Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki:-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: kosmetyki:-)

    Do twarzy polecam głęboko nawilżający zabieg mezo-enzymatyczny - Luxury Paris. Producent w celu uzyskania najbardziej optymalnych efektów zaleca stosowanie zabiegu dwa razy w tygodniu.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: kosmetyki:-)

      Ja używam kosmetyków Vichy do twarzy, świetnie się sprawdzają. Do biustu używałam kremu firmy Pharmaceris, fajnie nawilżał i ujędrniał skórę.

      Skomentuj


        #18
        Odp: kosmetyki:-)

        Mam różne kosmetyki. Nie przywiązuję się konkretnie do jednej firmy, bo to jest tak że jak mają coś dobrego do twarzy to np. do ciała już nie

        Skomentuj


          #19
          Odp: kosmetyki:-)

          Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
          Mam różne kosmetyki. Nie przywiązuję się konkretnie do jednej firmy, bo to jest tak że jak mają coś dobrego do twarzy to np. do ciała już nie
          Zgadzam się, ja w sumie do wszystkiego mam inną firmę. Dodatkowo skóra mi się przyzwyczaja i co parę miesięcy wymieniam na coś zupełnie innego, a poza tym lubię sprawdzać nowości.

          Ps. Sama też nie cierpię błędów ortograficznych, ale czasami to już daruję sobie poprawianie...

          Skomentuj


            #20
            Odp: kosmetyki:-)

            Ja mam dużo kosmetyków różnych firm jakoś nie mam dla siebie ulubionej, że już na zawsze tylko wybrane kosmetyki. Dla siebie zmieniam jednak dla dzieci patrzę na naturalny skład i aby nie uczulały. To najważniejsze.

            Skomentuj


              #21
              Odp: kosmetyki:-)

              Ja zawsze patrzę na skład, nie tylko przy kosmetykach dla dzieci. Lubię kosmetyki naturalne, bez zbędnej chemii, z możliwie krótkim składem. Mniej znaczy lepiej Pod tym względem bardzo lubię kremy z oeparolu. Krótki skład, porządny, oparty na polskim oleju z wiesiołka, a etykiety nie muszę czytać ze słownikiem.

              Skomentuj


                #22
                Odp: kosmetyki:-)

                Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
                Ja zawsze patrzę na skład, nie tylko przy kosmetykach dla dzieci. Lubię kosmetyki naturalne, bez zbędnej chemii, z możliwie krótkim składem. Mniej znaczy lepiej Pod tym względem bardzo lubię kremy z oeparolu. Krótki skład, porządny, oparty na polskim oleju z wiesiołka, a etykiety nie muszę czytać ze słownikiem.
                Zgadzam się z tym całkowicie. Też patrzę na skład i jeżeli widzę całą wielką listę rozmaitych dodatków chemicznych, to od razu dany produkt odkładam na półkę. Kosmetyki naturalne są trochę droższe, ale wolę wydać pieniądze na nie, niż męczyć się później z przesuszoną skórą, wypryskami i podrażnieniami. Cała nasza rodzina stosuje np. delikatne mydło zrobione na bazie oleju kokosowego i wody oczyszczonej https://magvita.pl/produkty-do-mycia...-kokosowy.html i odkąd je mamy, to skończyły się uporczywe problemy z zaczerwieniem i przesuszeniem skóry. Olej kokosowy używam też jako kremu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: kosmetyki:-)

                  Niekoniecznie dobre kosmetyki muszą być drogie. Wspomniałam wcześniej o oeparolu, za krem płacę około 20 zł, więc cena spoko, a skład jak wspomniałam, bardzo dobry.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: kosmetyki:-)

                    A co myślicie o kosmetykach z olejem kokosowym? Z tego co czytałam na blogach kosmetycznych są bardzo popularne. Tutaj też można sobie o nich doczytać: http://amantis.pl/kosmetyki-z-olejem...o-nich-wiedzi/ .
                    Czy któraś z Was miała okazję je testować? Jak wrażenia - warto było, czy jednak są przereklamowane i lepiej dać sobie z nimi spokój?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: kosmetyki:-)

                      Używam kosmetyków z różnych firm, raczej nie mam ulubionych marek. Staram się jednak kupować kosmetyki polskich producentów. Przy produktach do makijażu jest inaczej - maluję się L'orealem, Bourjois, Rimmelem i czasami Astorem. Tylko do ust używam balsamu do ust od bielendy, który delikatnie powiększa usta, nadaje im blask i dobrze nawilża. Moim ulubionym kolorem jest hollywood red.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: kosmetyki:-)

                        Najlepsze kosmetyki to te naturalne Ja zazwyczaj zamawiam na http://ek-kosmetyki.pl/ są to już przeze mnie sprawdzone i dobre kosmetyki naturalne więc mogę szczerze polecić każdej z was

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: kosmetyki:-)

                          Wiem że olej kokosowy to używa moja siostra i go bardzo chwali Ja jeszcze nie stosowałam go ale zamierzam Siostra twierdzi że dobry jest na włosy ,cerę ale też wybielała nim zęby Też stosowała go do kuchni ale chyba coś jej nie pasowało bo stwierdziła że to lepszy kosmetyk niż produkt w kuchni

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: kosmetyki:-)

                            Ja jakoś próbowałam z tym olejem dziąłać ale to nie dla mnie, miałam ciągle wrażenie że mi taka tłusta warstwa zostaje, jedynie do mycia zębów go zużyłam do pielęgnacji ciała używam masła oeparol essence, konsystencja świetna, szybko się wchłania i skład też ma fajny

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: kosmetyki:-)

                              Ja używam tylko do włosów. Do twarzy bym się nie odważyła w obawie przed zapychaniem.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: kosmetyki:-)

                                A to właśnie mit. Olej wcale nie zapycha skóry.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X