Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka Wyprawka, torba do szpitala, wybór wózka

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-10-2014, 17:20
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70
Domyślnie Odp: Wózek kupiony przez internet

Polecam wózek firmy Jedno bo taki mamy ale kupiliśmy nowy w sklepie. Polecam najpierw obejrzeć w sklepie i wybrać odpowiedni dla siebie model i później szukać czy w necie są tańsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-10-2014, 15:21
dagmara25 dagmara25 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dagmara25.polki.pl

Ja tak samo większość rzeczy dla dziecka kupowałam przez internet,póki co jestem bardzo zadowolona bo zawsze wszystko przychodzi bezpieczne i na czas,nasz ostatni zakup to taki fotelik http://www.sklep-tosia.pl/recaro-young-sport-20_p206 i muszę przyznać , że bardzo wygodny i bezpieczny a to najważniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-2014, 22:48
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Cytat:
Napisał dagmara25 Zobacz post
Ja tak samo większość rzeczy dla dziecka kupowałam przez internet,póki co jestem bardzo zadowolona bo zawsze wszystko przychodzi bezpieczne i na czas,nasz ostatni zakup to taki fotelik http://www.sklep-tosia.pl/recaro-young-sport-20_p206 i muszę przyznać , że bardzo wygodny i bezpieczny a to najważniejsze
O właśnie! Jako drugi fotelik też chyba zdecydujemy się na Recaro. Czytałam, że bardzo dużo osób je poleca i dobrze wypadają w testach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-11-2014, 11:47
babybest_eu babybest_eu jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
babybest_eu.polki.pl

Ja zawsze kupuje przez internet czy to wózek czy pozostałe artykuły dla dziecka,a nawet i mebelki i póki co wszystko było w jak najlepszym porządku więc naprawdę pod tym względem nie ma się czego obawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2014, 12:38
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Wózek warto obejrzeć sobie na żywo, nie raz w sklepach stacjonarnych można utrafić również w atrakcyjnych cenach wózki na wyprzedaży modelu, zaś jeśłi skupiamy sie na jednym modelu to warto porównać sobei ceny w róznych sklapach czy internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-11-2014, 12:00
lululaj_pl lululaj_pl jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lululaj_pl.polki.pl

Ja podobnie jak Przedmówczynie,także wiele artykułów w tym wózek czy mebelki dla dziecka zamawiam przez internet i jestem bardzo zadowolona,zawsze szybka i bezpieczna dostawa,nigdy nie było problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-11-2014, 12:50
patka_m89 patka_m89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patka_m89.polki.pl

Zdjęcia: 14

Moja kuzynka na prezent zamawiała dla mojej córci na prezent wózek Qunny extra zapp oczywiście nowy i w ogóle.Uwazam,ze wozkowi nic nie brakuje jest taki sam jak bym brała go ze sklepu stacjonarnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-2014, 17:49
akuriata akuriata jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
akuriata.polki.pl

Zdjęcia: 109

Ja również jestem zadowolona z zakupów przez internet, nie dość że ceny niższe to jeszcze transportem nie musiałam się martwic. Przesyłki zawsze dobrze zapakowane
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-2014, 23:12
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Ja kupiłam na allegro, sprzedawca miał wszytsko ładnie opisane, zdjecia zrobione i wszytsko zgadzało się z treścią podaną na aukcji,
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2014, 12:26
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

Ja też zamówiłam przez internet, nie dość że wózek 3w1 kupiłam taniej niż w sklepie ten sam model 2w1, to jeszcze dostałam mnóstwo gratisów , jak parasolkę do wózka, śpiworek, kubek, folię moskitierę. I przesyłka tez za darmo, ubezpieczona. Wszystko elegancko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania