Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja mam ten sam też ma być dziewczynka a imie mieliśmy wybrane tylko dla chłopca dla dziewczynki niemam pojęcia chyba zdecyduje jak sie urodzi dopiero...
    a czemu tak wcześnie do szpitala?
    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

    Skomentuj

    •    
         

      ja pewnie tez dopiero po urodzeniu zdecyduje...a co do szpitala to sama dokladnie nie wiem za dwa tygodnie mam isc i bedzie ustalac czy cesarka czu wywolanie,z usg wyszlo mi juz 34/35 tc z mala jest wszystko ok.tylko mi zabardzo rece i nogi puchna dostalam znowu skierownie na badania i bedziemy widziec co i jak...ale chcialabym juz wiedziec o co chodzi i czy cc czy wywolanie i kiedy...
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        Abi to jesteś w tym samym okresie ciąży co i ja. Ja już od 14 mogę pomalutku zacząć podnosić się z łóżka i możemy rodzić Ale już nie mogę się doczekać
        Bartuś 5.12.2008

        Skomentuj


          fajnie masz ja musze do konca miesiaca czekac
          ale zobacze co mi powie 19-tego lekarka
          Olunia 6 styczen 2009

          Skomentuj


            no i zostane sama ja mam na 17 grudnia i znajac moje szczescie to przenosze chociaz czasami mam wrażenie ze urodze wczesniej ale kto wie
            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

            Skomentuj


              hej ewelunia jeszcze ja jestem i mój termin porodu jest jeszcze późniejszy niż twój chociaż mam nadzieje ze uda mi się moja córeczkę urodzić troszkę wcześniej......ale tez bym chciała już urodzić

              Skomentuj


                to na kiedy masz termin?
                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                Skomentuj

                •    
                     

                  Abi to tylko my się tak śpieszymy
                  Bartuś 5.12.2008

                  Skomentuj


                    no tylko za bardzo sie nie pośpieszcie! a po wszystkim prosze o relacje żebym wiedziała co mnie czeka
                    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                    Skomentuj


                      no ja mysle ze jeszcze chwile z brzuchem pochodze bo 35 tc tochyba za wczesnie ale jak dla mnie moze byc juz
                      Olunia 6 styczen 2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no ja tez mam 35 tydzień i zastanawiam sie ile jeszcze ale mysle ze szybko zleci mozemy sie narazie cieszyc chwila spokoju i samotności pózniej juz takich bedzie bardzo mało
                        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                        Skomentuj


                          ja juz od dawna nie mam chwili spokoju mala jest tak ruchliwa ze czasem to poprostu juz boli
                          Olunia 6 styczen 2009

                          Skomentuj


                            he he skąd ja to znam czasami jest spokojna a czasami jak zacznie fikac to az niewiem co mam ze soba zrobic! nieraz tak sie wypina ze po jednej stronie brzucha niemam nic a po drugiej wypięta dzidzia
                            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                            Skomentuj


                              Mój synuś również potrafi skakać, a odnośnie porodu wcześniejszego to pani doktor z którą rozmawiałam i ma odbierać mój poród powiedziała mi żę w 36 tygodniu to już tak jak w terminie bo wszystko jest już wykształcone u dzidzi, teraz tylko nabiera ciałka, co oczywiście jest też bardzo ważne ale jeśli wcześniej to nie ma jako takich powikłań
                              Bartuś 5.12.2008

                              Skomentuj


                                no to juz spokojnie mozesz rodzic ale poczekaj jeszcze z nami troszke!!!
                                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X