Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-06-2012, 11:26
laserarena laserarena jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
laserarena.polki.pl

Domyślnie Organizacja urodzin dla starszego dziecka

Gdzie drogie mamy organizujecie urodziny dla swoich pociech?
Czy są to kinderbale, pikniki, czy domowa uroczystość?

Coraz popularniejsze staje się wynajmowanie sal na urodziny z animatorami, grami i zabawami, co sprawdza się w przypadku małych dzieci.
A co z 9-13-latkami, którym już nie wystarcza zabawa w kulkolandzie?

Macie jakieś sprawdzone pomysły? Podzielcie się z nami.
My na początek proponujemy zabawę na laserowej arenie!

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-05-2015, 22:41
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Domyślnie Odp: Organizacja urodzin dla starszego dziecka

mój chrześniak miał 12 lat miał zrobione garden party. był grill, było dużo pysznych przekąsek, był super tort, no i trochę tak po amerykańsku zrobiliśmy piniatę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-2015, 12:39
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Ja ostatnio organizowałam urodziny dla mojej młodszej córci. Chciałam aby dzień byl wyjątkowy dlatego też zdecydowałam się na organizację w sali zabaw. Konkretnie w Inca Play w Blue City:
http://www.incaplay.pl/

Świetne miejsce, dzieci były zachwycone . Mieliśmy tam specjalną salę specjalnie dla małej księżniczki.
Jedzenie również było.
Tort, soki świeżo wyciskane z owoców oraz zdrowe kanapeczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-09-2019, 07:30
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

A czy jest to drogie?
Nieprzeczytane 11-09-2019, 08:35
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Wszystko zależy od sali tak wiec warto na miejscu się dopytać jaki będzie to koszt, na pewno powinni Ci powiedzieć.
Oczywiście podstawą jest tort – warto kupić w dobrej cukierni, bez chemicznych dodatków, do tego szampan bezalkoholowy, soczki – ja marchwiowe odradzam, bo strasznie plamią, lepsza lemoniada, sok winogronowy, może też być woda. Podczas zorganizowanych urodzin bardzo często animatorki załatwiają już wszystko, ale warto dopytać.
https://aktywnarozrywka.pl/gdzie-urz...ny-dla-dzieci/

organizacja urodzin w sali zabaw jest o wiele wygodniejsza bo wychodzisz z czystego mieszkania i potem wracasz ponownie do czystego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2019, 13:17
gocha281 gocha281 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gocha281.polki.pl

moje dzieci na szczęście chętne są jeszcze na urodziny na sali zabaw i tak robimy. Mają tam animatorkę, wymyśla im zabawy dodatkowo. Jest jedzenie już gotowe, tak naprawdę tylko tort trzeba zamówić. A to chwila moment na stronie Torty Jak Marzenie. Mają gotowe wzory, dobrać tylko smak i wielkość. Zamówić z dostawą to na miejsce na terenie Śląska dowiozą. Ja tam zachwycona jestem taką możliwością. Sama tortu bym nigdy nie zrobiła bo zwyczajnie nie umiem. Ale zakupić wszystkie składniki, mase cukrową to wcale dużo taniej nie wyjdzie. To nie ma sensu ryzykować. Profesjonalny tort będzie i smaczny i śliczny. I dzieci zadowolone od razu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-12-2019, 15:10
jjusti18 jjusti18 jest online
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Organizacja urodzin dziecka może być wyzwaniem, ale jak tak dobrze przeglądniecie sobie różne oferty, strony możecie wpaść na wiele ciekawych rozwiązać. Przykładowo tutaj https://wrotki-wywrotki.pl/rzeszow/oferta.html dowiedziałam się o wrotkarni. Uważam, że to znakomite miejsce na urodziny dla dziecka Rzeszów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-01-2020, 11:45
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Ja bardzo często organizuję urodziny dla moich dzieciaków w domu lub w ogrodzie Oczywiście staram się wtedy zadbać o różne dekoracje, żeby było kolorowo i wyjątkowo Takie dekoracje na urodziny zamawiam na przykład na stronie https://happenings.pl/dekoracje-urodzinowe, gdzie wcale nie są one drogie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-2020, 20:59
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Myślę ,że warto zorganizowac impreze urodzinową o tematyce karnawalowej .Dzieci uwielbiaja przebierac sie za ulubione postaci z bajek. No a takie stroje karnawałowe dla dzieci mozna spokojnie wypozyczyc i w dogodnym terminie oddac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania