Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-05-2016, 13:08
blawatkowa15 blawatkowa15 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
blawatkowa15.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 16
Domyślnie Odp: chodziki

Cytat:
Napisał emros Zobacz post
Oczywiście, że mama wie najlepiej, bo najwięcej czasu spędza z malcem. Ja jakoś od samego początku byłam przeciwna chodzikom i nie zamierzamy naszej małej go kupować, ale nie mówię, że nigdy, bo różnie może być.
Ja też jestem przeciwna chodzikom. Uważam, że dziecko samo wie najlepiej, kiedy jest gotowe na stawianie pierwszych kroków. Nic na siłę

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-2016, 02:04
annaniol annaniol jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
annaniol.polki.pl

Miasto: Mazowieckie
Zdjęcia: 63

nam ortopeda zabronil chodzika, ale szczerze mowiac nie mielismy wczesniej zamiaru nic takiego kupowac... Kupiliśmy malej za to pchacza w formie wozka dla lalki i sprawdza sie bardzo dobrze. Corka go uwielbia do zabawy, do chodzenia, puszczania piosenek
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-2016, 06:01
emros emros jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emros.polki.pl

Miasto: mazowieckie
Zdjęcia: 12

Cytat:
Napisał annaniol Zobacz post
nam ortopeda zabronil chodzika, ale szczerze mowiac nie mielismy wczesniej zamiaru nic takiego kupowac... Kupiliśmy malej za to pchacza w formie wozka dla lalki i sprawdza sie bardzo dobrze. Corka go uwielbia do zabawy, do chodzenia, puszczania piosenek
Nie zmieniłam zdania co do chodzika i nie będziemy go absolutnie kupować. My też właśnie zdecydowaliśmy się na pchacz, jesteśmy na etapie poszukiwań odpowiedniego, właśnie taki, żeby też zabawiał dziecko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-2016, 22:59
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
annaniol.polki.pl

jeśli masz córkę to polecam właśnie pchacz - wózek dla lalki. Posłuży na pewno kilka lat jeśli jest odpowiednio zrobiony. Nasz jest tak zrobiony, że ma trzy funkcje oprócz pchacza. To spacerowka dla lalki z grzechotkami, gleboki wozek do wozenia lali i krzeselko do karmienia ze stolikiem z ksiazeczka do przekrecania kartek. Do tego kilka przyciskow z piosenkami, odglosami zwierzat, wierszykami. Świetna sprawa!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-2016, 07:00
emros emros jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emros.polki.pl

Miasto: mazowieckie
Zdjęcia: 12

Cytat:
Napisał annaniol Zobacz post
jeśli masz córkę to polecam właśnie pchacz - wózek dla lalki. Posłuży na pewno kilka lat jeśli jest odpowiednio zrobiony. Nasz jest tak zrobiony, że ma trzy funkcje oprócz pchacza. To spacerowka dla lalki z grzechotkami, gleboki wozek do wozenia lali i krzeselko do karmienia ze stolikiem z ksiazeczka do przekrecania kartek. Do tego kilka przyciskow z piosenkami, odglosami zwierzat, wierszykami. Świetna sprawa!
Tak, właśnie dla córki chcemy. To faktycznie muszę na to zwrócić uwagę, a i córcia będzie miała frajdę na dłużej. W końcu każda dziewczynka wózek dla lalki musi mieć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-2016, 13:51
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
annaniol.polki.pl

No dokładnie! Te pchacze zawsze kosztują ok 100 zł za najtańszy, wiec szkoda takiej kasy na powiedzmy miesiac chodzenia czy nawet dwa. Lepiej kupic pchacz, ktory pozniej bedzie fajna zabawka. Znajoma ma też pchacz wozek i jej corka uczyla sie z nim chodzic, a teraz ma 4 lata i wciaz w nim lalki i misie wozi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-2016, 21:27
swiat-testu swiat-testu jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
swiat-testu.polki.pl

nie, pierwszy synek ot tak - sam zaczal chodzic, bez zadnych wspomagaczy mial jedynie kupiony pchacz, młodszemu tez nie kupie chodzika, odziedziczy po starszym bracie pchacz
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania