywny, aby się zbytnio nie rozleniwiać. Jeżeli lubicie wysiłek fizyczny to jest dla was idealne miejsce, bo można tam udać się na spływ kajakowy. Jest to idealne miejsce również dla wycieczek rowerowych, które na pewno świetnie dotlenią wasz organizm i sprawią, że poczujecie się jeszcze lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-2019, 13:22
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Mi się marzą Włochy. Ale co z tego wyjdzie nie wiadomo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-03-2019, 13:01
pani_ola pani_ola jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pani_ola.polki.pl

Do wakacji jeszcze kawałek majówka jest bliżej i z rodziną wybieramy się na nią do Karwi. Mamy już zarezerwowany nocleg w https://www.facebook.com/villabaltic/ Bardzo ładne miejsce jak patrzyłam na zdjęciach. Wczoraj na ich fanpage filmik był ze spaceru po plaży Ładne widoki. Oby tylko pogoda dopisała to będzie super
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-03-2019, 18:46
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Jasne, Warszawa jest świetnym kierunkiem jeśli chodzi o wyjazdy wakacyjne. I wcale nie trzeba wydawać na to mnóstwa pieniędzy. Jesli chodzi o nocleg, warto zatrzymać się w http://patchworkhostel.pl/zespol/ To pozwoli Wam oszczędzić sporo pieniędzy, a jednocześnie zatrzymać się w świetnym standardzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2019, 18:46
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

W zeszłym roku bardzo zawiodłam się na Egipcie, dlatego w tym roku postanowiliśmy dać szansę naszemu Bałtykowi. Wielkie kurorty jak Sopot są zdecydowanie nie dla nas, dlatego zarezerwowałam pokój w Wicie https://wakacjewicie.pl/ Z dala od natłoku turystów- tylko cisza i my Mam nadzieję, że pogoda dopisze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania