Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Promocja na klocki Lego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Promocja na klocki Lego

    Sama się długo naszukałam, więc się podzielę...
    Szukałam klocków Lego dla dzieci, pojechałam do marketu, później sprawdzałam ceny w necie - i normalnie szok.
    Wielkie promocje, ogłaszane we wszystkich mediach, a ja kupiłam te klocki najtaniej w Empiku. Cena wyjściowa za Lego Technic to 60 zł. A w Empiku zrobili jeszcze coś takiego, że powyżej zamówienia na 100 zł, miałam 20 zł rabatu. Nie wiem do kiedy to będę mieli, ale wyszłam o wiele lepiej niż na zakupach w markecie ;-)
  •    
       

    #2
    Odp: Promocja na klocki Lego

    Do szukania okazji LEGO polecam sprawdzać stronę http://promoklocki.pl/okazje-lego

    Skomentuj


      #3
      Odp: Promocja na klocki Lego

      Zaglądałaś chociaż pod stronę, którą sugerujesz? ;-)
      Przecież Empik ma taniej nawet bez tego rabatu za zakupy za ponad 100 zł ;-)
      Jeszcze w dodatku widzę, że sklep niemiecki, zatem jaki koszt przesyłki i ile trzeba czekać?
      Niektórzy uwielbiają sobie utrudniać ;-)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Promocja na klocki Lego

        Przykład jakiegoś zestawu który jest taniej w empiku bo nie widzę?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Promocja na klocki Lego

          Polecam bazować na dobrych sklepach internetowych, gdzie faktycznie znajdziecie szeroki wybór ciekawych i tańszych zestawów klocków Lego

          Skomentuj


            #6
            Odp: Promocja na klocki Lego

            Przykład? Każdy kolejny zestaw jest tani, również te ostatnie, które pojawiły się w styczniu. A jeśli jeszcze trafisz na dodatkowe rabaty to już wychodzi naprawdę totalnie atrakcyjnie - a te rabaty oni wrzucają co trochę.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Promocja na klocki Lego

              Rabaty i promocje na wybrane zestawy klocków Lego można znaleźć także teraz kiedy mamy wiosnę. Zaglądaliście już do nas na MojeKlocki24?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Promocja na klocki Lego

                Myślę, że te porady są naprawdę bardzo przydatne Dzięki wieli, przydadzą mi się z całą pewnością
                Jeśli się kogoś kocha, to się go kocha, a gdy nie ma już nic, co można by mu zaoferować, wciąż daje się miłość.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Promocja na klocki Lego

                  Bardzo fajna promocja jest teraz na LEGO NINJAGO wal.to! usmiech.gif O tutaj - xxxx - przy zakupie klocków z serii Ninjago za minimum 150 zł dostaje się zestaw Szkolenie Spinjitzu 70606 zupełnie gratis Dzieciaki na pewno się ucieszą! Poza tym same zestawy są w bardzo atrakcyjnych cenach a mają w sumie chyba wszystko. Od Duplo, poprzez Junior, Friends, Marvel Super Heroes na Technic, BOOST
                  i Creator kończąc Polecam!
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 15:28. Powód: link
                  Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Promocja na klocki Lego

                    Klocki lego wspominam bardzo dobrze, bo moje dzieci bawiły się nimi bardzo chętnie Wiadomo, że po takich klockach jest niemały bałagan i potem trzeba to ogarnąć, ale uważam, że jest to dosyć kreatywna opcja spędzenia czasu z dzieciakami. Lego warto kupić na jakiejś promocji, bo nie jest to tania rzecz.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Promocja na klocki Lego

                      W Empiku online macie teraz klocki za -50 proc. na drugi zestaw, a pierwszy też jest w niższej cenie, tzn. część jest fajnie przeceniona, tak więc naprawdę ciężko znaleźć taniej - http://www.empik.com/lego/promocja?k...kwinfo=tina-sg Ale akurat faktycznie od dosyć dawna Empik daje dziwnie dobre stawki na Lego. I chwała im za to ;-)

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Promocja na klocki Lego

                        Ja zamawiałam klocki stąd https://klocki.edu.pl/pol_m_Klocki-w...ikowe-529.html Ceny są naprawdę niskie a wybór naprawdę spory bo mają wszystkie rodzaje klocków. Aktualnie mają promocję -20%, warto skorzystać przed mikołajkami !

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Promocja na klocki Lego

                          Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
                          Ból przyćmił strach, a ciemność uśmierzyła ból.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Promocja na klocki Lego

                            Niestety klocki lego tanie nie są i nawet promocje wiele tu nie pomagają. Cena za zestaw 180 zł, w promocji 150 zł! Niby taniej, ale nadal drogo...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Promocja na klocki Lego

                              Gdzie najtaniej kupię klocki LEGO dla chłopca? Tutaj https://www.kupino.pl/promocje/lego jakieś „niby” promocje widzę, ale może ktoś wie czy to jest najkorzystniejsza opcja.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X