Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-02-2019, 10:22
awrobel awrobel jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
awrobel.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdzie na ferie

My w zeszłym roku z rodziną rozglądaliśmy się za jakimś nowym kurortem górskim w Tatrach i trafiliśmy na Poprad, miejscowość na Słowacji położoną tuż przy polskiej granicy - polecam jeśli nie byłyście! Zatrzymaliśmy się w AquaCity, to taki park wodny z siecią hoteli, naprawdę odpoczęliśmy mają tam również strefą wellness, także pełen relaks
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-2019, 21:14
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

ja proponuję taki trzydniowy wyjazd nad polskie morze z primaverą Mają różne pakiety https://www.primaveraspa.pl/cennik-p.../3-dniowe-spa/ od tych dla facetów i takie antycellulitowe, dla dwojga itp. Mozna niezle wypoczac podczas takiego wyjazdu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2019, 16:40
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Co powiecie na Karkonosze? Bo znalazłam świetny hotel, który dopiero co powstał - https://www.lakehill.pl/ .
Jest nieopodal Karpacza, nad Zalewem Sosnówka, z atrakcjami w okolicy typu Dinopark, Kolorowe Jeziorka, Zamek Bolczów, Muzem Karkonoskie, Krzyżowa Góra. Piękny, luksusowy obiekt i ma własne SPA oraz restaurację!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-2019, 05:27
Telepla Telepla jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Telepla.polki.pl

W Szczyrku jest świetny stok, ale niestety bardzo zatłoczony. Obok, nad bielskiem często widać smog. Tutaj jest strona na której zobaczysz jak to nieraz wygląda. Nie wiem czy to nie dociera też na okoliczne miejscowości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-2019, 08:32
toddler00 toddler00 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
toddler00.polki.pl

Ja osobiście lubię oglądać znane mi miejsca, ale w całkiem nowych okolicznościach. W te ferie mam zamiar pojechać nad morze, przejść się plażą i sprawdzić jak wybrzeże wygląda zimą.
Znacie jakieś sprawdzone i godne polecenia noclegi świnoujście? Zależy mi na bliskiej odległości od morza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-03-2019, 14:51
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

W tym roku już może trochę za późno, bo zrobiło się zbyt ciepło, ale w przyszłym planuję wybrać się na tygodniowy wyjazd w góry. Na nartach jeżdżę już bardzo długo, ale dopiero teraz udało kupić mi się odpowiedni sprzęt. Jeżeli również pasjonujecie się jazdą na nartach i szukać jakiegoś dobrego sprzętu to możecie poczytać artykuły na portalu http://sporty-zimowe.pl/ Ja osobiście chciałabym wypróbować również narty biegowe, ale z tym muszę poczekać do kolejnej zimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania