Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łóżko piętrowe dla 2 latka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

    Za wcześnie dla takiego dziecka. A na pewno do bezpiecznych to nie należy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

      Myślę, że dla 2 latka jest jeszcze za wcześnie na piętrowe łóżko. Tutaj masz ciekawą dyskusję na ten temat, warto poczytać
      http://forum.babyonline.pl/forum/sho...?t=6818&page=6

      Skomentuj


        #18
        Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

        Napisane przez kacikskrzata Pokaż wiadomość
        Myślę, że dla 2 latka jest jeszcze za wcześnie na piętrowe łóżko. Tutaj masz ciekawą dyskusję na ten temat, warto poczytać
        http://forum.babyonline.pl/forum/sho...?t=6818&page=6
        Ja też uważam, że 2-letnie dziecko jest jeszcze za małe na piętrowe łóżko. Myślę, że należy z tym poczekać przynajmniej do 3. roku życia


        Skomentuj


          #19
          Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

          Jeśli już piszemy o łóżku to może warto zwrócić uwagę o dobrej pościeli dla dzieci http://poscieldladziecka.org.pl/ kolorowej z naturalnych włókien akiej nie alergicznej bo akie też się zdarzają

          Skomentuj


            #20
            Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

            Napisane przez andziaa23 Pokaż wiadomość
            Co sądzicie o łóżku piętrowym z drabinką i z zjeźdżalnią dla malucha takiego 2 letniego?
            Hm, ciężko powiedzieć, bo jednak wydaje mi się, że dwuletnie dziecko jest zbyt małe na łóżko piętrowe. Na Twoim miejscu zastanowiłabym się raczej nad takimi łóżkami - http://meblowiec.pl/lozka-dzieciece-...zowe,c175.html. Na przykład nad tym w kształcie samochodziku, myślę, że Maluszkowi takie coś na pewno by się spodobało

            Skomentuj


              #21
              Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

              Jako matka prawie dwulatka jakoś nie widzę go żeby spał na łóżku piętrowym. Planujemy niedługo zmienić łóżeczko na łóżko dla synka, ale nie piętrowe. Te w kształcie samochodziku wspaniale wyglądają.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

                Dla dwu latka to za wcześnie na łóżko piętrowe Moja trzy latka potrafi się tak kręcić że w nocy na poduszce ma nogi zamiast głowy Mój 6 latek też potrafi szaleć w nocy WIęc dla mnie były by to noce nieprzespane bo bałabym się o dzieci

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

                  Trochę trudno mi sobie wyobrazić mojego 2-latka na lóżku piętrowym... Ja myślę o łóżku dla dwojga dzieci, ale takim, gdzie tą dolną część się po prosu wysuwa spod spodu. To chyba bezpieczniejsza opcja.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

                    Ja raczej preferuje lozka normalnie bo balabym sie takiego maluiszka miec na takiej wysokosci , a gdy mowimy juz o lozkach ja lozko dla mojego brzdąca kupiłam tutaj - http://happybabies.pl/ i jestem zadwolona jak ktos poszukuje mebli to naprawde moge polecic ten sklep

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

                      Ja też bym sie nie zdecydowala na łóżko piętrowe dla tak małego dziecka. Nasz synek to taki wiercioch, ze na pewno bym nam spadł z takiego łóżka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

                        Mam podobne zdanie i również uważam,ze takie łóżko nie jest i odpowiednie dla 2 latka,co innego dla dzieci w starszym wieku,będą miały frajdę i dużo zabawy,natomiast dla 2 latka lepiej będzie wybrać coś bezpiecznego.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

                          Łóżko piętrowe dla jednego dziecka to chyba przesada i ta zjeżdżalnia też. Takie zbędne bajery. Kupiłabym zwykłe łóżko. Piętrowe są fajne, jak mamy mało miejsca i dwójkę maluchów, a tak to bezsensu.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

                            Według mnie łóżka piętrowe są bardzo fajnym rozwiązaniem, ale 2-latek chyba za mały jest na takie łóżeczko. No chyba, że na dole będzie spał. Wówczas jak najbardziej tak. Jeśli masz mało miejsca i kilkoro dzieci do położenia, to zastanów się czy nie lepiej będzie na jakiś czas postawić takie łóżko rozkładane - w Promark Meble poszukaj modelu TRIO - zobaczysz o co mi chodzi.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

                              Ciekawe są też łóżka dwuosobowe wysuwane i bezpieczniejsze niż te piętrowe- sama kiedyś z takiego spadłam. bardzo poważnie myslę nad takim łóżkiem dla mego dwulatka. Na ogranocznej przestrzeni to doskonałe rozwiązanie

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Łóżko piętrowe dla 2 latka

                                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                                Ciekawe są też łóżka dwuosobowe wysuwane i bezpieczniejsze niż te piętrowe- sama kiedyś z takiego spadłam. bardzo poważnie myslę nad takim łóżkiem dla mego dwulatka. Na ogranocznej przestrzeni to doskonałe rozwiązanie
                                również myśleliśmy o takim łóżku Moje dzieci potrafią spaść z normalnego łóżka to bałabym się gdyby spały na piętrowym a takie rozwiązanie było by najlepsze
                                Mąż nawet myślał aby takie zrobić ale czasowo nie wyrabia się i lepiej już kupić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X