Wr   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o rad i podzielcie si swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 17-06-2019, 07:21
mickey13 mickey13 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
mickey13.polki.pl

Domylnie dobry sklep z produktami dla dzieci

Czy macie swj ulubiony sklep internetowy, w ktrym tylko i wycznie robicie zakupy dla waszych maluszkw? Bo wanie rozgldam si za jakim dobry sklepem z takimi produktami jak pociele,kocyki, przecierada oczywicie bardzo dobrej jakoci i z dobr cen. No wanie ile sztuk pocieli i przecierade kupowaycie? czy przecierado z gumk to dobry pomys? A pociel to tylko z baweny? Czytaam,e teraz mona dosta pociel z lnu? Mylicie e len jest odpowiedni dla noworodka?nie podrani jego delikatnej skrki?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2019, 10:40
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
elabarbara.polki.pl

Domylnie Odp: dobry sklep z produktami dla dzieci

Sierpie coraz bliej. Nie lubi zbyt wczenie kupowa czy szykowa rzeczy dla dziecka, eby nie zapeszy. Ale z drugiej strony te nie ma co wszystkiego zostawia na ostatni chwil. Dlatego te w weekend w naszej sypialni stano ju eczko dla Janka. Zreszt starsze dzieci te ju stwierdziy, e to najwyszy czas. Julcia i Kuba oczywicie aktywnie uczestniczyli w tych przygotowaniach. Polecam oczywicie kokon i dla ciebie. Sprawdza si zwaszcza w tym pocztkowym okresie ycia dziecka, kiedy najczciej niemowl pi z mam w ku. Moje starsze dzieci spay ze mn okoo 5 miesicy. Dla nas to byo najwygodniejsze rozwizanie.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2019, 13:40
samantra samantra jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
samantra.polki.pl

Ja zaczam kupowa wyprawk w 25 tc. Tak jako mnie naszo. Ubra na lato jest do duy wybr. Ja poleciabym kupno pajacykw bez ramiczek i z dugim rkawem, body z krtkim i dugim rkawem, jakie lejsze czapeczki i skarpetki. Co do butelek to ciko jest mi doradzi, gdy obije dzieci karmiam piersi do prawie dwch lat, a w midzy czasie gotowaam ju zupki i rne papki. Poszukaj w necie na pewno tam dowiesz si wicej
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-06-2019, 10:00
Burbula Burbula jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
Burbula.polki.pl

Gdy ja zaczam planowa wyprawk, to zaleao mi na tym, aby kupi jak najwicej rzeczy w tym samym miejscu. Nie chciaam si rozdrabnia a tym bardziej chodzi po sklepach stacjonarnych. Wiadomo, e dla kobiety w ciy jest t o bardzo mczce. Ucieszyam si, gdy znalazam ciekawy sklep z bogatym asortymentem dla maluszkw https://mojemalenstwo.com.pl/ . Wszystko, co w nim kupiam, jest bezpieczne, wygodne i wykonane z bardzo dobrej jakoci materiaw.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-07-2019, 10:44
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Znacie sklep https://baby-stars.pl/ ? Mi koleanka polecia, a maj wyjtkowo pikne akcesoria typu poduszeczki profilowane dla maluchw, kocyki, komplety pocieli, przecierada, nawet eczka, baldachimy i inne. Na prawd licznie si prezentuj, s wykonane z mikkich i nie alergizujcych tkanin. Koniecznie sprawdcie!
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-08-2019, 13:15
Arkadoo Arkadoo jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
Arkadoo.polki.pl

Moja ona jest zakochana w sklepie Modisimo i wszystkie ubranka Eryka kupuje w Internecie
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2019, 16:31
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
bobik2323.polki.pl

Ja wszelkiego rodzaju produkty dla dzieci zamawiam sobie przez internet, bo zawsze w sklepach on-line uda mi si znale to, czego szukam. Ostatnio na przykad zamwiam sobie na stronie https://4kidspoint.pl/638-zabezpieczenia-przed-dziecmi zabezpieczenia do kontaktw, aby dzieci nie wkaday tam paluszkw. A Wy macie co takiego w domu?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-2019, 19:39
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Co do prezentw dla dzieci i nie tylko, to polecam Ci si zainteresowa ofert jak przedstawia https://www.taniaksiazka.pl/t/kalendarz-2020 Jest to wietna ksigarnia, ktra z pewnoci przypadnie Ci do gustu. Ja mam zamiar zamwi sobie kalendarz ksikowy 2020, co o nich sdzisz?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-01-2020, 08:44
Radzka Radzka jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
Radzka.polki.pl

jeli mowa o lekach i kosmetykach to zdecydowanie apteka internetowa
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2020, 12:45
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:33.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.