Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Badanie na grupę krwi dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
    Chyba raczej grupa krwi się nie zmienia tylko sam czynnik Rh
    Podejrzewam, że właśnie chyba o to chodzi.Bo przecież gr krwi jest uwarunkowana genetycznie i ewentualnie co może się pojawić bądź zaniknąć to jakieś antygeny co ma wpływ na czynnik dodatni bądź ujemny
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      witam, zaraz po porodzie miałam dostać immunologlobine, ale jak się okazało jej nie dostałam ponieważ dziecko ma taką samą grupe krwi jak ja czyli ABRH(-), a odnośnie pobrania krwi to pielęgniarka powiedziała, że pobierają dziecku tak małemu z główki żeby była wiarygodna


      Skomentuj


        #18
        Hej. Mojej małej od razu po porodzie pobrali krew i wpisali do książeczki zdrowia grupę
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          #19
          Moim córkom odrazu pobrali krew po porodzie
          ale w przypadku Julki kazali powtórzyć za pól roku i wpisali do książeczki z adnotacją powtórzenia oznaczenia
          a u Majki odrazu wpisali i nic nie kazali powtarzać


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #20
            Ciekawe dlaczego masz powtórzyć badania, od czego to zależy? Mojej córci nie pobrali krwi, ale oboje z mężem mamy 0 Rh "+"



            Skomentuj


              #21
              Bo grupa krwi do książeczki powinna być wpisana po dwukrotnym oznaczeniu.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez Wiola_K_84 Pokaż wiadomość
                Ciekawe dlaczego masz powtórzyć badania, od czego to zależy? Mojej córci nie pobrali krwi, ale oboje z mężem mamy 0 Rh "+"
                bo grupa krwi może ulec zmianie.ja nie znam grupy krwi mojej cory,nie zrobili mi zaraz po porodzie..więc stwierdziłam,że poczekam jak bedzie wieksza..a w razie W.. to robią w szpitalach na poczekaniu,wiec nie bede stresowac dziecka teraz kiedy ma 20m
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Badanie na grupę krwi dziecka

                  moim dzieciom zrobili badanie krwi tuz po porodzie także znam ich grupę






                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X