Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewuszki ja właśnie po wizycie u gin i... wcale mnie nie pocieszyła Mała waży 3200 i narazie jej sie nie spieszy! a juz miałam nadzieje
    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

    Skomentuj

    •    
         

      zokusia ja tez mam na wigilie,ale juz we wtorek skacze do szpitala...
      ewelunia nic sie nie martw doczekasz sie...
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        pewnie ze sie doczekam ale kiedy...
        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

        Skomentuj


          Malenstwo wyjdzie jak bedzie gotowe hihi ale po tym co dzisiaj urzadzilam swojemu to wszystkiego sie spodziewam - urzadzilam mu spacer do miasta, po miescie i z powrotem do domu - w sumie jakies 10 km z siatami i pod górke - jak wrócilam mialam ochote sie polozyc plackiem ale zamiast tego przymierzam swiezo kupione pizamki buziaki dla Was, zmykam bo mnie cos kurczy w dole heh
          OLIWIER 16.12.2008

          Skomentuj


            Napisane przez bartuś grudzień Pokaż wiadomość
            Dziewczyny a ja się tak fatalnie czuję. Oprócz skurczy co godzinę cały dzień i noc doszedł mi kaszel i katar. Głowa mnie boli. nogi mi tak spuchły że stanąć nie mogę, ręce mi drętwieją i tak się trzęsą że widelca przy obiedzie utrzymać nie mogłam. Dobrze że jutro już jedziemy tylko jaki wyrok zapadnie Całą ciążę wspominam raczej dobrze, przynajmniej nie narzekałam były plusy i minusy ale końcówka mi wszystko popsuła
            i jak wsiakla tak jej nie ma pewnie juz od wczoraj tuli bobaska - bedzie górnik jak sie patrzy
            OLIWIER 16.12.2008

            Skomentuj


              dokladnie
              Olunia 6 styczen 2009

              Skomentuj


                abi1988 a po co już we wtorek idziesz do szpitala? Przecież jeszcze troche czasu masz do porodu???
                Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                Skomentuj

                •    
                     

                  jak ja zazdroszczę jej pewnie ma już bobaska.......A ja coś czuje że jednak święta spędzę w szpitalu wrrrrrrrrr...... a tak tego nie chce ewelunia mi tez lekarz na ostatniej wizycie powiedział ze moja mała wcale a wcale nie ma narazie zamiaru wyjść z brzuszka dobrze widocznie tam naszym maluszkom

                  Skomentuj


                    Sloneczko,pamka co z Wami? Dajcie jakiś znak życia...Mamy grudzień-rozumiem, że maluszki już na świecie i są tak absorbujące, że nie macie czasu tutaj napisać...


                    Skomentuj


                      Dzisiaj byłam u gina, ostatnio mi mówił,że dzidzia może wyjść w każdej chwili a dzisiaj powiedział,że jeszcze się nie pcha na ten świat, szkoda, bo bym chciała, oby na święta nie chciała wyskoczyć, ale jak wybierze sobie świąteczny dzień to cóż nic na to nie poradze:-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        zokusia bo prawdopodobnie (99%) bede miec cc wiec lekarka doszla do wniosku ze niema sensu mnie meczyc,do terminu jezeli i tak beda musieli ja wyjac....pozatym nie chcialabym byc w swieta w szpitalu...
                        Olunia 6 styczen 2009

                        Skomentuj


                          fajnie masz chociaż wiesz ze bedziesz miała dzidziusia na święta a ja... musze czekac a mojej małej sie nie spieszy a znając moje szczescie to w świeta jej sie zachce wyjść
                          moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                          Skomentuj


                            mam nadzieje ze bede miec bo sie zapalenia oskrzeli dorobilam....

                            chyba nie zmienia juz planow
                            Olunia 6 styczen 2009

                            Skomentuj


                              o kurcze to nieżle
                              ja przez całą ciąże byłam przeziębiona albo chora i do tego te nerki ale jakoś teraz na końcówce wszystko jest ok i jestem zdrowa
                              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                              Skomentuj


                                abi to rzeczywiście zapalenie oskrzeli nie ciekawa rzecz ja na szczęście cała ciąże byłam zdrowa jak ryba i teraz tez mi nic nie dolega nawet kataru nie mam Wiecie co ja tak ostatnio się zastanawiam jak ja sobie poradzę z moim maleństwem bo mam coraz większy "dziedzio-wstrent"jak to ujął mój maż po prostu małe dzieci mnie denerwują (chodzi mi o takie 12miesiecy i w gore bo z takimi mam częsty kontakt) Też tak macie??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X