Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***************************************************************** Crazy Mums************************************************

    hej hej

    co do zachowania to mój michał jest spokojniejszy jak maaetusz choc tez umie pokazac ale usiadzie sobie zajmie sie..a mateusz to zywe srebro wszedzie wejdzie włozy reke niczego sie nie boi...troche tez mnie to dziwi bo nie patrzy gdzie idzie...

    dzis ide na rozmowe o prace do sklepu z zabawkami i tak sie denerwuje prosze o kciuki...dam znac wieczór co i jak...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      dzień dobry a co tu tak pusto znowu?

      dzwoniła dzisiaj pani z recepcji i mamy wizytę u psychologa dziecięcego już jutro na 13 jupi ! a nie na 4lipca ale super bo już ponad 2 miesiace czekamy. mam nadzieję że coś poradzi na tego mojego szatanka ha ha

      Bunia kciuki trzymane

      Majek masz rację takie wyjazdy rozbijają a ja to nieraz własnego domu nie poznaję i tak jakoś się dziwnie czuje.

      LULLA ja nie wyobrażam sobie mieć 3dzieci ale kto wie ha ha może mi się bliźniaki trafią ha ha :-P ja ostatnio upolowałam troszkę ślicznych ciuszków takich maleńkich i tak sobie leżą i czekają. a ja chcę małą KALINKĘ i o dziwo em też się podoba a jak będzie chłopczyk to będzie chyba MIŁOSZ

      kurcze miałam iść na dwór z tymi moimi potworkami a tu grzmi buuu





      Skomentuj


        Odp: ***************** Crazy Mums*****************

        bunia trzymam kciuki, ale ty już pewnie po rozmowie...

        kruszyna a jak twoja dzisiejsza wizyta u lekarza?


        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          A no mam antybiotyk bo krtan nie doleczona i tabletki uspokajajace i mam się czymś zajac żeby o tym nie myśleć. i skierowanie do laryngologa





          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            Cześć dziewczyny!
            Jak ja tu dawno nie zaglądałam!
            Czasu nie mma w ogóle , moje 2 potwory absorbuja całkowicie.
            Ale młody teraz do niedzieli u babci to mogłam spokojnie w necie posiedzieć.
            Fajnie że jesteście!
            Zameldowałam się , idę zaraz spać bo padam na pysk a jutro rano o 8 na fitness i siłownię lecę.
            Zamierzam w końcu trochę schudnąć więc działam.
            pozdrawiam Was wszystkie.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Odp: ***************** Crazy Mums*****************

              Pinky, ale super że się odezwałaś. Co u Ciebie? Pracujesz? To fakt że dzieciaki wypełniają zupełnie czas, przy jednym jest zawsze co robić, a dwójka to już w ogóle wytchnienia nie daje... A jak Twoi chłopcy się miewają?
              Fitness i siłownia fajna sprawa, zazdroszczę, zawsze można coś z ciała zrzucić, ale i z głowy przegnać, myśli trochę oderwać od codzienności, odstresować się itp Też szukam czegoś tylko dla siebie...


              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Cześć

                Pinky kope lat Fajnie, że się odezwałaś i że u Was wszystko w porządku. Jak się miewa Szymon? Chodzi do przedszkola?
                Nooo ja też zazdroszcze tego fitness, ale chyba nie miałabym czasu, obecnie mieszkam tuż przy basenie, wiec 1-2 w tygodniu go odwiedzam z koleżanką, choć nie raz mi się nie chce. Dobrze, że właśnie ta koleżanka mnie dyscyplinuje, bo tak to już dawno bym dała spokój - leń potworny ze mnie.

                kruszyna i jak samopoczucie? Dzisiaj macie tą wizytę u psychologa? Daj znać jak Wam poszło.

                bunia jak tam po rozmowie? Czyli zamierzasz pójść do pracy, a kto będzie zajmował się Twoimi bąbelkami? Masz to szczęście, że któraś z babć może się zaopiekować ?

                lulla wiesz co... z kim bym nie rozmawiała to każdy twierdzi, że dziewczynki są spokojniejsze. Wiadomo, że też mają różnego typu dziwne zachowania, ale ogólnie dają sobie pewne rzeczy wytłumaczyć, nie są tak uparte jak chłopcy, potrafią się same przez dłuższy czas czymś się zająć, są cierpliwsze. Z moich obserwacji wynika, że coś w tym jest. Może tak myślę, bo mój egzemplarz jest wyjątkowo mało usłuchany i wszystko go interesuje ale tylko przez 5 min

                Idę coś porobić, może z kwiatkami porobię porządek, bo już się proszą by im ziemi dosypać, przetrzeć listki itp.

                Miłego popołudnia.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  hej
                  u mnie Troszke lepiej , już z tym połykaniem powoli mi przechodzi.

                  u psychologa byłam 1.5godziny . dużo by pisać . . . mam nad wyraz zdolne i rozwiniete dziecko logikę i chęć poznawczą , tyle tylko że tu jest nad poziom ale emocjonalnie jest na poziomie latka i chciał by ale się boi z tad ta chęć mówienia i dlatego tak zaczepia obcych i non stop mówi bo się boi a główkę ma rozwinięta i próbuje za tuszować inne braki. dużo musi malować i lepić bo tu kiepsko. jutro ide do lekarza po skierowanie na tolerancje glutenu ha ha psycholog na to wpadl a lekarz nie.
                  obowiązkowo przedszkole ale się nie dostalismy dlatego chce żeby 2 razy w tygodniu chodził do centrum rozwoju tam są zajęcia płatne dla dzieci. oprócz tego ma od dziś sam spać i 3 razy dziennie być sadzany na wc na próby kupki i masaże . dużo tego





                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Hejka.
                    Ja jak zwykle kiedy jest mecz to zasiadam na kompa bo ci co go blokują własnie oglądają
                    Kruszyna to fajnie ze masz synka zdolniache tylko trzeba mu dać szansę żeby się rozwijał a nie możesz dać go wcześniej do zerówki?
                    Bunia i jak praca?
                    Familly ja bym się niezgodziła z tym że dziewczynki są grzeczniejsze moja to chyba przebiłaby wszystkich chłopaków co ona w domu nie wyprawia to się w głowie nie mieści

                    A ja postanowiłam że nie wracam do pracy mimo ze chciałabym ale nie mogę bo niemam z kim małego zostawić.Narazie składam wniosek o przedłuzenie macierzyńskiego a potem o wychowawczy w piątek spotykam sie z szefem aby o tym porozmawiac o tym że nie wracam do pracy to juz wie oj niebył zadowolony.
                    Mam do Was pytanie czy to prawda ze pracodawca nie może odmówic urlopu wychowawczego?


                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Ha ha teraz przeczytałam co na pisałam ale na mieszalam .
                      Chodzi o to że ma problem z emocjami i manualnymi zadaniami. emocje ma na swoim poziomie wiekowym czuje że jest malutki i się boi ale chce bardzo dużo Zrobic i maskuje swoje nie dobory tym co potrafi naj lepiej czyli mówieniem.

                      Ania ja ci nie pomogę bo się nie znam ale wierze że się dogadasz z szefem.

                      muszę odpocząć bo dopiero usiadłam





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        Kruszyna no to dobre wieści!!! Super, ze Cypek taki mądrzusi

                        Aniu ja sie za bardzo nie znam... ale wydaje mi się, że pracodawca nie może odmówić Tobie urlopu wychowawczego, są tam jakieś warunki, ale nie jestem ich pewna na 100%, kiedyś trzeba było być zatrudnionym przez 6 miesięcy. I chyba (?) jeśli jesteś zatrudniona na czas określony to pracodawca udzieli Ci takiego urlopu do czasu zakończenia umowy a nie na 3 lata (tyle ile ustawowo może trwać urlop). Ale ręki za te informacje uciąć sobie nie dam
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

                          Hejka.
                          Brrry...co za pogoda leje jak z cebra Ja juz zaliczyłam z mlodym rehabilitację w taką pogode nawet mi się z domu niechciało wychodzic ale cóż jak trzeba to trzeba strasznie źle sie samochód prowadzi w taki deszcz.A potem jak mały ćwiczył siedzac na krzesełku myślałam że zasnę zmierzyłam ciśnienie w domu i 90/60wypiłam kawę (z reguły nie piję) i czekam na efekty he he
                          FAMILLY dzięki za odpowiedź tak własnie wyczytałam w googlach ja jak najbardziej spełniam warunki do urlopu wychowawczego także musze go dostać zobaczymy co na to pracodawca.
                          Jak ja lubie wstawiac zdjęcia moich sloneczek...
                          Attached Files
                          Last edited by anna31; 14-06-2012, 14:31.


                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            Hej u nas już nie pada ale rano lało

                            ANIU śliczne te twoje skarby

                            wczoraj podałam cyprianowi ten syrop na przeczyszczenie dzisiaj dostał 3 dawki pyta cały czas o pampersa sadzam na kibelek nieraz sam chce iść ale nawet trochę nie zrobił boi się cisnąć . . . proszę go próbuje go przekupić ale nie da rady . . . może macie jakieś pomysły ?





                            Skomentuj


                              Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                              Hejka!
                              ogarnęłam chate pobieżnie i zaglądam do Was.
                              Matko tyle się u każdej z Was pozmieniało!
                              Młody ma sie dobrze , tylko niejadek jest,jest na najniższym centylu, ma 98 cm i 14,5kg wagi.
                              ale nic nie chce, niczego nie lubi.
                              Chodzi do przedszkola ale tam tez nic nie je, tylko to co lubi czyli prawie nic.
                              Nie dostalismy się do przedszkola koło domu i wożę go na drugi koniec miasta.
                              Polska rzeczywistość.
                              Ostatnio - po tej zimie w sumie jakaś taka zmęczona jestem, zalatana,
                              na wszystko brak czasu.I postanowiłam właśnie coś tylko dla siebie zrobić . A ponieważ mam koło pracy taki duży profesjonalny klub fitness to się zapisałam. 4 dziewczyny ode mnie z pracy tez chodzą więc zawsze z którąś się wybieram zaraz po pracy. Dzisiaj byłam 5 dzień pod rząd i padam na pysk. Wszystkie mięśnie mnie bolą. ale stwierdziłam że to najlepiej wydane pieniądze w tym miesiącu


                              Family basen super, też mam niedaleko ale najpierw to się trzeba w strój wbić Postanowiłam w końcu schudnąć, mam nadzieję że wytrwam , Lineę Detox też biorę.


                              Lulla fajnie że też piszesz
                              To tez masz teraz zajęcie w domu...
                              Ty duzo czytasz więc masz coś dla siebie, ja jakoś za książkami średnio.
                              Przez 2 miesiące chodziłam 2 razy w tygodniu do kina bo mam obok pracy ale kupa kasy szła, a filmy nie zawsze fajne.
                              No i od siedzenia na tyłku to nie schudnę.
                              a na ten fitness to zniżkę dostałam, tak nie wiem czy bym się pisała w normalnej cenie.
                              Pracuję, od 3 lat w tej samej firmie. Nie szukam nic bo mi się tu podoba, pracuję od 7 do 15, każda niedziela wolna i 2 soboty więc jakieś normalne życie domowe mogę prowadzić.
                              Ten tydzien mam luzik bo mama zabrała Szymka do siebie na tydzień, a starszy to tylko w kompie siedzi.
                              więc ja mam czas dla siebie bo mąż od 9 do 21 w pracy.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                czesc Laski

                                pinklady moze wezme przyklad z Ciebie i tez cos pocwicze,cos mi mozolnie to idzie,opona po ciazy,cyc po karmieniu jak maciora wygladam:/

                                bunia jak po rozmowie? ja gdybym miala pracowac w handlu to tez bym wybrala sklep z zabawkami

                                ogladam jednym okiem mecz ...kurcze kibicuje naszym,moze wyjda z grupy?
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X