Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Motor dla synka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Motor dla synka

    Cześć !
    Myśle ostatnio nad prezentem na urodziny dla naszego 5-cio letniego synka zakup elektrycznego motorku. Szukałam na paru stronach ale nic ciekawego nie znalazłam. Może wy znacie jakieś fajne stronki gdzie można by kupic taka zabawkę?
  •    
       

    #2
    Odp: Motor dla synka

    Napisane przez julita755
    Znajomy doradził mi, żeby szukać czegoś po taniości zakładając od razu konieczność przeprowadzenia remontu w jakimś dobrym serwisie.
    Znaczy się doradził Ci kupić wrak i od razu dać go do remontu???? I to ma być lepsze niż zakup sprawnego motocykla? Masakra!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Motor dla synka

      Takie elektryczne pojazdy są super. Bardzo fajny pomysł na prezent! Osobiście polecam Ci ten https://www.al.to/p/354283-pojazd-na...niebieski.html Pojazd jest dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wykonany jest z naprawdę wysokiej jakości materiałów, napęd stanowią dwa silniki o łącznej mocy 30W, zasilane akumulatorem o pojemności aż 7Ah. Motor oferuje po dwie prędkości jazdy do przodu i do tyłu. A przy tym prowadzenie go nie stanowi dla dziecka żadnego problemu. Kierownica z antypoślizgowymi wypustkami, duże koła, wygodne siedzisko z oparciem oraz podnóżniki gwarantują wygodną i przede wszystkim bezpieczną zabawę. Do tego ma podświetlenie LED i sygnały dźwiękowe. Myślę, że synek będzie zachwycony takim prezentem
      Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

      Skomentuj


        #4
        Odp: Motor dla synka

        Mój brat również zaczynał od elektrycznego motorka, dostał go bodajże na 6 urodziny. Potem był skuter a teraz (jako 23 latek) kupił ścigacza i planuje wybrać się na takie szkolenie motocyklowe. tak że motocykle są obecne u nas w domu od zawsze.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Motor dla synka

          Nie lepiej kupić jakiś fajny rowerek, taki jak tutaj chociażby - https://www.codladziecka.pl/wybor-od...a-dla-dziecka/. Myślę, że to będzie bardziej odpowiednie w kwestii nauki i wkręcenia dziecka do jazdy na rowerze. Motor to chyba nie jest na pierwszy rzut odpowiednia rzecz.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Motor dla synka

            Przy czym wszystko zależy od wieku dzieciaka. Jeśli ma już kilkanaście lat, to faktycznie można nawet zorganizować transport quada dla syna. Wszystko zależy od Waszych możliwości i miejsca zamieszkania. Wiadomo, że po centrum miasta dziecko quadem jeździć nie będzie

            Skomentuj

                   
            Working...
            X