Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    Miss mi psychika już kilka razy spłatała figla

    ale dzisiaj to już przegiecie i ciągle brzuch mnie boli tak jak na @ a to już 4 dni temu mi się skonczyl. em kupi mi test dzisiaj i jutro rano zrobie i zobacze co i jak a jak by mi nie przeszło do czwartku to zrobię bete rano bo u nas są dwa razy w tyg wyniki i naj wyzej w piatek na popoludnie się wcisne do gina .





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      kruszyna zrob teraz po terminie @ to mozesz zrobic o kazdej porze i powienien wyjsc bo jesli jestes w ciazy to poziom hormonu masz wysoki ...ja bym nie wytrzymala....a ktory to dokladnie dzien cyklu?
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        8Dzień , jak mąż przywiezie mi test to zrobię od razu ale pewnie będzie lipa i sobie wkręcam





        Skomentuj


          Odp: ***************************************************************** Crazy Mums*****************************************************************

          kruszynka no właśnie rób test, po co masz do jutra trwać w niepewności... a i my przy okazji Trzymam kciuki żeby jednak było po Twojej myśli

          ania to synuś faktycznie kawał chłopa, na 4miechy prawie 8kg Oj masz co dzwigać, taki słodki ciężarek... Mój synuś urodził się niewielki, tylko 3400, ale rósł szybko, a wagę to wrzucał przez pierwsze miesiące, co miesiąc to po kilogramie i tez był pulpet nie długo a też tylko na piersi był Mój kręgosłup dopiero od niedawna dochodzi do siebie...


          Skomentuj


            Odp: ***************************************************************** Crazy Mums*****************************************************************

            czesc lullaby

            kruszyna mialam na mysli poprzedni @ przed tym co teraz mialas ,wiec 8dni + cykl poprzedni

            a temp sobie mierzysz??? wiesz jak zrob?? jesli nie chcesz testu robic dzis to jutro z rana przed wstaniem zmierz temp w pipie,jesli bedziesz miec powyzej 36.9-37.5 to wowczas zrob testa, choc to nie dokladne bo nie wiem mierzysz i czy znasz swoja temp ....ale sprobowac mozesz bo jesli jestes w ciazy to temp jest podwyzszona


            lullaby moj synek tez na cycku do 6 miesiecy,tylko ja odciagalam i z butli dawalam,mleka mialam bardzo duzo,byl problem zeby zatrzymac laktacje bo dziennie odciagalam 1.5-2 litrow,wiadomo ze on tego nie wypijal to czesc sie wylewalo a czesc sie zamrozilo do dzis pije moje mleko zamrozone moj jak sie urodzil to mial 52 i 3260 wiec w porownianiu do Mileny to malutki ale idealny na porod naturlany
            Last edited by Miss; 05-06-2012, 15:11.
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Dzięki za radę ale zrobię dzisiaj testa mam równo co 28 dni więc 36 dzień bedzie.


              cyprian urodził się 3kg i 56 cm też tak średnio 1kg przybierał na wadze 23lipca 4lata kończy a teraz ma 107cm i waży koło 17kg





              Skomentuj


                Odp: ***************************************************************** Crazy Mums*****************************************************************

                cześć Miss
                I jak wrażenia z porodu naturalnego (pewnie każdy cię o to pyta ) bo pamiętam że córę przez cc rodziłaś. To Ty teraz jesteś specjalistak od porodów, bo znasz z autopsji obie strony medalu i wiesz jak to wygląda tak i tak Kobity zazwyczaj zachwalaja taki poród, w jaki sposób ich dziecko przyszło na swiat, no ale cóż się dziwić, w końcu niezależnie od sposobu narodziń, powitanie dziecka to zazwyczaj najpiękniejsze chwile w życiu..

                kruszyna jak zrobisz test to daj znak


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  teraz to mnie nic nie zaskoczy bo znam wsyzstkie mozliwosci wspominam rewelacyjnie porod naturlany,jest to przezycie,wogole sie nie balam,fakt meczylam sie strasznie 2 dni przed,bo mialam bole krzyzowe ale warto bylo polozna mnie przygotowywala,potem taka mloda przy mnie byla, caly personel bardzo zyczliwy-rodzilam we FR wiec tam kazda poczuje komfort w rodzeniu,nie to co PL:/
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Niestety jedna wyraźna kreska więc znowu moje ciało mnie oszukało





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      kruszyna przykro mi ajuz myslalam
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        Froszku dziękuje
                        ja też myślałam ale widocznie coś mi się przestawia. wytrzymałam rok wytrzymam jeszcze trochę a wydaje mi się że jeszcze góra dwa miesiace ha ha

                        ale u nas leje wrrr





                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Cześć babole

                          Ale tu wrze.... aż gały na wierzch wychodzą ze zdziwienia rzecz jasna

                          Kruszyna pytałaś czy mój Julek też taki gagatek... wolę się na ten temat nie wypowiadać. Wszędzie piszą o buncie dwulatka, ale u nas dopiero teraz chyba się ten bunt ujawnił. Wszystko jest na nie, wszystko robi po swojemu a o pyskowaniu to nawet nie wspomnę. Czasami są takie dni (np. dzisiaj) tylko oczy otworzy zaraz zaczyna wyć. Ledwo do pracy zdążyłam, bo młody nie chciał wstać i iść do przedszkola... mówię Ci cyrk na kółkach.
                          Przykro mi, że ujrzałaś tylko jedną kreskę, może będzie lepiej w przyszłym miesiącu. Trzymam kciuki.
                          Cyprian fajniutki chłopczyk.

                          Ania super wyglądacie, maluszek rzeczywiście wygląda na o wiele starszego. Śliczniutkich masz tych synów, starszy to lada moment z domu wyfrunie

                          Froch odniosę się do Twojej wypowiedzi
                          caly personel bardzo zyczliwy-rodzilam we FR wiec tam kazda poczuje komfort w rodzeniu,nie to co PL:/
                          ja tam nie narzekałam na opiekę podczas porodu.

                          Lulla Twój synuś z tego co widzę na zdjęciu obok suwaczka to jest bardzoooo śliczniutki także rozumiem, że ciężko nie wybaczyć takiej mordeczce wybryków

                          Fajnie, że piszecie oby więcej

                          Ja uciekam powolutku szykować się do spania, poczytam jeszcze książkę na dobranoc. Do napisania.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***************************************************************** Crazy Mums*****************************************************************

                            kruszyna, przykro mi ogromnie... może po prostu to jeszcze nie jest ten właściwy moment, najważniejsze że jesteś dobrej myśli

                            Family, to z Julka taki buntowniczek? Ja właśnie dlatego zawsze się bałam zostać mamą chłopca, zawsze był jakiś strach że mogę sobie nie poradzić, bo jestem za mało stanowcza np, czy za miękka. Dziewczynki zawsze wydawały mi się pokorniejsze, grzeczniejsze, subtelniejsze (Viki zweryfikowała trochę ten pogląd). A potem urodził się Dominiś i nagle dostałam w prezencie dziecko idealne... jednak wszystko co dobre kiedyś się kończy i ostatnio mojemu chłopczykowi wyrastają rogi, tyle że ma przy tym tyle wdzięku i jest taki słodki, że nie sposób się gniewać na niego...

                            Co do porodówek i opieki podczas porodu to nie ma co generalizować. Ja swoje oba też wspominam miło. Myślę że bardzo istotny jest wybór miejsca. Ja rodziłam w małym szpitaliku prorodzinnym z certyfikatem akcji rodzić po ludzku, nastawionym bardzo na porody naturalne w rodzinnej atmosferze. Jasne że do standardów zagranicznych placówek, gdzie normą jest własny pokój do porodu, własna położna, dodatkowo doula, znieczulenie na pstryknięcie palcem itp to daleka droga jeszcze, ale na szczęście są to rzeczy bez których można się obejść i wynieść z porodu pozytywne wspomnienia

                            Family, nie byłabym sobą gdybym nie zapytała: co czytasz?


                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Boziu FAMILI toż mnie pocieszyłaś już myślałam że ja jestem jakaś nie normalna że tak na młodego narzekam u nas jest to samo najgorsze są te dni kiedy tylko otworzy oczy i nic mu od razu nie pasuje koszmar ! ! a naj bardziej mnie wku. . . to że zaczepia ludzi na ulicy i opowiada co mu tatuś kupił gdzie był co robił a buzia to mu się nie zamyka ale to ma po mamusi ha ha nieraz mam ochote go za kneblować i związać żeby choć przez chwilę się nie ruszał i nic nie mówił

                              LULLA ja miałam idealnego mądrego syna do puki 2.5 roku nie skończył bo urok to on ma do tej pory a teraz jest nad wyraz mądry i tak cię potrafi omotać , a szatan z niego wrrr

                              dzisiaj to mnie zadziwił bo ja siedziałam dobre 10minut nad taka układanką em a ten mały cwaniak za pierwszym razem ułożył w 2 minuty a kolejne to dosłownie w parę sekund szok totalny

                              co do porodu to u mnie nie było tragedi miałam super położną choć na początku myślałam że tego nie przeżyje XD





                              Skomentuj


                                Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

                                haha, kruszyna to masz wylewnego synka , słodki musi być jak tak ludzi zaczepia i ma im tyle do powiedzenia. Ciesz się zatem że taki otwarty jest i śmiały, bo mojej córce choć też się buzia nie zamyka, to jak ktoś obcy ją o coś zapyta, to już przeważnie nawet słowa nie wydusi. I to prawda że dzieci potrafią nas dorosłych czasem pod ścianą postawić, albo tak zadziwić że szczena opada Faktem też jest że niektóre dzieci rodzą się zdolniejsze niż inne, ale ja uważam że przepis na malego zdolniachę mamy w rękach my rodzice, a to jest po prostu nasz czas. Dziecku trzeba poświęcać dużo czasu, maluchy rodzą się z naturalną ciekawością wszystkiego, jeśli tylko wyjdziemy jej na przeciw nasza latorośl pięknie rozkwitnie


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X