Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koc elektryczny dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Koc elektryczny dla dziecka

    Szkoda że temat nieco umarł bo każdy z nas na forum jest ciekawy w jaki sposób działa elektryczny koc oraz ile kosztuje, ktoś wie może nieco więcej i podpowie?

    Skomentuj


      #17
      Odp: Koc elektryczny dla dziecka

      Ja jednak stawiałabym na zwykłe kocyki dla niemowląt. Najbardziej przypadły mi do gustu te z polarem minky. Sama mam z niego kołdrę i uwielbiam pod nią spać. Kocyki dla niemowląt bez problemu można znaleźć dzisiaj w sieci. Oferta jest tak szeroka że jest w czym wybierać. Mnie akurat przypadły do gustu kocyki dla niemowląt z tego sklepu tinystar.pl . Warto sobie zerknąć.
      Last edited by disne; 24-06-2020, 22:56. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Koc elektryczny dla dziecka

        Widziałam w jednym sklepie te koce, jednak jeśli mam byc szczera to trochę obawiałabym się coś takiego kupić.Dorosła osoba powinna uwazać stosując koce elektryczne ( na spięcia, ktore mogą powodować podpalenie takiego kocyka) A co dopiero małe dziecko.... Nie polecam.

        O wiele lepiej moim zdaniem jest postawić na mięciutki kocyk z naturalnej i przepuszczającej powietrze tkaniny. Dla maluchów polecane sa na przykład kocyki bambusowe:
        xxx

        Które dobrze nadają się nawet dla alergików. Są mięciutkie, przepuszczają powietrze no i naturalne włókna wyglądają dobrze nawet po wielu praniach ( nie zbrylają sie w kulki tak jak polar).
        Last edited by disne; 24-06-2020, 22:57. Powód: link

        Skomentuj

               
        Working...
        X