Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o radę i podzielcie się swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-07-2019, 14:02
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Domyślnie Klug zegarek z GPS?

Dziewczyny na stronie smartsafe.pl jest dostępny zegarek KLUG z funkcją GPS i model jest wodoszczelny. Z tego, co czytam to można na aplikacji w telefonie śledzić położenie dziecka. Na początku sierpnia jedziemy na wakacje i chciałabym taki zegarek kupić synom. Czy ktoś może ma taki zegarek i może podzielić się opinia?

Chodzi dokładnie o ten model:

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-2019, 14:47
janekw's Avatar
janekw janekw jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
janekw.polki.pl

Domyślnie Odp: Klug zegarek z GPS?

Jak najbardziej zdecydowałbym się na coś takiego. Gdybym tego potrzebował oczywiście.
Nieprzeczytane 09-07-2019, 11:31
fionnka009 fionnka009 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
fionnka009.polki.pl

Smartwache są wyposażone w wiele fajnych funkcji. Te szczególnie przydają się podczas aktywności sportowe, biegania, chodzenia po górach, jazdy na rowerze. Zobaczcie sobie tu ofertę od sklepu z zegarkami https://www.czaszegarkow.pl/garmin-f...4891_5687.html jeżeli interesuje was porządny smartwach. Posiada on takie funkcje jak licznik kroków, monitorowanie snu, pogoda i wiele innych świetnych funkcjonalności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-07-2019, 09:26
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

To, że smart watch mają różne fajne funkcje to wiem. Ja jednak bardziej chcę postawić na taki model typowo dla dzieci. Kilka modeli ma KLUG, mają one funkcje dzwonienia, krokomierz, ale i przede wszystkim lokalizator GPS.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-07-2019, 09:46
bonsly bonsly jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bonsly.polki.pl

Wiem, że ile osób, tyle opinii, ale ja akurat nie lubię tych wymyślnych zegarków. Jestem romantyczką i moje serce bije szybciej do takich modeli https://www.ceneo.pl/Zegarki/p:Seiko/Typamskie.htm , a nie elektronicznego wyświetlacza. Co nie oznacza, że neguję takie zegarki, nic z tych rzeczy. Po prostu mówię, że mi się nie podobają i wolę już obsługiwać komórkę i nosić klasyczną bransoletę na ręku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2019, 11:02
oliwiaplink oliwiaplink jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
oliwiaplink.polki.pl

Ja jednak stawiałabym na jakąś z bardziej znanych marek. Zegarki od wyboru do koloru znajdziesz na https://kuck.pl. Dodatkowo, masz pewność, że jest to autoryzowany dystrybutor, a zegarki są oryginalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2019, 15:40
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Ja myślę o tym, by swojej córce kupić taki zegarek z GPS, bo uważam, że kontrola rodzicielska w przypadku kilkuletnich dzieci jest bardzo ważna. Oczywiście to chodzi o bezpieczeństwo, nie mogę być zawsze przy córce, ale dzięki nowoczesnej technologii mogę wiedzieć gdzie się znajduje lub szybko się z nią skontaktować
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-2019, 16:05
gocha281 gocha281 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gocha281.polki.pl

Moja córcia chciała koniecznie różowy i znaleźliśmy z marki Garett taki z GPS który się jej spodobał, widzę, że na https://www.timetrend.pl/ są takie dostępne. Jakość fajna, sporo dodatkowych funkcji, zdecydowanie warte swojej ceny. I przeróżne kolory mają w ofercie. Sama też bym sobie chętnie taki kupiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania