Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Który kupić smartfon?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Który kupić smartfon?

    Chcę kupić sobie nowy smartfon, w sklepie electro.pl spodobały mi się dwa modele Samsung Galaxy S4 Mini oraz Sony Xperia M2 Aqua. Kochani podpowiedzcie mi który wybrać? Macie któryś z nich? Jak się sprawuje?
  •    
       

    #2
    Odp: Który kupić smartfon?

    A dlaczego akurat te modele i czym kierujesz się podczas wyboru? Bo dla mnie telefon powinien być po prostu solidny z długo działającą baterią,a druga kwestia to budżet. Nie jestem zwolenniczką kupowania tych najnowszych i najdroższych.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Który kupić smartfon?

      Samsung Galaxy S4 ma rewelacyjny ekran super Amoled i przyzwoitą baterię, dlatego ja bym go kupił zamiast sony xperia
      Porównuje różne karty plastikowe, żeby wybrać te najlepsze.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Który kupić smartfon?

        Napisane przez marzena_328 Pokaż wiadomość
        Chcę kupić sobie nowy smartfon, w sklepie electro.pl spodobały mi się dwa modele Samsung Galaxy S4 Mini oraz Sony Xperia M2 Aqua. Kochani podpowiedzcie mi który wybrać? Macie któryś z nich? Jak się sprawuje?
        Nie mam dokładnie tych modeli ale jestem wierna Sonemu. Aktualnie mam Xperia L i jednak wolałam poprzedni Xperia Tipo. Mąż ma Xperia Z2 i jest zadowolony z możliwości (a jest niewiele lepsza od Xperia M2) a wcześniej miał Samsung Desire C i więcej telefon leżał w serwisie niż u męża

        Skomentuj


          #5
          Odp: Który kupić smartfon?

          Ekran Super Amoled jest o niebo lepszy niż ten wyblakły Xperii Z,wiec tutaj dla mnie wybór jest prosty,aparat też bardzo dobrej jakości i na duży plus zdejmowana tylna obudowa.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Który kupić smartfon?

            Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
            Ekran Super Amoled jest o niebo lepszy niż ten wyblakły Xperii Z,wiec tutaj dla mnie wybór jest prosty,aparat też bardzo dobrej jakości i na duży plus zdejmowana tylna obudowa.
            A co daje ta "duża zdejmowana tylna obudowa" bonie umiem dopatrzeć sie w tym zalety?
            I nie mogę się zgodzić ze Xperia Z ma wyblakły ekran.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Który kupić smartfon?

              Powiem Wam,że sama przekonałam się do Nokii. Zawsze miałam androida a tutaj sprawiłam sobie telefon z Windows Phone. Mam bardzo dobre wrażenia. Nie zacina sie. Ma bardzo dobry aparat przedni ( selfie). Oraz jest nieźle wykonany. W kolorze zielonym tak więc jest to jednak pewne urozmaicenie w stosunku do innych nudnych i smutnych sprzetów.
              Jest to model Nokia 735. Dodam,żę warto jest zamowić z za granicy z uwagi na niższe ceny niż u nas w Polsce.
              Tutaj jest porównywarka cen: https://deyde.com/pl sprzętu na terenie UE. Coś takiego jak skąpiec czy ceneo ale na całą Europę.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Który kupić smartfon?

                Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
                A dlaczego akurat te modele i czym kierujesz się podczas wyboru? Bo dla mnie telefon powinien być po prostu solidny z długo działającą baterią,a druga kwestia to budżet. Nie jestem zwolenniczką kupowania tych najnowszych i najdroższych.
                Zgadzam się z tym , ostatnio przed kupnem smartfona skorzystałam z tej porównywarki http://www.szukamrecenzji.pl/artykul...martfonow.html aby sprawdzić parametry o których piszesz, najbardziej zależało mi na długiej pracy baterii.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Który kupić smartfon?

                  Dla mnie telefon ma tylko dzwonić

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Który kupić smartfon?

                    No kup taki, jaki będzie ci najbardziej odpowiadał, mi cięzko doradzić, bo na smartfonach się nie znam.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Który kupić smartfon?

                      Dokładnie wszystko jest zależne do jakiej kwoty planujesz kupić tego smartfona. Zajrzyj sobie na ranking smartfonów - gdzie znajdziesz wiele porównań modeli i na pewno coś wybierzesz.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Który kupić smartfon?

                        Mój mąż zawsze sprawdza informacje na temat nowinek technologicznych na https://www.menshealth.pl/. Mają tam dużo ciekawych artykułów na temat nowych produktów, które wchodzą na rynek. Może coś Cię zainspiruje.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Który kupić smartfon?

                          Moim zdaniem lepszy nowy. Z pewnością dłużej posłuży.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Który kupić smartfon?

                            Może ktoś z Was doradzi. Planuję po nowym roku zmienić swój telefon służbowy na coś z mocniejszą baterią, to jest warunek konieczny. Fajnie, jakby miał też klasyczną klawiaturę i słyszałam bardzo dobre opinie o modelu Key2 od BlackBerry, ktoś z Was używa tego telefonu i powie jakie ma doświadczenia?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Który kupić smartfon?

                              Ja osobiście jestem fanką marki z nadgryzionym jabłkiem więc polecała bym któryś z oferty tej firmy, jednak ostatnio zauważam coraz większą*popularność telefonów marki xaiomi i trzeba przyznać że też są całkiem ok.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X