Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmiana wyglądu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: zmiana wyglądu

    Ja się na tym niestety kompletnie nie znam. Nie będę w stanie pomóc.
    Doświadczenie pokazuje, że ludzie zawsze czegoś od Ciebie chcą, jeśli często wypowiadają twoje imię, przeważnie czegoś czego ty akurat nie chcesz.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: zmiana wyglądu

      Coś w tym jest - znaczy czasem wystarczy drobnostka, by wyglądać inaczej.

      Skomentuj


        #33
        Odp: zmiana wyglądu

        Hejka,
        po urodzeniu mojej Natalki moje włosy i paznokcie bardzo się osłabiły. Postanowiłam wybrać się do profesjonalnego fryzjera. Koleżanki z pracy poleciły mi Akademie Perfect Hair. Akademia Perfect Hair mieści się w Warszawie i jest wyjątkowym salonem. Poczułam się tam naprawdę wyjątkowo, szybko się mną zajęto i proponowano mi różne opcje (koloryzację, metamorfozy itd.) Po wyjściu z salonu moje włosy wyglądały obłędnie! i tak jest do dziś serdecznie polecam!!

        Skomentuj


          #34
          Odp: zmiana wyglądu

          Ja też stwierdziłam, że matce należy się od życia coś więcej niż uśmiechnięte i szczęśliwe dziecko i postanowiłam sobie kupić biżuterię
          Moją uwagę przyciągnęła biżuteria robiona ręcznie, w sklepie internetowym My Poland znalazłam ciekawe modele: http://mypoland.com.pl/87-bizuteria-...er-by-misztela
          Myślicie, że będzie pasować do wiosennych i letnich kreacji spacerowo-parkowych?

          Skomentuj


            #35
            Odp: zmiana wyglądu

            Szczególnie u kobiet łatwo to zrobić, oczywiście jeżeli chodzi wam o takie diametralne zmiany. Bardzo dużo już zmieni sam ubiór w waszym wyglądzie. Na pewno fajnie jest pomyśleć o zmianie swojej garderoby. Mi teraz spodobały się zabawne skarpetki od https://fabrykaskarpet.pl/s/10/zabawne-skarpetki Jeżeli takich nie macie w swojej szafie to zainteresujcie sie ofertą tego sklepu internetowego.

            Skomentuj


              #36
              Odp: zmiana wyglądu

              Super, gratuluje pomysłu i dobrego samopoczucia

              Skomentuj


                #37
                Odp: zmiana wyglądu

                Ja właśnie myślę nad tym by zmienić coś w wyglądzie, a jako, ze mam włosy przed koniec pleców to myślę by podciąć je do ramion Tak na wakacje to o tyle wygoda, ze po prostu nie będzie trzeba az tyle czekać aż wyschną

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: zmiana wyglądu

                  No i super Ja tez ostatnio zaszalalam i poszłam na mezoterapię teraz dopiero widzę, jak bardzo moja skóra potrzebowała takiego odżywienia. Planuję chodzić regularnie, bo dzięki temu cera nabrała zdrowego kolorytu i jest mega nawilżona.
                  Last edited by gagatka; 20-10-2020, 11:31. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: zmiana wyglądu

                    Też jestem zdania, że nie powinno się bagatelizować problemu. Obecnie jest mnóstwo sposobów na wypadające włosy i łysienie. Mniej i bardziej inwazyjne. Najlepszym sposobem jest chyba przeszczep włosów . Co prawda jest to dość kosztowny zabieg, ale na pewno skuteczny i warty uwagi

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: zmiana wyglądu

                      uwierzcie mi, ze sam makijaż permanentny brwi czy ust potrafi już działać cuda i wiele zmienić. Ja odkąd zrobiłam sobie ten zabieg ( w jest pięknie u Dominiki) to zwyczajnie dużo lepiej czuję się sama ze sobą. No i kolejny wielki plus - poranny makijaż zajmuje mi maks 5 min

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: zmiana wyglądu

                        świetnie kobieta powinna zrobić coś dla siebie!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: zmiana wyglądu

                          Tak, zgadzam się permanentny potrafi sporo zmienić, ale też warto dbać o skórę twarzy, bo ma ogromny wpływ na widoczne oznaki starzenia. Tu masz np opis zabiegów dla kobiet po ciąży, ale też warto dbać w trakcie, bo rozstępy np ciężko się usuwa

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: zmiana wyglądu

                            ja z kolei sięgnąłem po dietę online w Gdańsku

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: zmiana wyglądu

                              Ja ostatnio zdecydowałam się na dużą zmianę. Zafarbowałam włosy i zmieniłam okulary na soczewki. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Dają dużo więcej swobody niż okulary i praktycznie ich nie widać. W obecnej sytuacji polecam też zamawiać je online

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: zmiana wyglądu

                                Swietnym sposobem na szybki wygląd są peruki. Teraz mnóstwo kobiet nosi peruki. Ja też mam zamiar kupić, bo chciałabym mieć długie, rude włosy, ale niestety moje rosną bardzo wolno. Farbować natomiast nie chcę bo szkoda mi moich naturalnych włosów.
                                Last edited by gagatka; 20-10-2020, 11:30. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X