Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mnie to przeraża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Mnie to przeraża

    Tylko właśnie jak świadomie podjąć decyzję o powiększeniu rodziny, a jednocześnie o tym nie myśleć i się nie nastawiać...no nie da się, ja nie potrafię Jeśli nigdy się tego nie nauczę, to nigdy nie zostanę matką? Masakra.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Mnie to przeraża

      Znajoma mojej mamy wiele lat starała sie z mężem o dzidziusia.Kiedy pogodzila sie z faktem ze nie uda jej sie zajsc w ciąze adoptowali dziecko.Dzisiaj jest szczesliwą matka dwojki dzieci poniewaz w niedługim czasie po adopcji okazało sie że jest w ciąży.Wiem że to banalne ale nigdy nie wolno tracic nadziei.Myślę że natura rządzi sie swoimi prawami.Mamy XXI wiek,medycyna idzie do przodu.A może to wszystko siedzi w głowie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Mnie to przeraża

        Takim osobom należy się ogromny szacunek i podziw! Tak trzymać!

        Skomentuj


          #19
          Odp: Mnie to przeraża

          Napisane przez madureczka Pokaż wiadomość
          Mnie zaczyna przerażać fakt, że staramy się już od 7 miesięcy i nic... Teraz chyba też się nie udało, zastanawiam się, ile to jeszcze potrwa i czy w ogóle się uda
          Madureczka cierpliwości! Zajście w ciążę to często nie jest taka prosta sprawa. Odżywiaj się dobrze, bądź pod kontrolą ginekologa i kontynuuj starania
          Zostań Rodzicem

          Skomentuj


            #20
            Odp: Mnie to przeraża

            u nas trzeci cykl starań, ale nic się nie dzieje...na razie nie ma ciśnienia, ale rzeczywiście to nie jest takie proste.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Mnie to przeraża

              Niby nie ma ciśnienia, ale właśnie i ja sama tez zaczęłam się nakręcać i już nie wiem co robić. Na razie zaczęłąm popijać sobie Płodność faze 1 - takie zioła na owulację z baby and mama med i wierzę, że wreszcie to okaże się mój sposób na zajście w ciążę. Ciągle czekamy na naszą fasolkę....

              Skomentuj


                #22
                Odp: Mnie to przeraża

                powiem Wamże zauważyłam rózniće - pijąc te ziółka moge juz obserwowac swoje śluzy i widze jakąś różnićę między nimi i chyba to dziła więc jestem dobrej myśłi i cieszę się, ze się zdecydowałam na baby and mama med, bo widze jakieś efekty. Zobaczymy kiedy to sie przekuje w sukces

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Mnie to przeraża

                  Do mnie ziola nieprzemawiaja. Bardziej zdrowe odzywianie, ruch, i cierpliwosc.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Mnie to przeraża

                    Trzymam za was wszystkie mocno kciuki. My przy jednym i rrzy drugim dziecku staraliśmy się około pół roku. Dla mnie to była nieskończonosć.



                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Mnie to przeraża

                      Napisane przez 01basia10 Pokaż wiadomość
                      powiem Wamże zauważyłam rózniće - pijąc te ziółka moge juz obserwowac swoje śluzy i widze jakąś różnićę między nimi i chyba to dziła więc jestem dobrej myśłi i cieszę się, ze się zdecydowałam na baby and mama med, bo widze jakieś efekty. Zobaczymy kiedy to sie przekuje w sukces
                      oby jak najszybciej!! Jak ktos mocno wierzy to sie w koncu uda!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Mnie to przeraża

                        trzymam kciuki za Was dziewczyny - nadzieja jest ważna - moja szwagierka z mężem starali się 10 lat i mają swoje ukochane dzieciaczki i wiar czyni cuda my staraliśmy się rok - i też mi się dłużyło ehh

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Mnie to przeraża

                          no własnie niby nie staramy sie bardzo długo ale taka tęskonat w sercu za kims kto by juz we mnie dojrzewał jest i kilka miesięcy staje sie wieczność
                          dziekuję Wam dziewczyny za wspacie bardzo
                          grawal a ja łaczę wszystko i baby mama med i witaminy i dietę i ruch i mam nadzieję, ze to wszystko razem przyniesie żądany skutek

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Mnie to przeraża

                            Szwagierka czekała, czekała a jak straciła nadzieję i przestała się wpatrywać w ciążowe brzuszki to zaszła w ciążę i cieszy się synkiem

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Mnie to przeraża

                              A Mnie to przeraża ,ze są matki ,które by chciały maluszki a nie mogą miec a są matki ,które maja dzieci i je biją zabijają nie doceniają skarbu który maja....

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Mnie to przeraża

                                Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                                A Mnie to przeraża ,ze są matki ,które by chciały maluszki a nie mogą miec a są matki ,które maja dzieci i je biją zabijają nie doceniają skarbu który maja....
                                tam takie same myśli, mam znajome co starają się latami - znam dziewczynki z widzenia dwie jedna 15 druga 16 letnia co mają już swoje dzieci - dziwne teraz są czasy ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X