Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > czerwiec: Dzień Dziecka i Dzień Ojca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-05-2011, 11:21
Miki13 Miki13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Miki13.polki.pl

Domyślnie Odp: Prezenty

Moja córka ma 4 lata. Praktycznie cieszy się także z każdej drobnostki ale tym razem mam ochotę kupić jej coś co będzie nie tylko bawić ale też czegoś nauczy

Zastanawiam się nad zakupem klocków drewnianych co o tym myślicie?

Mam też chrześniaka który skończy niedługo 3 latka. Dla niego znalazłam samolot w którego można wejść i "poudawać" latanie. Bardzo lubi wszelakie pojazdy więc może mu się spodoba

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 08-05-2014 o 16:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2011, 11:41
anek62's Avatar
anek62 anek62 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anek62.polki.pl

Wink Odp: Prezenty

W tym roku dla Krzysia (16 miesiecy) kupiliśmy Ładowarkę WADERA... z seri Gigant... Utrzymuje do 100kg nacisku (sprawdzone przez męża przyjaciółki, choć do 100 troche mu brakuje) obecnie dostepne są takie w Biedronce...

Co do prezentu Miki13, to klocki to świetne rozwiązanie dla małegi i dużego, ale możnaby tez kupic puzzle... sama mam prawie wszystkie komplety z dziecinstwa (choc nie wszystkie kompletne) i juz sie nie moge doczekac kiedy zaczna interesowac synka... bo z mezem nie raz je skladalismy jak bylam w ciazy... to swietnie spedzanie czasu i pobudza dzieci do dzialania...

Ostatnio edytowane przez anek62 : 16-05-2011 o 11:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-05-2012, 15:00
mimikra mimikra jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mimikra.polki.pl

Klocki lego duplo warto mieć na początek, a potem można już tradycyjne lego. Ale duplo są super, wiem bo u mnie w domu nazbierało się kilka zestawów, bo Kacperek bardzo lubi sie nimi bawic i wymyślać coraz lepsze historie. Dziecko cwiczy zdolności manualne i kreatywne myślenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-05-2012, 15:21
Ewciar Ewciar jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Ewciar.polki.pl

Cytat:
Napisał mimikra Zobacz post
Klocki lego duplo warto mieć na początek, a potem można już tradycyjne lego. Ale duplo są super, wiem bo u mnie w domu nazbierało się kilka zestawów, bo Kacperek bardzo lubi sie nimi bawic i wymyślać coraz lepsze historie. Dziecko cwiczy zdolności manualne i kreatywne myślenie
w ogóle lego duplo to super zabawa, u mnie w domu idą w ruch niemal codziennie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2012, 12:13
mamusianikusia's Avatar
mamusianikusia mamusianikusia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mamusianikusia.polki.pl

Możecie mi pomóc wygrać z synem bilety?
Proszę o głos MOŻNA ODDAĆ 5 dziennie na to zdjęcie

http://pila.naszemiasto.pl/artykul/g...8b385b8a78e8a9

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2012, 18:02
dyt dyt jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dyt.polki.pl

kiedyś pisałam o starszym, bo o przedszkolaku, a dziś czas na niemowlaczka mój dostanie w prezencie (lub ja go robię bardziej sobie ) śpiworek do spania, jest to jedna z kilku jeszcze rzeczy, brakujących do wyprawki

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 08-05-2014 o 16:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-05-2012, 12:48
itka29 itka29 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
itka29.polki.pl

moj przedszkolak na dzien dziecka oprocz jakiegos drobiazgu dostanie NAS..
tak doslownie mam zamiar obiad przygotowac dzien wczesniej i poswiecic mu caly dzien bez slow typu-za chwile,troche pozniej,jak zrobie obiad itd
chcemy z mezem aby ten dzien byl JEGO dniem bedzie mial rodzicow na wylacznosc a ze 1czerwca wypada w piatek przenosimy to swieto na sobote2.
mam nadzieje ze synek bedzie zadowolony
o starszaku oczywiscie nie zapomnimy

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-06-2012, 08:14
mycha280 mycha280 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mycha280.polki.pl

Smile Odp: Prezenty

W Dzień Dziecka wybieram się z córką do sklepu z zabawkami i córka sama wybiera sobie prezent jaki chce otrzymać. Ja zwracam uwagę na cenę zabawki i decyduję czy warta jest kupna. Wtedy mam pewność, że zakupiona zabawka nie pójdzie szybko w kąt. Myślę, że to dobry pomysł, że dziecko samo wybierze sobie upominek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-06-2012, 15:14
mycha280 mycha280 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mycha280.polki.pl

Cytat:
Napisał mycha280 Zobacz post
W Dzień Dziecka wybieram się z córką do sklepu z zabawkami i córka sama wybiera sobie prezent jaki chce otrzymać. Ja zwracam uwagę na cenę zabawki i decyduję czy warta jest kupna. Wtedy mam pewność, że zakupiona zabawka nie pójdzie szybko w kąt. Myślę, że to dobry pomysł, że dziecko samo wybierze sobie upominek.
Martula dzisiaj wybrała sobie szkicownik MAKE-UP i torebkę, no i szarlotka na ciepło była rewelacyjna...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-08-2012, 14:33
olka1212 olka1212 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
olka1212.polki.pl

Ja zawsze mam problemy z wyborem prezentu dlatego idę z moim dzieciakiem do sklepu i sam sobie wybiera.

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 08-05-2014 o 16:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania