Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o radę i podzielcie się swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-04-2019, 13:59
karolina35 karolina35 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina35.polki.pl

Domyślnie Odp: Ubranka dla dzieci

Hej
Kupując ubranka dla dzieci, warto również zaopatrzyć je w kilka akcesoriów. Świetną propozycją może być biała opaska dla dziewczynki, która nie tylko zapewni dziecku wygodę, ale również będzie się znakomicie prezentować i dopełni niejedną stylizację pociechy Sprawdźcie sami!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-05-2019, 16:11
lamina lamina jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lamina.polki.pl

Moja córka kocha 101 dalmatyńczyków, niestety mało gdzie można dostać jakieś ubranka, lub gadżety, które zajmują się ich sprzedażą. Jednak kilka dni temu udało mi się znaleźć sklep https://barline.eu/ gdzie znalazłam takie koszulki i wiele innych ubranek z bajkowymi postaciami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2019, 13:13
Mama_szkraba25 Mama_szkraba25 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_szkraba25.polki.pl

Ja robię najczęściej zakupy przez internet Jest większy wybór ubranek i czasem ceny są naprawdę fajne Ostatnio znalazłam długie spodnie chłopięce idealne na chłodną wiosnę Materiał jest świetnej jakości a same spodenki są bardzo przyjemne w dotyku
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-2019, 10:45
karinaa89 karinaa89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karinaa89.polki.pl

Jasne, że tak! Przecież dzisiaj jest możliwość zakupić różne rodzaje ubranek dla Waszych dzieci. Jak dla mnie, zawsze powinniście wybierać te najlepsze jakościowo. Osobiście mogę zasugerować Wam, byście zajrzeli do qbanamama.pl i sprawdzili ich organiczne produkty. Czuję, że będziecie pod sporym wrazeniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2019, 11:24
jakaasia jakaasia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
jakaasia.polki.pl

Kupując ubranka dla dzieci ważna jest dla mnie przede wszystkim ich jakość. Dlatego zwykle kupowałam je w sklepach dziecięcych. Jednak kiedyś przyszła do mnie koleżanka i w prezencie przyniosła śpioszki i bluzki dla mojej córeczki. Bardzo się ucieszyłam bo ubranka prezentowały się pięknie i były miłe w dotyku. Po kilku praniach widziałam, że nic się z nimi nie dzieje i zainteresowałam się, w którym sklepie koleżanka je kupiła. Okazało się, że w Kauflandzie i podesłała mi stronę: https://www.kaufland.pl z aktualną ofertą ubranek. Teraz często również tam kupuję ciuszki, bo wiem, że są wytrzymałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 14:37
aligru aligru jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aligru.polki.pl

Ja ostatnio zakochałam się w ubrankach handmade. Zamówiłam bloomersy dla dziewczynki i córeczka prezentuje się w nich super. Wzory, których nie znajdziesz w sklepach, masz pewność, że ubranka są z bezpiecznych materiałów. Polecam poszukać podobnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania