Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    justysia gratulujekonekwencji,prawie 5-cio miesieczne dziecko nie potrzebuje jesc w nocy.Za jakis czas maly bedzie pewnie spal do 6-7rano bez pobudek,tego ci zycze zgadzam sie z toba,sen mamy jest bardzo wazny,twoje przemeczenie wplywa negatywnie na wszystkich domownikow.

    Skomentuj

    •    
         

      Ja nawet zakupialm bebilon na dobranoc i lipa jest tak samo.
      Poza tym teraz upodobał sobie spanie na brzuchu ale za dlugo tak nie pospi i jak sie chce obrucic spowrotem to jakos nie moze i wtedy płacze wiec mam oczy na zapałki ostatnio.

      Skomentuj


        od dzisiaj probujemy znowu tzn obieram inna strategie bo zauwazylam ze milosz nie chce pic mleka o 21 przed spaniem wiec o 17 dostanie podwieczorek o 20 kolacje, kapiel,i spanie i ile wytrzyma to mleko w nocya potem go sprobouje oduczyc

        Skomentuj


          ja od początku nauczyłam swojego syna, że o 19.30 najpierw jest kąpanie, przebieranie w piżamke, mleczko i łóżeczko. Tymek skończył 11 miesięcy i nie ma problemu z zasypianiem. Śpi całą noc a rano budzi się 6.00-6.30.

          Skomentuj


            Kamilka22 wyobraź sobie, że my mieliśmy (podejrzewam, że wiekszość tutaj mam) podobny wieczorny rytuał i moje dziecie jednak budziło się w nocy 13 długich miesięcy. Więc czy to faktycznie od nauk zależy czy może od dziecka ??
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              Kamilka22 wyobraź sobie, że my mieliśmy (podejrzewam, że wiekszość tutaj mam) podobny wieczorny rytuał i moje dziecie jednak budziło się w nocy 13 długich miesięcy. Więc czy to faktycznie od nauk zależy czy może od dziecka ??
              myslę, że od dziecka. Może tak być ze pierwsze dziecko było jak anioł, a przy drugim stosując te same "metody" nic one poprostu nie dadzą. Trzeba być cierpliwym i dac dziecku czas. Ja wiem, że to wszystko meczy, bo po całym dniu wrażen chcemy odpoczac a tu nasz maluszek wyprawia cuda

              Skomentuj


                my tez mielismy rytualny wieczor i co od paru dni moje dziecko nie chce pic mleka na kolacje ale za to budzil sie w nocy głodny (skoro nie pil mleka na kolacje to normalne) wiec od wczoraj inaczej postepuje
                o 17:30 zjadł 130ml deserku o 20 mleka nie chcial wiec dostał jajecznice,z chlebkiem i zjadl jakies 4 łyzeczki, wykapany poszedł spac o 24 dostał butle wypil 120ml i spał dalej do 6 o ile to mozna nazwac spaniem...ale butle dostal o 6 rano dopiero.wytrzylam....
                A potem oducze go całkiem picia mleka w nocy

                Skomentuj

                •    
                     

                  poki co zlecial 3 dzien i wyglada to tak o 20 dostaje sytą kolacje potem kapiel i lulu i o 24 butla po czym do 6 mam spokoj jak narazie tyle chociaz.

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Kamilka22 wyobraź sobie, że my mieliśmy (podejrzewam, że wiekszość tutaj mam) podobny wieczorny rytuał i moje dziecie jednak budziło się w nocy 13 długich miesięcy. Więc czy to faktycznie od nauk zależy czy może od dziecka ??
                    Tylko od dziecka a rytuały itp. mogą pomóc ale dziecka nie zmienią.
                    Moje starsze dziecko długo się budziło a z Majka od urodzenia spała całe noce. Teraz majac rok i 2 miechy zato w nocy płacze i cyca je 3-4 razy, wiec obecnie po roku posiadania dziecka doswiadczam co to nieprzespane nocki


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      przeryłam ten wątek wszerz i wzdluż i wniosek nasuwa się jeden: mój Jonatan to anioł (na razie i tylko w nocy hehe)
                      zasypia ok. 21 śpi 6 h (ZAWSZE o 3.30 pobudka na karmienie - butla z modyf.) i śpi jeszcze 3-4 godziny czyli do 7-8 rano
                      nie narzekam!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U mnie prawdziwa szkoła przetrwania zaczęła się po 6 m.bo do tej pory mała dość dobrze spala budziła się tylko na karmienie.No ale potem brrrrr... na samą myśl ciarki mnie przechodzą krzyki każdej nocy,trwajace nawet 2 godziny i żadne próby uspokojenia nie działały trwalo to do skończenia 2 roku życia nawet odstawienie od piersi niepomogło.Teraz córcia ma 2,5 roku i teraz dopiero śpimy w nocy normalnie tzn budzi się na siku 2 razy i śpi dalej do 8 lub 9.


                        Skomentuj


                          wiesz aniu u nas z tym wzmozonym napięciem mamy takie długie ataki płaczu na razie tylko w dzień, ale i tak wykańczają, zreszta sama wiesz dla mnie to za każdym razem jakiś koszmar i potworny stres...

                          Skomentuj


                            Mój Wojtuś zaczął przesypiać całe noce kiedy miał 8 tygodni, spał wtedy od 20 do 4 rano. Teraz skończył 4 miesiące i już od około dwóch miesięcy sypia w nocy po 12-13 godzin, od 20 do 8-9 rano
                            jest na mleku modyf.
                            Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

                            Skomentuj


                              Ola masz cudowne dziecko
                              samo mleku mu dajesz przed snem, czy z dodatkiem kleiku???

                              Skomentuj


                                Sikornik, młody dostaje na noc 180 ml samego mleka, narazie niczym mu jeszcze nie zagęszczam
                                Last edited by ola_zabrze; 07-08-2009, 17:47.
                                Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X