Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Angielski dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Angielski dla dzieci

    Macie jakieś materiały, które pomogą dziecku w nauce języka obcego?
  •    
       

    #2
    Odp: Angielski dla dzieci

    Moje dzieci ogladaja bajki dwujezyczne np Dora, mają 4 latka i potrafia po bajce powtorzyc kilka zwrotow, dodatkowo mozesz podpytac w przedszkolu o lekacje angielksiego bo z tego co sie orientuje to w kazdy mprzedskzolu mozna dodatkowo zapisac na angielski. Mozesz tez sama sie z nim uczyc najprostszych slowek np powycinac kilka rzeczy kwiatka itp i mowic to jest flower

    Skomentuj


      #3
      Angielski dla dzieci

      Witam, co sądzicie o szkole Acitive Learning w Krośnie? Szukam czegoś dla swojego dziecka, a oni mają bardzo ciekawą ofertę. Kurs dla dzieci jest specjalnie dostosowany. Ponadto dojeżdżają aż do 3 powiatów i istnieje możliwość nauki przez skype. Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tą firmą?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Angielski dla dzieci

        te dwujęzyczne bajeczki kojarzę - są naprawdę bardzo fajnie zrobione

        Skomentuj


          #5
          Odp: Angielski dla dzieci

          Myślę, że takie bajki są bardzo rozwijające. Wiadomo, ze nauka przez zabawę jest najlepsza. Jak dziecku się podoba to łapie w mig

          Skomentuj


            #6
            Odp: Angielski dla dzieci

            dobre są tez takie bajki z kasetą gdzie dziecko może osłuchać się z językiem. Warto tez nauczyć się krótkich prostych rymowanek i zachęcać dziecko do śpiewania/ rymowania. Dzieci bardzo szybko się uczą.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Angielski dla dzieci

              Polecam gry komputerowe w języku angielskim, oczywscie takie ktore rozwijaja wyobrażnie lub sprawiaja że trzeba się przy nich troche namyśleć, np jakieś zagadkowe.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Angielski dla dzieci

                Też jest to jakiś pomysł,jednak przez same gry dziecko nie nauczy się zbyt wiele. poza tym warto zainwestować w dodatkowe zajęcia z jezyka obcego o których mowa powyżej.
                Last edited by disne; 08-06-2020, 23:40. Powód: reklama

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Angielski dla dzieci

                  Moja siostra jest nauczycielką języka angielskiego i postanowiła że jej chrześnica będzie uczyła się angielskiego już od najmłodszych lat i tak właśnie się stało mała uczy się angielskiego od 3 roku życia najpierw były to tylko piosenki i zabawy ale bardzo się ciesze bo teraz w szkole idzie jej świetnie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Angielski dla dzieci

                    Jak najbardziej warto od małego uczyć dziecka języka,chociażby w postaci słówek czy gier- to wszystko potem procentuje w przyszłości i dziecku tym łatwiej jest się uczyć języka.
                    Last edited by BabyBest_pl; 11-04-2014, 14:35.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Angielski dla dzieci

                      Ja myślę, że na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za wcześnie!
                      Od kilku tygodniu z córeczką trenuję naukę języka angielskiego poprzez memo!
                      Na stronie pomysłowej mamy znalazłam ciekawą propozycję, dzięki której nie musimy siedzieć przed komputerem czy tv żeby ćwiczyć słówka, ale bawimy się rozkładając obrazki z naszej miejscowości - Łowicza i uczymy słówek po angielsku!

                      Przyznam, że i mi się przydaje podszkolenie języka bo na co dzień go nie używam

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Angielski dla dzieci

                        Moja siostra jest nauczycielko języka angielskiego i hiszpańskiego więc moje dziecko ma darmowe korepetycje z tych języków od najmłodszych lat i muszę przyznać że jeżeli chodzi o angielski to bardzo szybko łapie w wieku 4 lat zna już bardzo dużo słówek

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Angielski dla dzieci

                          Ja mam zamiar już nie długo zapisać swojego synka na angielski, cieszy mnie że jest coraz większy wybór szkół, które oferują lekcje w różnej formie, fajnych zabaw, gier

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Angielski dla dzieci

                            Moja córeczka skończyła cztery latka i właśnie zapisałam ją na lekcję angielskiego myślę że to najlepszy moment, według mnie nie jest ani za wcześnie ani za późno, a mała radzi sobie świetnie i bardzo szybko uczy się słówek

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Angielski dla dzieci

                              Cześć,

                              chciałabym zainteresować Was anglojęzycznymi książkami autorstwa brytyjskiej pisarki dla dzieci Julii Donaldson. Książki znakomicie nadają się do nauki w domu, jak i na zajęciach z języka angielskiego

                              Zawarte w nich historie są mądre, bogato ilustrowane i co najważniejsze interesujące dla dzieci. Dzieci chętnie do nich wracają.

                              Książki mają różny poziom zaawansowania, dlatego można używać ich od 3 do 8 roku życia.

                              Cena za książkę to 30 -35 PLN, w zależności od tytułu. Książki są nowe, bez śladów używania. Można je zwrócić jeżeli nie spełniłyby oczekiwań

                              Lista tytułów:

                              - Gruffalo's child
                              - Monkey puzzle
                              - Room on the Broom
                              - The Snail and the Whale
                              - Toddle Waddle
                              - Goat goes to the playgroup
                              - Wake up do, Lydia Lou!
                              - Charlie Cooks's favourite book



                              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 16-05-2014, 16:28.
                              Sprawdzone materiały do nauki angielskiego dla dzieci. Zapraszam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X