Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady psychologa
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady psychologa Odpowiedzi na pytania o problemy dotyczące wychowania dzieci i relacji w rodzinie. Masz problem z dzieckiem? Poradź się naszych użytkowników! Wkrótce również rozmowy ze specjalistą - psychologiem dziecięcym i terapeutą!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-12-2017, 10:06
maja1993 maja1993 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maja1993.polki.pl

Domyślnie Odp: Problemy z zasypianiem

Taka lampka może okazać się super rozwiązaniem ,musze pomyśleć nad taką dla swojej Oli
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-09-2018, 18:33
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

czasami nasze problemy mają podłoże psychologiczne a objawy są zupelnie inne. Jeżeli tylko coś Cię gryzie i masz jakiś problem to wydaje mi się, że dobrze jest skontaktować się z psychologiem. Widziałam że tutaj http://www.psychoterapiagestalt.pro/kontakt.php można znaleźć kontakt do dobrego specjalisty. Może i Tobie sie przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-2018, 17:25
EdgarWitkowski EdgarWitkowski jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
EdgarWitkowski.polki.pl

ostatnio widziałem takie małe lampki jak zamawiałem lampę do pokoju dla synka to wziąłem taką jedną bardzo fajna sprawa. Jak by ktoś pytał to zamawiałem na ledart.net.pl

oświetlenie zewnętrzne
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-09-2018, 21:11
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

O problemach z zasypianiem można porozmawiać również z psychologiem online. Bez wychodzenia z modemu umawia się na konsultacje na tej stronie https://www.konsultexpert.pl/psychology i odbywa ją przy pomocy kamery lub chatu. Wszystko jest proste i poradzi sobie z tą techniką każda osoba. Ceny również są atrakcyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-09-2018, 11:29
rozowa_pantera11 rozowa_pantera11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rozowa_pantera11.polki.pl

Dziecko potrzebuje rytuałów - i na pewno nie może mieć styczności z tabletami czy telefonami przed snem. Zresztą, tak samo jak dorośli. Niebieskie światło nie pozwala zasnąć, dlatego z komputera, komórki i wszelkich urządzeń, które je emitują, nie powinniśmy korzystać na 3 godziny przed pójściem do łóżka!
A wracając do dzieci - najważniejsze są rytuały, spokój, poczucie bezpieczeństwa, ciepło Musimy sprawdzić, co zadziała w przypadku naszego maluszka - bujanie, śpiewanie, głaskanie? Nie jest łatwo, ale w końcu każde dziecko nauczy się zasypiać spokojnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2018, 21:00
olecka91 olecka91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Też przez długi czas miałam problemy z zasypianiem. Wszystko przez stres. Pomocna okazała się psychoterapia i różne warsztaty. Jeśli chcesz skorzystać z pomocy psychologa to warto udać się do https://kozeta.pl/ Mają świetny zespół.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-03-2019, 11:16
ewelinaumb ewelinaumb jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelinaumb.polki.pl

Oby to był tylko okres przejściowy, który szybko minie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-03-2019, 18:10
chicaca chicaca jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
chicaca.polki.pl

Obecnie wiele ludzi ma problemy z zasypianiem, natomiast absolutnie nie powinno się bagatelizować tej kwestii. Warto wybrać się do lekarza, zrobić badania. Możliwe, że dobrym wyjściem z sytuacji będzie również zakup aparatu CPAP od https://www.brandvital.eu/ , który w szczególności sprawdza się przy problemach z bezdechem nocnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2019, 06:27
walerka32 walerka32 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
walerka32.polki.pl

A kava kava próbowałaś? To roślina pochodząca z Mikronezji. Tutaj https://www.kavasklep.com/ do nabycia u nas. Robi się z niej napar, który łagodzi lęki, uspokaja i pomaga zasnąć i dobrze spać. Spróbuj.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2019, 11:52
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Ja też mam problemy z zasypianiem, a potem śnią mi się dziwne rzeczy. Skorzystałam już nie raz z sennika: http://ozywic-zycie.pl/sennik-koperta/ ale zastanawiam się, czy to naprawdę ma sens. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania