Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezenty na komunię

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Prezenty na komunię

    nio z tymi prezentami to tak jest szczegolnie tymi komunijnymi oku tez mamy- w tym roku komunie - ale u nas damy Bartoszowi koperte bo dla chlopaka to juz wogole ciezko jakis dodatek kupic, kiedys to bylo latwiej ja z swojej komunii pamietam ze dostalam kolczyki - ktore nota bene mam do dzis, zegarek, rower a teraz takie prezenty odeszly juz dawno w zapomnienie

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Prezenty na komunię

      A może Pismo Święte? Prezent na całe życie. Chociaż raz w roku z okazji wizyty księdza się wyciąga Jakaś książka o tematyce religijnej? Prezent jest to unisex. To drobiazgi, które upamiętniają dzień komunii-ja jestem zwolenniczką kupienia czegoś takiego, co by podkreślało charakter święta.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Prezenty na komunię

        Oj myślę,ze Pismo święte na pewno nie będzie takim wymarzonym pomysłem na prezent z okazji komunii,dziecko doceni to później,po wielu latach a przecież w prezencie dla szkraba w tym wieku liczy się to co tu i teraz.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Prezenty na komunię

          Moim zdaniem Pismo Święte będzie super dodatkiem do prezentu które tak jak piszecie dziecko doceni kiedyś. Mój synek dostał od dziadków na chrzciny Biblię dla dzieci z dedykacją- uważam że to piękny prezent

          Skomentuj


            #35
            Odp: Prezenty na komunię

            też jest mi przykro, że dzieciaki są teraz takie , że tylko chcą kasę. jestem temu przeciwna, malucha nie ma co tak otaczać pieniędzmi

            Skomentuj


              #36
              Odp: Prezenty na komunię

              Warto też od małego uczyć dziecko do gospodarowania pieniędzmi, żeby znał wartość pieniądza i wiedziały że wszystko w sklepie kosztuje

              Skomentuj


                #37
                Odp: Prezenty na komunię

                Najlepiej podpytać sie rodziców co by sie przydało. Ja jestem za tym żeby kupić prezent a nie dawać pieniądze. I tez nie ma co przesadzać z prezentami. Mozna złożyć się z kimś i kupic coś lepszego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Prezenty na komunię

                  Anka6 jeśli stać Cię na to żeby kupić chrześnicy laptopa to czemu nie.
                  Jeśli ma on służyć jej nie tylko do gier i oglądania filmików to pewnie że kup, tym bardziej ze teraz prawie wszystkie dzieci mają komputery i nauczyciele często zadawają pracę domowe które wymagają posiadania komputera i internetu.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Prezenty na komunię

                    U nas zwykle daje się pieniądze- większe prezenty nie wchodzą w grę. Do pieniędzy można dołożyć jakiś mały upominek, np: xxx Ciężko jest kupić dziecku coś co będzie mu się podobało, więc lepiej dać mu pieniądze.
                    Last edited by disne; 26-08-2020, 19:29. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Prezenty na komunię

                      Jestem zdania, że zdecydowanie lepiej jest kupic na komunię prezent niż dawać pieniądze...Dziecko z prezentu będzie o wiele bardziej zadowolone a to jest właśnie ważne...

                      Jesli nie macie funduszy na to aby kupić laptop czy tablet to w wielu sklepach jest opcja brania sprzętu na raty. Na przykład w sklepie rtv Euro agd.Jakiś czas temu kupowałam laptop dla dzieci i wzięłam go na raty. Obecne o wiele łatwiej jest mi to spłacić niż jakbym miała kupić za pieniądze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Prezenty na komunię

                        Etui na ipad? Naprawdę myślisz że to dobry pomysł na prezent z okazji komunii? Moim zdaniem to jedna z najgorszych propozycji,którą zdecydowanie odradzam,jeżeli już to polecam coś klasycznego dzięki czemu dziecko spędzi czas aktywnie,czy to rower czy rolki.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Prezenty na komunię

                          Wybór prezentu komunijnego naprawdę nie jest łatwy. Nigdy nie wiadomo, czy kupić elektronikę czy zabawki, a może dać same pieniądze. Na pewno będzie to problem, chociaż ja nie jesteś do końca zdecydowany to tutaj xxx jest kilka bardzo fajnych pomysłów na prezent dla dziewczynki.
                          Last edited by disne; 26-08-2020, 19:28. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Prezenty na komunię

                            Ostatnio synek znajomch był u I Komunii. Przystępował wcześniej niż jego koledzy, bo jest w pierwszej klasie. Podobało mi się, bo mały był nastawiony bardzo na samą uroczystość, to, że było przyjęcie i prezenty mega go zaskoczyło (rodzinie udało się to utrzymać przed nim w tajemnicy). To mi się podobało też dlatego, że nie było tu porównywania prezentów między dziećmi w klasie.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Prezenty na komunię

                              właśnie stoję przed tym dylematem mam w maju komunię u chrześnicy i nie mam zielonego pojęcia co jej kupić. Uważam że troche przesadzone jest z tą innowacyjnością gdyż nie długo dzieciom na komunie zacznie się samochody kupować. Kiedyś tego nie było i dzieci były szcześliwe jak rower czy zegarek dostały

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Prezenty na komunię

                                Widziałam gdzieś w sieci zestawienie najpopularniejszych prezentów komunijnych, a wśród nich drukarkę Epson L365. Osobiście uważam, że to dobry prezent - przyda się w szkole i w codziennym użytkowaniu, bo drukuje także zdjęcia. A do tego akurat jest promocja na te drukarki i po rejestracji przedłużona jest na nie gwarancja xxx
                                Last edited by disne; 26-08-2020, 19:28. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X