Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-01-2018, 14:05
owijek owijek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
owijek.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki duzy stol w jadalni?

mi sie zawsze bardzo podobały MEBLE FORTE
http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/jadalnia.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2018, 17:25
szymon507 szymon507 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szymon507.polki.pl

My mamy stół 90x90, który rozkłada się do rozmiaru 270x90.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-02-2018, 12:36
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Myślę że taki na 12 osób jest praktyczny. Sama rozglądam się za takim i póki co znalazłam na razie fajne nowoczesne krzesła w sklepie https://mirat.eu/krzesla-i-taborety,c127.html . Mają szeroki wachlarz krzeseł, więc może zerknij sobie i znajdziesz idealne krzesła które będą pasować do twojej jadalni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-07-2018, 14:15
wroblewskaa wroblewskaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wroblewskaa.polki.pl

Blog Entries: 2

Poszukaj inspiracji w artykule http://naszeinspiracje.pl/salon-jada...o-zaaranzowac/ - polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-07-2018, 08:30
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Wszystko zależy jak dużą rodzinę masz... Ale teraz w sumie masz takie uniwersalne stoły, że możesz je "rozciągać" na dowolną długość. Ja mam właśnie coś takiego i jestem zadowolona z takiego rozwiązania. Teraz planuje jedynie kupić nowe krzesła. Całkiem fajne opcje znalazłam tutaj https://miratek.pl/krzesla-kuchenne,c6.html . Oferują oni ładnie wykonane krzesła pasujące do każdego wnętrza. Także na pewno znajdę coś idealnego
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-07-2018, 13:01
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

I większy tym lepszy, chyba, że masz bardzo małą rodzinę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-07-2018, 13:41
anusia133 anusia133 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anusia133.polki.pl

Wszystko zależy ile osób mieszka w mieszkaniu, gdyż nie ma sensu kupować wielkiego stołu dla dwóch osób No chyba, że często przyjmujemy gości to jak najbardziej Kolejna sprawa to dostępna przestrzeń, gdyż często zdarza się tak, że ludzie kupują coś, a później okazuje się, że dana rzecz nie zmieści się tam gdzie zamierzali. My wybraliśmy stół okrągły, a znaleźliśmy go na stronie http://www.ospace.com.pl/jadalnia - wygląda to bardzo fajnie i jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-2018, 14:03
zwycczzaj zwycczzaj jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zwycczzaj.polki.pl

Trzeba latać ze ścierką jeśli stół jest lakierowany - to fakt. Ale jeśli nie ma małych dzieci w domu to nie trzeba zbyt często Generalnie bym nie kombinowała z płytami mdf tylko postawiła na lite drewno, a do tego tapicerowane krzesła. Zerknij sobie na taki stół stół victoria dla mnie rewelacja, idealny duży stół.. Trzeba patrzyć przyszłościowo
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-08-2018, 11:17
janka890 janka890 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
janka890.polki.pl

Ja muszę wybrać taki stół, który będzie pasował do całości. Mamy mieć kominek nowoczesny więc wypadałoby, aby również stół taki był. Jak w ogóle Waszym zdaniem prezentuje się kominek nowoczesny? Fajna opcja i alternatywa, czy raczej zdecydowalibyście się na coś klasycznego. Mnie urzekł jeden kominek nowoczesny i muszę się na niego zdecydować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2018, 15:31
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

A moja kuzynka kupowała jakiś czas temu funkcjonalny i modny stół w sklepie meblehubertus.pl . Właśnie sama rozglądnęłam się u nich za ławami https://meblehubertus.pl/kategoria-produktu/lawy/ bo aranżuje właśnie swój salon i muszę przyznać, że mają naprawdę spory wybór. Meble są rzeczywiście ładne i wyglądają na solidne. Chyba zakupię sobie ławę Elba czarną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania