Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tycie i antykoncepcja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja zaczęłam brać dopiero po porodzie i niestety trochę przybyło. Biorę Novynete.

    Ale mam pytanie z niego innej beczki odnośnie tabletek: złamałam nogę (dzień przed Wigilią..) i dostałam zastrzyki antykrzepowe, @ niestety pojawił się lekko brązowy, a dzisiaj mam zacząć brać tabletki i nie wiem czy przy tych zastrzykach można. W ulotkach nic nie wyczytałam, lekarza w izbie przyjęć się zapomniałam zapytać, a do swojej lekarki się nie mogę dodzwonić, wiadomo święta.
    Może któraś z Was miała podobną sytuację i wie...
    Maksu 28.03.2008 r. godz. 17:20

    45 dni przed 1 urodzinami zacząłem chodzić - od razu po schodach

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Jedna po Ewrze tyje, inna nie - zalezy od organizmu - zasady nie ma.

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez zuzik_k Pokaż wiadomość
        Ja zaczęłam brać dopiero po porodzie i niestety trochę przybyło. Biorę Novynete

        Ale mam pytanie z niego innej beczki odnośnie tabletek: złamałam nogę (dzień przed Wigilią..) i dostałam zastrzyki antykrzepowe, @ niestety pojawił się lekko brązowy, a dzisiaj mam zacząć brać tabletki i nie wiem czy przy tych zastrzykach można. W ulotkach nic nie wyczytałam, lekarza w izbie przyjęć się zapomniałam zapytać, a do swojej lekarki się nie mogę dodzwonić, wiadomo święta.
        Może któraś z Was miała podobną sytuację i wie...
        ja bralam te tabletki i nie tylam ALE PRZESZLaM NA INNE tabletki Z TEJ SAMEJ FIRMY(z niebieska roza) I SA NA RECEPTE I ZAMISTA 22 ZL PLACE 6 ZL A SA ROWNIE DOBRE

        Skomentuj


          #19
          22 zł? Gdzie mieszkasz, że są takie tanie? Ja płaciłam na początku po 26, a teraz są 29... Mam nadzieję, że teraz, przy złamanej nodze coś mi spadnie, bo do chodzenia potrzebuje wszystkich mięśni (ramiona i zdrowa noga tak mnie bolą, że masakra...)
          A swoją panią doktor zapytam o te z niebieską różą).
          Maksu 28.03.2008 r. godz. 17:20

          45 dni przed 1 urodzinami zacząłem chodzić - od razu po schodach

          Skomentuj


            #20
            tycie i antykoncepcja

            a czy któras z Was brała Cilest?

            Skomentuj


              #21
              kamilka ja po cilescie przytylam...
              W piatek ide do gina laseczki zdecydowalam sie na pigulke bo mi pasuje ze mozna w kazdej chwili zrezygnowac jakby mi cos nie odpowiadalo ale na poczatku szukalam innej metody antykoncepcyjnej bo po pigulkach juz 2 roznych rodzajow tylam w szybkim tempie.Mam nadzieje ze tym razem uda mi sie jakas pigulke dopasowac...

              Skomentuj


                #22
                Ja zażywam Novynette i nic nie tyję, niestety..bo by mi się zdeczko przydało też płacę ok.22zł ale również zapytam o te z niebieską różą, ciekawi mnie czym się tak naprawdę różnią prócz ceny oczywiście..

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Napisane przez Kamilka22 Pokaż wiadomość
                  a czy któras z Was brała Cilest?
                  Ja brałam i nie przytyłam


                  Skomentuj


                    #24
                    ja brałam CILEST bardzo długo, grubo przed ciążą i byłam baaaaardzo zadowolona
                    wcześniej brałam HARMONNET, ale gino mi odradził bo tam jakieś jaja wyszły swojego czasu z tymi tabsami, ja nie narzekałam jakieś 4-5 lat temu w każdym bądź razie

                    teraz czeka mnie pewnie jednoskładnikowa, pewnie CERAZETTE i powiem szczerze że mam pewne obawy - tyle jest niejednoznacznych opinii na temat tych tabletek

                    macie jakieś z nimi doświadczenia

                    Skomentuj


                      #25
                      Dziewczyny dotarlam do gina i dostalam recepte na pigulki. Znacie Trinordiol?Moze ktoras z was cos o tych pigulkach slyszala?Troche sie boje ze do lata moze mi po nich przybyc pare kilo...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Tycie i antykoncepcja?

                        mi nie przybylo nic na wadze( stosowalam jasminelle) ,ale nie tylko ze wzgledu na dzialanie antykoncepcyjne ale wlasnie tez zeby troche na wadze przybrac, no ale nie zadzialalo..
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Tycie i antykoncepcja?

                          Podobno Logest jest tabletką, od której się nie tyje, tak przeczytałam w reklamie, przepraszam, informacji handlowej u mojego gina w poczekalni
                          O właściwościach i składzie wszystkich pigułek mozna poczytać na doz.pl na tej stronie wypowiadają sie fachowcy od antykoncpecji i kupić tez można tanio pigułki

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Tycie i antykoncepcja?

                            Ja przytyłam z 2-3 kilo od tabletek i ogólnie się źle z nimi czułam - nabieranie wody, cellulit itp. Nie mówiąc już o infekcjach intymnych - można coś o tym poczytać TUTAJ

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Tycie i antykoncepcja?

                              ja biorę azalię bo karmię piersią.z tego co wyczytałam od tego się nie tyje.ja schudłam ale raczej od biegania przy dzieciach a nie przez proszki.




                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Tycie i antykoncepcja?

                                Ja brałam kiedyś harmonet i przytyłam a w dodatku okropny cellulit mi się zrobił. Chyba rzeczywiście coś było nie tak z tymi tabletkami. Tak się zraziłam, że od tamtej pory nie stosuję antykoncepcji hormonalnej ale w sumie zaczynam się teraz zastanawiać, bo teraz chyba są juz lepsze tabletki dostępne.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X