Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samodzielne spanie w osobnym pokoju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: samodzielne spanie w osobnym pokoju

    pierwsze dziecko przeniosłam do osobnego pokoju po 2 m-cach, ale tp był pokój obok nas. Teraz drugie dziecko będzie spało na piętrze, a my na parterze, więc zamierzam ją przenieść jak będzie miała ok. 6 m-cy

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: samodzielne spanie w osobnym pokoju

      Ja miałam podobny problem, najchętniej spałabym obok dziecka, cały czas czuwałam czy oddycha czy się nie podrapie i czy się nie odkryło. Mąż stopniowo zaczął mnie przekonywać, że dziecko powinno czuć i przyzwyczajać się do spania w swoim pokoiku, ponieważ trudno będzie nam później, dlatego też z ciężkim sercem zaczęłam stopniowo przyzwyczajać siebie i dziecko do spania osobno.

      Skomentuj


        #33
        Odp: samodzielne spanie w osobnym pokoju

        Polecam czytanie bajek przed snem. najpiękniejsze bajki znajdziecie na www.bajeczkinadobranoc.pl

        Skomentuj


          #34
          Odp: Osobny pokoik

          My starszego przeprowadziliśmy do własnego pokju , jak miał roczek. Nie było problemów, czasami oczywiście się budził, ale nie było tragicznie.

          Skomentuj


            #35
            Odp: samodzielne spanie w osobnym pokoju

            U nas jak narazie dzieciaczki śpią z nami w pokoju, ale jak zrobimy im osobmne pokoje to będą spały same.

            Skomentuj


              #36
              Odp: samodzielne spanie w osobnym pokoju

              Nasz syn też śpi sam w osobny pokoju, ale zawsze zaglądam do niego zanim położę się spać. Czasem, jak przebudzę się w nocy, to też sprawdzam, czy wszystko w porządku. Często słyszy się, że jakiś bezdech senny u dziecka występuje, także wolę trzymać rękę na pulsie.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X