Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&Dry

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

    Idzie jesień, czuję ją każda komóreczka mojego ciała.I znów babie lato wplącze mi się we włosy,a ja zatańczę na pożółkłych liściach otulając się coraz mocniej wełnianym swetrem. Tylko moje ciało ciągle rozgrzane gorącym słońcem pragnie pachnieć latem. Opalenizna wciąż czekoladowa chce wydostać się spod bluzeczki i zażyć nieco promieni. Kasztanowe włosy chcą powiewać razem z ciepłym wiatrem. Idą zmiany,czuję to przez skórę.Musze się regenerować ,napisac na nowo,przygotowac na jesień. Jak zwykle zacznę w łazience. Najpierw usunę martwy naskórek,który dzielnie służył latem,a teraz niech zrobi miejsce na nowe,młode.Nazbieram kasztanów zmielę je w blenderze, dodam fusów z porannej kawy i płatków nagietka,który dzielnie kwitnie w ogródku nie zważając na porę roku. Taką miksturą zwalczę niepotrzebne komórki i zawalcze o zdrowszą cerę.Następnie zrobię nawilżającą maseczkę z miodu oliwy i awokado, natura chce dla nas jak najlepiej więc czerpny z niej. Od dziś piję dwa litry wody dziennie-nawilżenie przede wszystkim. Balsam odstawiam w kąt i zamienię na solidne masło do ciała-ono aż prosi o nawilżanie.Miód na usta i balsam sprawi że wciąż będą apetyczne niczym brzoskwinki. A potem zrobię krem z dyni-na kolację,rozgrzewający. Usiąde taka piękna na tarasie ,popatrzę na spadające liście i zakocham się w jesiennych kolorach!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

      Nie było łatwo, ale już kilka lat temu zmusiłam samą siebie, żeby na jesień i zimę nie zapadać w kosmetyczną hibernację i nadal o siebie dbać pomimo, że 90% mojego ciała jest owinięte kilometrowym szalikiem i toną swetrów. Przede wszystkim przerzucam się na bardziej nawilżające kremy, wybieram intensywniej pielęgnujące formuły, a moje osobiste odkrycie na ten sezon, to krem na dzień i na noc ze… śluzem ślimaka! (ale spokojnie, tego śluzu jest tam raptem ze 3%, poza tym, żaden ślimak nie ucierpiał podczas produkcji kosmetyków ).
      Ze skórą nieodłącznie wiąże się owłosienie i zwykle to niechciane. Chociaż jesienią i zimą nie paraduję z gołymi nogami, to nie rezygnuję z domowej depilacji – Małż jest zadowolony, że nie ociera się w łóżku przypadkiem o łydki włochate jak u gorylicy, a czuję się zdecydowanie lepiej jako kobieta

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

        Moje sposoby na przygotowanie skóry i ciała na zimę są dosyć proste.
        Niestety spadek temperatury jaki towarzyszy zimie nie wpływa pozytywnie
        na stan mojej skóry. Staram się używać kosmetyków, które zapewnią mi dobrą
        ochronę przed wysychaniem skóry. Stosuję nawilżający balsam do ciała,
        dzięki czemu skóra jest miękka. Dla odżywienia skóry szukam kosmetyku,
        który zawiera kwas hialuronowy.
        Ostatnimi czasy zaczęłam pić herbatę z nagietka, dzięki czemu
        zmniejszył się trądzik. Do twarzy używam kremu intensywnie nawilżającego,
        który ma zwiększoną zawartość lipidów, ceramidy lub taki, który ma w składzie masło Shea lub olejki roślinne. Jeżeli zawiera w sobie filtr UVA to jeszcze lepiej.
        Pomaga mi to utrzymać cerę w doskonałej kondycji nawet w zimie.
        Zimowe poranki i wieczory są coraz zimniejsze dlatego do rąk używam
        kremów jedynie takich, które zawierają dużą dawkę glicerolu, najlepiej
        bez barwników. Kupuję jedynie tonik bezalkoholowy, aby nie zaburzał naturalnej
        równowagi lipidowej skóry. Raz w tygodniu stosuję maseczkę nawilżającą.
        Zima to dla mnie najlepszy czas na odbudowę skóry. Każdemu polecam
        regularnie oczyszczać i nawilżać cerę. Do tego piję witaminy, szczególnie
        ważne jest dla mnie aby w składzie zawierały wit.C, A czy E.
        Dzięki takiej pielęgnacji moja skóra jest dobrze przygotowana na przyjęcie
        zimy, mam dużą satysfakcję, z tego powodu, że żadna pogoda
        nie popsuje mojego wyglądu, a ja mogę cieszyć się zdrową skórą.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

          Jesienią i zimą częściej dopadają mnie spadki nastroju, wszystko przez brak słońca, który daje się we znaki. Moim sposobem na pokonanie jesiennej chandry jest szczególna troska o swoją skórę i ciało.Mam kilka sprawdzonych trików, żeby te długie wieczory spędzać w idealny dla mnie sposób i stworzyć w swoim zapleczu domowe SPA i odrobinę relaksu.Połączenie przyjemności z pożytecznym. Oto mój przepis na zadbanie o nasz kobiecy look:
          A) Bieganie w deszczu i ciemności nie należy do moich ulubieńców, ale dzięki regularnej aktywności fizycznej mam więcej energii i lepszy nastrój. Ponadto udowodnione jest, że aktywność fizyczna w umiarkowanym stopniu sprzyja korzystnie również na naszą skórę i dobry wygląd. Zatem do dzieła, na nic zdadzą się kosmetyki za miliony monet ,kiedy nie zapewnimy sobie odrobiny ruchu.
          B)Mój jesienny jadłospis jest zawsze bogaty w to, czego brakuje naszemu organizmowi po lecie. Mowa tutaj o wspomnianych już witaminach: A, B i D, a także cynku i żelazie. Jem dużo owoców i warzyw, szczególnie tych sezonowych, na przykład dyni. Nie zapominam również o produktach, które poprawiają przemianę materii i oczyszczają organizm z toksyn, jednocześnie poprawiając kondycję naszej skóry. W mojej diecie orzechy, płatki owsiane, miód są numerem jeden. Ponadto nie wyobrażam sobie chłodnych dni bez ciepłych herbatek z dodatkiem aromatycznych i zdrowych przyprawy takich jak kurkuma, cynamon i imbir. Jesienno-zimowy czas sprzyja kocykowemu lenistwu! Jednak z dodatkiem gorących napojów lub zup dbamy również o stan naszej skóry!
          C) Dobry ubiór w ten chłodny czas to podstawa. Zatem rękawiczki, szale wchodzą w ruch, a co za tym idzie dbają o nasze powierzchnie skóry, która jest szczególnie narażona na wiatry i przymrozek. taka prosta czynność życiowa , a zarazem jakże skuteczna przed podrażnieniami naszej skóry!
          D) D jak brak witaminy, która jesienią i zimą jest bardzo uboga za sprawą mniejszej ilości słonka. Zatem włączam tutaj suplementy, które zapewniają komfort dla mojej skóry. Wiatmina D, B i A jest niezbędna w tym ciężkim dla nas okresie.
          E) Głębokie nawilżanie i natłuszczanie naszej skóry to must have dla pielęgnacji naszej skóry. Zaopatrzmy się zatem kobietki w sprawdzone marki kosmetyków i nie szczędźmy w tym okresie na pudełeczkach mocy zawartych w składzie kremów do twarzy, rąk, stóp i ciała.
          Myślę, że te 5 złotych jak kolor liści jesienną aurą zasad zapewni nam wspaniały rezultat, aby przetrwać ten leniwy i trudny czas...Zaś na wiosnę będziemy przygotowane na to , aby podbijać świat, a nasza skóra tylko potwierdzi naszą dobrą kondycję

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

            Moja skóra jest bardzo wymagająca i tak samo, jak jej właścicielka, jakiejkolwiek chemii niecierpiąca
            Staram się żyć w zgodzie z naturą,tak samo postępuję z moją skórą.
            Nie mam czasu ani też nadmiaru środków na wizyty w SPA, więc w domu raz na jakiś czas dogłębną pielęgnację urządzam sama.
            Z kawy,cynamonu,miodu i oliwy wytwarzam w domku peeling prawdziwy,pachnie on niczym pełna kwiatów łąka wiosną,aromat ten w trakcie kąpieli czyni mnie bardzo radosną!Dokładnie w całe ciało peeling wmasowuję, a po spłukaniu i wysuszeniu się kolistymi ruchami olejkiem migdałowym się smaruję.
            Na twarz nakładam maseczkę,którą również urządzam sama,a służy mi do tego mieszanka ziołowa.Bratek, nagietek,rumianek i miód to prawdziwe skarby dane nam przez naturę,trzeba tylko umieć z niej czerpać,aby móc z jej pomocą dbać o swoją skórę.Domowe SPA urządzam dwa razy w miesiącu i zawsze czuję się po nim niezwykle zrelaksowana,a moja skóra jest gładka, pachnąca, sprężysta i zadbana.Od codziennej pielęgnacji nigdy nie robię sobie wakacji. Twarz myję domowej roboty miksturą, na którą składa się między innymi witamina E, woda różana, odrobina olejku rycynowego i różanego. Kremik do twarzy kupuję gotowy, jednak w pełni naturalny i dla mojej cery wręcz stworzony. Z kolei do codziennego prysznica używam żelu zrobionego z niezastąpionego miodu,mieszanki olejów migdałowego i kokosowego, witaminy E, mieszanki olejków eterycznych i mydła kastylijskiego.Wspaniale pachnący, dobrze myjący, a do tego cudownie nawilżający, taki żel pod prysznic dla każdej skóry będzie prawdziwą rozkoszą.Tak właśnie wygląda moja domowa skóry pielęgnacja, nie wymaga dużych nakładów finansowych, a pomysłów na czerpanie z natury ciągle mi przybywa nowych.
            Jesienią i zimą nasza skóra pozbawiona słońca robi się szara, wszystkie te naturalne sposoby sprawią, że nasz skóra odzyska zdrowszy kolor i blask. W naturze kryje się cały czar.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

              Każdego dnia,z wieczora i rana,
              twarz musi być pielęgnowana!
              Zadbajmy o skóry naszej kondycję,
              naciśnijmy bardziej na naszą ambicję.
              Twarzy pomoże jakaś maseczka,
              i już wyglądasz jak Calineczka.
              Kremy, peelingi zrobią z nas bóstwo,
              padniemy z zachwytu gdy spojrzymy w lustro.
              Żel oczyszczający skórę pozostawi w macie,
              i wszystkich facetów w garści chwytacie.
              Czy to lato czy też zima,
              bez serum na twarzy nikt nie wytrzyma.
              Pozwólmy sobie na chwilę relaksu,gdy za oknem niepogoda,
              tonikiem przecierajmy skórę by była ciągle młoda.
              Eliksir na twarzy uroku nam doda,
              to jest najlepsza na wszystko metoda.
              Dobre kosmetyki u mnie królują
              całą kosmetyczkę moją zajmują.
              Z chęcią większą sobie kupię
              i wygraną do niej wsypię

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

                Jesień i zima to wyjątkowy czas. Szczególnie gdy jest się kobietą która spodziewa się dziecka. Gdy dbam o swoją skórę czuję się jakbym dbała również o skórę swojego maleństwa dlatego jest to dla mnie tak ważne.
                Gorąca kąpiel z olejkiem eterycznym, pięknie pachnący balsam do ciała i masaż wykonany przez Męża sprawia iż czuję się idealnie zadbana.
                Każdej z nas należy się odrobina przyjemności.
                Przed samym snem maseczka regenerująca która sprawi iż zmęczenie dnia poprzedniego pójdzie w zapomnienie.
                Nie można zapominać oczywiście o włosach - tutaj skóra jest również ważna. Uwielbiam olejek arganowy, który nie tylko cudownie pachnie ale wspaniale odżywia skórę głowy.
                Gdy mąż jest w pracy gorąca woda z solą do kąpieli pozwala moim stopom odpocząć.
                Najważniejsze w pielęgnacji jesień/zima to nie zapominać o przyjemnościach. Pielęgnację należy odbierać jako chwilę relaksu a nie obowiązek - dzięki temu zrelaksujemy również swój umysł.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

                  Program telewizyjny: Dzień Dobry Mama!

                  Witam Państwa bardzo serdecznie.Z tej strony Sylwia Borys. W dniu dzisiejszym chciałabym porozmawiać z naszym gościem specjalnym-Skórą.

                  S.B: Dzień Dobry Skóro!

                  Skóra: Witam Panią i Państwa przed telewizorami.

                  S.B. Chciałam dziś z Panią porozmawiać na temat pielęgnacji w okresie jesienią. Czego oczekuje Pani od swojej właścicielki w tym okresie?

                  Skóra: Szanowna Pani, przede wszystkim odpowiedniego nawilżenia. To podstawa bym miała dobre samopoczucie,a co za tym idzie również i moja właścicielka.Odpowiednie nawilżenie chroni mnie przed działaniem niższej temperatury czy też jesiennego wiatru. Oczywiście muszę być również dobrze oczyszczona, nie znoszę jak czuję na sobie resztki makijażu.Bardzo lubię gdy masuje się mnie takimi drobnymi kuleczkami- właścicielka nazwała to peelingiem. Bo tym zabiegu i nałożeniu odpowiedniego kremu aż błyszczę z radości i zachwytu i żadne jesienne pluchy mi nie straszne! Mogłabym wtedy nawet krzyczeć: Jesień trwaj!

                  S.B.Na co jeszcze zwracać uwagę w okresie jesiennym pielęgnując skórę?

                  Skóra: Jesienią jestem narażona w szczególnym stopniu na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych takich jak wiatr czy często pojawiający się pierwszy mróz. Co ważne narażona jestem również na wysuszające działanie powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach. Dlatego w tym okresie wymagam więc specjalnej pielęgnacji i przede wszystkim wspomnianego wcześniej przeze mnie odpowiedniego nawilżenia.

                  S. B. Proszę zatem podsumować jakie są poszczególne kroki Pani pielęgnacji jesienią?

                  Skóra.: 1 z nich to prawidłowe oczyszczenie, najlepiej preparatami bezalkoholowymi, bez mydła, czy bez działania wysuszającego. Wskazane są preparaty takie jak mleczka czy śmietanki kosmetyczne, a w przypadku cery tłustej poleca się stosowanie żeli do twarzy. Oczyszczanie należy wykonywać zawsze i rano i wieczorem, bez względu na to, czy wykonywałyśmy makijaż czy nie.Krok 2 Obowiązkowo należy pamiętać o stosowaniu kremu ochronnego przed każdym wyjściem na zewnątrz. Nigdy nie nakładamy kremu nawilżającego rano, gdyż składniki nawilżające pod wpływem zimna mogą jedynie zaszkodzić skórze i spowodować podrażnienia i zaczerwienienia.. Krok 3 to aplikowanie kremów pielęgnacyjnych na noc. No i krok ostatni: Warto zaopatrzyć się zarówno w krem nawilżający i odżywczy, gdyż skóra jesienią potrzebuje zarówno nawilżenia i odżywienia. Przy wyborze kremów czy masek odżywczych warto zwrócić uwagę na takie składniki jak witaminy A, D, E, K. Są to witaminy rozpuszczane w tłuszczach. Bardzo istotne są zwłaszcza witaminy A i E.

                  S.B. Drodzy widzowie, jak Państwo słyszycie warto zatem dbać o swoje Skóry w okresie jesiennym , bo wtedy One starają się Nam właścicielom również poprawić samopoczucie! Nawilżenie i oczyszczenie- niech te dwa słowa przewodzą Wam każdego dnia. Pani Skóro-bardzo dziękuję za miłą rozmowę.

                  Skóra: Ja również! Pozdrawiam i do usłyszenia!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

                    '...jak pielęgnujesz swoją skórę jesienią i zimą...'

                    To właśnie jesienią i zimą trzeba pamiętać o szczególnej ochronie skóry, która jest narażona na bardzo zmienne warunki. W domach mamy przesuszone powietrze, na zewnątrz z kolei czasem wiatr, deszcz lub ostre mrozy. Podstawą pielęgnacji jest odpowiednie oczyszczenie, nawilżenie oraz zabezpieczenie skóry. Osobiście do oczyszczenia skóry stosują pilingi oraz żele pod prysznic. Za nawilżenie uznaję odpowiednie natłuszczenie skóry olejami ewentualnie masłami do ciała. Skóra z samego faktu tak problematycznych warunków atmosferycznych może wydawać się szara i bez blasku. Dlatego tak ważna jest dla mnie dokładna i delikatna depilacja, która nie podrażni dodatkowo naskórka. Wierzę, że jak ja zadbam odpowiednio o moją skórę, ona odwdzięczy mi się pięknym wyglądem!

                    Pozdrawiam!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

                      Najkrócej rzecz ujmując to: dobre kremem ochranianie, intensywne balsamem nawilżanie, wieczorem w wannie ciała w olejkach rozgrzanie, witamin w diecie dostarczanie, to cały mój sekret na skuteczne jesienią i zimą o skórę dbanie!
                      Rozwijając jednak swoją myśl przyznam, że jesień i zima to dla mnie przede wszystkim pora, kiedy znacznie więcej czasu poświęcam na przygotowywanie domowych maseczek, peelingów, odżywek do włosów i mikstur do kąpieli. Wykorzystując głównie naturalne składniki staram się zapewnić swojej skórze świeży i zdrowy wygląd.
                      Raz w tygodniu serwuję swojej skórze migdałowy peeling zrobiony według następującego przepisu:
                      2-3 łyżki migdałów, 2-3 łyżki płatków owsianych, woda.
                      Migdały i płatki owsiane mielę w młynku do kawy (oddzielnie), łączę i dodaję odpowiednią ilość gorącej wody, po przestudzeniu wmasowuję w skórę całego ciała.Dzięki niemu moja skóra nabiera blasku i miękkości.
                      Potem sporządzam maseczkę z selera , którą nauczyła mnie babcia i którą stosuję do dziś, Jest doskonała do skóry odwodnionej i ze skłonnością do przesuszania. A oto receptura:
                      Łyżkę startego na tarce selera należy zmieszać z żółtkiem jajka. Można dodać pół łyżeczki miodu. Nałożyć na twarz i szyję, pozostawić na 15 minut. Po zmyciu skóra jest delikatna i odświeżona.
                      Poza tym jestem zdania, że jesienno-zimowe wieczory wcale nie muszą być ponure! Serwując sobie aromatyczną kąpiel rozgrzewam i swoje ciało i duszę, wprawiając się w wyśmienity nastrój. Uwielbiam rozgrzewającą kąpiel cynamonową, którą robię sobie w zimne wieczory. Do wanny napełnionej bardzo ciepłą wodą dodajemy:1 szklankę octu jabłkowego, 1/4 łyżeczki cynamonu oraz 4 łyżki miodu, który warto wcześniej rozpuścić w kilku szklankach gorącej wody. Pozostaję w kąpieli ok. 15 minut. Po tym czasie moja skóra jest bardziej jędrna, ciało mocno rozgrzane, a humor wyraźnie poprawiony!
                      Te kilka drobnych zabiegów powoduje, że mojej skórze żadna jesienna i zimowa aura nie straszna;-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

                        Jesienią i zimą pielęgnuję skórę bardzo starannie,
                        Bez tego z pewnością wyglądałaby nagannie.
                        Skóra moja jest sucha i bardzo wrażliwa,
                        A niska temperatura jest dla niej szkodliwa.
                        Oczyszczam ją więc co dzień bardzo dokładnie
                        I wcieram w nią balsamy pachnące ładnie.
                        Staram się także ciepło ubierać,
                        By mróz nie mógł do skóry docierać.
                        Dbam także o odpowiednie się odżywianie
                        I organizmowi witamin dostarczanie,
                        Bo i od środka jest ważne o nią dbanie
                        I dobre efekty przynosi to staranie!

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

                          Jesień i zima to dla mnie co roku nowe wyzwanie i nowy etap. W związku z tym, że jestem ciepłolubna i lubię lato a na drugim miejscu jesień to postanowiłam coś zrobić z moją skórą i jesień i zima to wielkie przygotowania do lata. Mianowicie jesienią od pierwszego dnia zaczynam używać kremów antycellulitowych na uda i wyższą partię ciała i służy mi do tego zestaw spa + rękawica z wypustkami metalowymi obrotowymi. Kremu i rękawicy używam co drugi dzień przez całą jesień i zimę. Poza tym depiluję golarką do golenia 2 razy w tygodniu nogi gdyż uważam, że co pod spodem to na wierzchu i robię to dla lepszego samopoczucia. Po wtóre noszę odpowiednie ciepłe rajstopy ale kolorowe i we wzorki, żeby przełamać szarość dnia powszedniego. Zaś jeśli chodzi o skórę twarzy to używam kremów natłuszczających gdyż stosowanie kremów nawilżających może spowodować popękanie naczynek. No i oczywiście używam balsamu do ciała na całą skórę oprócz twarzy. Tak więc jesień i zima to dla mnie wielkie przygotowania do lata a efekty są same widoczne I jeszcze jedno od 3 lat codziennie chodzę na godzinkę na siłownię, latem korzystam z tej na dworze a zimą w zamkniętym pomieszczeniu, przez co sylwetka wygląda o niebo lepiej niż wcześniej.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

                            Chciałabym napisać tu esej jaką to jestem super dziewczyną która ma czas na wklepywanie w siebie wszystko co na rynku się znajduje ale to byłaby nieprawda. Jestem matką która nie za bardzo ma czas na pielęgnacje każdej części ciała. Oczywiście nie wyobrażam sobie owłosionych nóg i pach więc z zaciśniętymi zębami co tydzień depiluje się swoim starym, dobrym ale już trochę tępym depilatorem. Z okazji jesieni udało mi się zrobić skarpetki złuszczające które... nie za bardzo wyszły więc moje stopy nadal potrzebują ratunku i raczej nie uniknę wizyty u kosmetyczki. Poza tym jedyne co mi się udaje w ciągu dnia to przed wyjściem w świat nakremować twarz i zjeść witaminy a tak to wiele bym chciała ale nie wychodzi. I nieważne jaka pora roku - matka to matka, najpierw dba o wszystkich a potem o siebie. Dbam jak mi się uda

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

                              Jak?: KRIOTERAPIA.
                              Kto?:- ja: mama od 14lat, skoczek spadochronowy od 16 lat, mors od 3 lat.
                              Kiedy?: jesień-zima (też).
                              W jaki sposób?: 1.skoki ze spadochronem z wysokości do 3000m (każde 1000m
                              w górę to 6 stopni mniej niż na ziemi).
                              2.morsowanie
                              Gdzie?: Ad 1. Aeroklub Lubelski w Radawcu
                              Ad 2. Zalew Zemborzycki w Lublinie i Zalew Żółtańce w Chełmie
                              Skutki dla organizmu?: - odporność
                              - lepsze ukrwienie skóry
                              - skóra gładka jak...
                              Z kim?: to która/y chętny?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Konkurs "Jesienna pielęgnacja". Wygraj 1 z 3 depilatorów Braun Silk-épil 5 Wet&D

                                Jesienią skóra wymaga specjalnego traktowania. Jest obciążona po upalnym lecie, przesuszona, brakuje jej odżywienia.. A przed nią przecież zima- chłodny wiatr, mróz.. Ten czas wykorzystuję na maksymalną regenerację i odżywienie skóry. Jeśli peeling- gruboziarnisty, delikatniejszy. Balsam do ciała? To może być za mało.. Jesień to idealny czas na rozpoczęcie używania "cięższych" kosmetyków do ciała- takich jak na przykład mocno odżywcze masła. Długie jesienne wieczory sprzyjają nakładaniu masek, nie tylko na twarz ale i na całe ciało, włosy. Kosmetyki z olejkami są strzałem w dziesiątkę. A te jesienne zapachy? Cudowne? O tej porze roku intensywne, mocne aromaty są idealne, już sam zapach zachęca do urządzenia sobie domowego spa Myślę, że tak przygotowana jesienią skóra będzie gotowa na długą zimę, a i dzięki zimowej pielęgnacji przywita wiosnę w świetnej kondycji

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X