Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-07-2018, 12:20
Wibronika Wibronika jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Wibronika.polki.pl

Domyślnie Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

Jeśli przeszkoda jest stricte natury medycznej to i w medycynie trzeba szukać pomocy. Bardzo jednak często przyczyny są w sferze psychicznej i tu polecam
metody także naturalne
http://wibronika.pl/blog/moge-zajsc-...erapie-krakow/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-2018, 20:08
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Podstawa to diagnostyka, jeśli masz dobre badania, partner też to problem może tkwić w psychice, ale ja bym zdecydowała się chyba na najmniej inwazyjna metod e badania drożności jajowodów, to metoda hycosy, zerknij na czym polega i co daje
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-2018, 14:17
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Jedną z najlepszych klinik leczenia niepłodności w Polsce jest Gameta http://gameta.pl/ Klinika ta dziala juz od 25 lat, z powodzeniem zatrudniając najlepszych specjalistów. Myślę, ze u nich bedziesz w dobrych rękach. Tam nie bałabym się byc poddawana zabiegom in vitro, wiem, że są w tym nieźli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-08-2018, 14:48
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Najlepiej będzie jeśli udasz się do profesjonalnej kliniki zajmującej się leczeniem niepłodności i jej zadasz to pytanie. Nikt z forum nie będzie w stanie Ci na nie odpowiedzieć, bez wykonania odpowiedniego badania... Jedną z nich jest chociażby https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/en...-a-nieplodnosc która na swoim blogu opisała ostatnio czym jest endometrioza i jaki wpływ ma na zajście kobiety w ciążę...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-09-2018, 19:54
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Powodów może być bardzo dużo. Przed wizytą u lekarza warto sprawdzić potencjalnie popełniane błędy lub przyczyny na https://plodnosc.pl/dziecko/ To portal z bardzo dużą ilością informacji, które pomogą zdiagnozować problem i rozmowa z lekarzem będzie dużo prostsza. Polecam w wolnej chwili zapoznanie się z nim.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-2018, 10:27
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

Mam wrażenie, że coraz więcej par ma teraz z tym problem. To bardzo ciężki temat, ale na pewno warto skorzystać z profesjonalnej pomocy lekarza. <a href="http://www.polmedis.pl/leczenie/inseminacja">klinika leczenia niepłodności</a> wykona wszystkie niezbędne badania i pomoże podjąć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2018, 09:57
Kaaatarzynka82 Kaaatarzynka82 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kaaatarzynka82.polki.pl

Przyczyny tego, że nie możesz zajść w ciążę mogą być przeróżne. Możesz poczytać i zobaczyć poradnik https://prekoncepcja.pl/jak-zajsc-w-ciaze/. Może znajdziesz tam wskazówki dla siebie. Jeśli to już dłuższy czas starań to może warto udać się do lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2019, 10:31
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Cytat:
Napisał hermenegilda25 Zobacz post
Bardzo często mogą to być problemy natury psychicznej. Tak bardzo tego chcesz, że wszystko się zaczyna blokować. Organizm Ci sie stawia. Spróbuj może zaliczyć wizytę w Klinika PsychoMedic.pl Tam są dobrzy psycholodzy. Warto spróbować. Może wystarczy sie odstresować, nabrać dystansu i wszystko sie jakoś poukłada.

Nie trzeba nawet iść na wizytę. Można zarejestrować się i skonsultować online. Serio jest taka możliwość. Wystarczy komputer i internet, a specjalista udzieli porady online. To wygodne, bo nie zawsze jest czas, żeby udać się do gabinetu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-03-2019, 13:44
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Powodów może być naprawdę wiele, więc nie ma co dochodzić do tego samodzielnie. Najlepiej zrobicie, jeśli zdobędziecie w tym temacie rzetelne rady. Wiem, że dobrym wyborem może być https://gameta.pl/leczenie-nieplodno.../laparoskopia/ dlatego warto zajrzeć tam już dzisiaj. W ten sposób dowiecie się, co będzie najlepsze w Waszym przypadku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-03-2019, 19:50
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Nie ma co snuć domysłów i się zastanawiać nad powodami, bo może ich być naprawdę dużo. Konieczne będzie znalezienie dobrego ginekologa. Słynna klinika położnicza ma dobre opinie i tutaj można znaleźć dobrego specjalistę. To podstawa, żeby lekarz dobrze prowadził leczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania