Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obcasy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Obcasy...

    Rowniez nie mialam problemow z obcasami po ciazy dosyc szybko do nich wrocilam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Obcasy...

      Ja zakładam wysokie obcasy, bo lubię, ale z reguły jak wychodzę razem z mężem i dziećmi. Jak sama idę z dzieciakami, to wolę płaskie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Obcasy...

        Ja nie mam żadnych problemów. Byłam przyzwyczajona do obcasów. Oczywiście na spacer, czy plac zabaw to zdecydowanie trampki lub inne na płaskim.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Obcasy...

          A ja uwielbiam szpilki. No ciężko, ciężko się z nimi było rozstać, przed ciążą bardzo często kupowałam sobie tego typu obuwie, a teraz nosze je tylko na specjalne okazje. Są oczywiście plusy tego wszystkiego - zdrowsze stopy i kręgosłup, ale z nostalgią wspominam tamte czasy, kiedy mogłam nosić szpilki na co dzień .

          Skomentuj


            #20
            Odp: Obcasy...

            Powoli przerzucam się na niskie. Trochę mi żal, ale nogi coraz bardziej się meczą na obcasach a zdrowie jest najważniejsze.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Obcasy...

              Pewnie, że tak. Ja za to ostatnio coraz częściej chodzę na obcasach. Teraz myślę o tych pięknych szpilkach marki Casadei, które można kupić w sklepie by Motyl. Urzekła mnie ta metalowa, cienka szpilka. W dodatku te pastelowe kolory! Nie wiem, czy wiecie, ale obuwie tej marki noszą gwiazdy światowego formatu...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Obcasy...

                Ja w obcasach chodzę dość sporadycznie, ale zdarza mi się i jak już, to muszą to być porządne buty. Te szpilki od Casadei wyglądają ślicznie, ale cena może powalić. Zaczynam powoli przeglądać najmodniejsze modele obuwia damskiego właśnie i butów na obcasach mniejszych i większych. Na ważniejsze okazje takie buty się doskonale sprawdzają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Obcasy...

                  Mi się podobają te szpilki z Casadei! Może kupię je sobie na urodziny...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Obcasy...

                    Kup sobie koniecznie! Z takiej okazji - warto!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Obcasy...

                      Ja nigdy nie chodziłam w butach na wysokim obcasie. No może tylko na jakieś specjalne okazje. Obcasy bardzo mi się podobają, ale ja stawiam na wygodę i wolę płaskie buty. Poza tym nie umiem chodzić w obcasach.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Obcasy...

                        A czemu mamy nie mogą się poczuć kobieco? Ja raczej rzadko noszę obcasy ale ze względów praktycznych- na szpilkach bym nie nadążyła za synkiem. Ale jeżeli mam okazję je założyć- to jak najbardziej śmigam

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Obcasy...

                          Od czasu do czasu każda z nas może sobie pozwolić na szpilki. Najważniejsze, to nie chodzić w nich cały dzień.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Obcasy...

                            Tak zgadzam się, szpilki są bardzo sexy, ale niestety nie są zdrowe dla kręgosłupa.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Obcasy...

                              Niby tak ale przecież nikt nie chodzi cały dzień w szpilkach. Sama uwielbiam nakładać szpilki jak wybieram się na imprezę albo na wieczór do restauracji. Czuję się wtedy bardzo seksownie. Szpilki pasują praktycznie do wszystkiego:
                              http://kobietawielepiej.pl/moda-i-ur...erwone-szpilki

                              Moje ulubione to seksowne czerwone szpilki. Obecnie poluję jeszcze na czarne szpilki z czerwonym spodem

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Obcasy...

                                Uważam, że nie należy się niczym przejmować, trzeba iść za głosem serca i nastrojem. Jeżeli akurat dzisiaj mamy ochotę na wyjście na spacer na obcasach to tak powinnyśmy zrobić. A jeśli ktoś na nas spojrzy nie przychylnym okiem, to nie trzeba się tym przejmować, bo może właśnie to zrobił dlatego że nam zazdrości
                                Poduszki do karmienia: klik

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X