Wr   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o rad i podzielcie si swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 22-10-2019, 19:54
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
faustyna22.polki.pl

Domylnie Meble dla dziecka

Hej szukam sklepu z meblami do pokoju 3 latki. Zaley mi aby meble byy w stylu nowoczesnym oraz aby wytrzymay na kilka dobrych lat.
Cena rwnie w miar przyzwoita
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2019, 20:06
smiles smiles jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
smiles.polki.pl

Domylnie Odp: Meble dla dziecka

Siemanko wszystkim.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2019, 20:07
xswedc xswedc jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
xswedc.polki.pl

Hej,
Zerknij sobie na https://dedekids.pl/ ja jaki tydzie temu zamawiaam z tego wasnie sklepu kolekcj mebli Girro bardzo adne idealnie nadaj si do wntrz nowoczesnych oraz do pokoju dziecka.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2019, 20:09
mariolamazur mariolamazur jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
mariolamazur.polki.pl

Cytat:
Napisa xswedc Zobacz post
Hej,
Zerknij sobie na https://dedekids.pl/ ja jaki tydzie temu zamawiaam z tego wasnie sklepu kolekcj mebli Girro bardzo adne idealnie nadaj si do wntrz nowoczesnych oraz do pokoju dziecka.
dedekids ma bardzo adne meble dziecice rwnie posiadamy meble od nich ale ju jaki rok temu zamawiaam kolekcj Emma te bardzo adna.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2019, 20:18
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
faustyna22.polki.pl

Faktycznie nie znaam wczeniej tego sklepu. Maj naprawd bardzo adne meble i w dobrej cenie.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2019, 20:21
mariolamazur mariolamazur jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
mariolamazur.polki.pl

Cytat:
Napisa faustyna22 Zobacz post
Faktycznie nie znaam wczeniej tego sklepu. Maj naprawd bardzo adne meble i w dobrej cenie.
I co najwaniejsze meble s naprawd bardzo dobrej jakoci. mam tak jak ju pisaam wyej od roku czasu i sprawuj si naprawd rewelacyjnie.
Na pewno dugo posu.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-2020, 01:32
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:02.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.