Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-10-2016, 10:15
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Domyślnie Zniszczona lodówka?

Mój synek wczoraj postanowił, że podczas gdy ja byłam zajęta robieniem obiadu postanowi spędzić ze mną czas w kuchni, ale żeby nie było nudno postanowił porysować mi lodówkę. Wszystko było by ok, gdyby nie zrobił tego niezmywalnym pisakiem który zabrał od tatusia. No i mamy problem bo niestety pisak zejść nie chce, próbowałam już wszystkiego. Lodówka wygląda masakrycznie a ja nie mam pomysłu co ma zrobić. Siostra poradziła mi by kupić naklejki na lodówkę i zakryć. Pomysł fajny ale podczas poszukiwania naklejek trafiłam w sklepie Oklejej.pl na maty magnetyczne - http://oklejaj.pl/pol_m_Maty-magnety...dowke-164.html i tu pytanie może ktoś z Was może doradzić czy lepsze takie maty czy naklejki?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2018, 08:28
Ambroza1's Avatar
Ambroza1 Ambroza1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Ambroza1.polki.pl

Domyślnie Odp: Zniszczona lodówka?

Najlepiej moim zdaniem kupić nową. Całkiem ciekawe rankingi pralek można znaleźć na https://torian.pl/
Nieprzeczytane 31-07-2018, 21:18
mariolakapera mariolakapera jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mariolakapera.polki.pl

Nieciekawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-08-2018, 14:57
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Ja to nigdy jakoś do sprzętu się nie przywiązywałam. Jeżeli się zepsuje to nie ma co przeżywać, trzeba kupić nowy i tyle. Macie już jakieś lodówki na oku? Ja zastanawiam się nad lodówką z komorą świeżości od Candy. W tej komorze jest temeratura od 0 do 3°C idealna dla przechowywania niektórych produktów spożywczych. Również ma ta lodówka parę innych ciekawych bajerów
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-08-2018, 20:40
Agataka27 Agataka27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Agataka27.polki.pl

No właśnie lodówek po prostu czesto nie opłaca się naprawiać.... Tutaj https://www.euro.com.pl/artykuly/wsz...e-oplaca.bhtml sobie poczytajcie na ten temat. Teraz taki sprzęt robią, że naprawa jest po prostu nieopłacalna, taniej wyjdzie kupić nowy sprzęt. Teraz mamy takie czasy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-09-2018, 14:30
karolgrzelak karolgrzelak jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karolgrzelak.polki.pl

Na lodówkę przyczep magnes. U mnie wisi dużo takich magnesów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-09-2018, 10:03
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

A nie próbowałeś skontaktować się z jakimś fachowcom? Myślę, że powinieneś zapoznać się z artykułem https://www.osesek.pl/wiadomosci-i-c...-fachowca.html on cię nakieruje gdzie szukać w tym kierunku pomocy. Moim zdaniem warto byłoby zbadać przyczynę, że lodówka nie działa prawidłowo. Może to tylko drobnostka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-10-2018, 11:05
happypuppy happypuppy jest online
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Dobrze, że ta lodówka jest tylko z zewnątrz uszkodzona. Zawsze mogłaby się zepsuć i wtedy zostaje tylko takie rozwiązanie jak naprawa lodówek kraków bo sama nic z tym nie zrobisz. A taka naklejka na lodówkę to super sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2019, 06:49
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Cytat:
Napisał happypuppy Zobacz post
Dobrze, że ta lodówka jest tylko z zewnątrz uszkodzona. Zawsze mogłaby się zepsuć i wtedy zostaje tylko takie rozwiązanie jaknaprawa lodówek kraków bo sama nic z tym nie zrobisz. A taka naklejka na lodówkę to super sprawa.
Zgadzam się z Tobą, takie zewnętrzne zniszczenie lodówki to jeszcze nic takiego, gorzej, jak lodówka przestanie działać. Teraz na szczęście w internecie można znaleźć wielu fachowców, którzy zajmują się naprawą takiego sprzętu. Na przykład na stronie https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-bialystok/ macie kontakt do takich specjalistów z Białegostoku
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-2020, 22:51
gocha281 gocha281 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gocha281.polki.pl

U mnie to na pewno skończyłoby się zakupem nowej lodówki. Nie mogłabym patrzeć na zarysowania a nie jestem też zwolenniczką naklejania czegokolwiek na lodówkę, żadne magnesy, nic takiego. Lodówki są coraz tańsze https://www.ceneo.pl/Lodowki/p:Indesit.htm i można w dobrej cenie znaleźć bardzo wysokiej jakości urządzenia. Na lata posłużą. Tylko pilnować dzieci żeby nie rysowały, nie niszczyły.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania