Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy możliwe że się udało??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16


    chyba jednak nic z tego...zrobilam jeszcze jeden paskowy dzisiaj,negatywny. @ i jej zapowiedzi dalej brak,ale to pewnie jakies zaburzenia po tabletkach anty

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      odebralam dzisiaj wyniki,nie jestem hcg 0,20...

      Skomentuj


        #18
        zarowno testy jak i nasze ciala plataja nam figle. ja ostatnia @ mialam 2 wrzesnia,i od planowanej nastepnej co 2 dni robilam testy.dopiero 2 listopada zobaczylam 2 kreseczki-i to takie blade ze maz stwierdzil,ze od tylu testow juz mi sie w oczach miesza.nastepnego dnia rano byly juz dobrze widoczne. i wedlug daty kiedy urodzila sie nasza coreczka zaszlam w ciaze ok 30 dc.

        Skomentuj


          #19
          Odp: czy możliwe że się udało??

          Witam wszystkie starające się dziewczyny jestem tu nowa i przesledziłam troche wątek no i proszę o poradę staramy się z mężem juz od pewnego czasu o dzidzie w tym miesiącu spóźniał mi sie okres ale niestety dostałam 09.03 wg moich obliczen owulacja ma nastapic 23.03 natomiast dni płodne od 18-26.03 zastanowiło mnie tylko zjawisko, że sluz płodny zauwazyłam 19.03, 20.03 troszke go było i właśnie w tym dniu kochaliśmy się z mężem natomiast dzisiaj zauważyłam już biały śluz. Czy jest w ogóle szansa zajścia w ciążę? Może źle coś obliczyłam. Pozdrawiam

          Skomentuj


            #20
            Odp: czy możliwe że się udało??

            Pewnie ze jest szansa zeby zajsc w ciaze, sluz płodny wystepuje krótko przed owulacja a nie w czasie samej owulacji, ma za zadnaie ułatwic plemniczka dosc do celu.
            Jesli miałas sluz plodny w tych dniach to najprawdopodobniej zaraz po była owulka, ale to tylko ty wiesz jesli znasz swoje ciało bo temu towarzysza jeszcze inne odczucie, no a od owulki masz jeszcze 24h na zajscie bo jak wiemy komórka jest zdolna tylko tyle do zapłodnienia

            Powodzenia zycze

            Ciało kobiety przechodzi cały cykl inaczej w kazdym miesiacu i owulka mogła ci sie przesunac o dwa dni wczesniej przez stresik zwoazany ze starnkami.

            Napisz nam co i jak jak juz bedzie wiadomo
            I najwazniejsze nie stresuj sie i nie mysl o tym intensywnie tylko sie wyluzuj i kochajcie sie dla siebie z mezem a dzidzi jak ma byc to bedzieD
            Buziaki
            Last edited by oczekujaca7777; 30-03-2010, 19:42.


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              #21
              Odp: czy możliwe że się udało??

              oczekująca 7777 bardzo Ci dziękuję za odpowiedź narazie jeszcze czekam i staram się nie myślec ale tak bardzo chciałabym byc w ciąży w sumie to kochaliśmy się tylko raz i to w tym dniu bo mąż często wyjeżdza w trasy i nie mieliśmy w tym miesiącu okazji żeby sie wykazac. Minęły już prawie 2 tygodnie troche pobolewają mnie piersi po boku a najbardziej to lewa, czułam kłucia w lewym jajniku dośc często i troche pobolewał mnie brzuch jak na okres. Narazie uzbroiłam się w cierpliwośc 6 wypada mi termin okresu więc zobaczymy ) pozdrawiam Cię cieplutko :*

              Skomentuj

                     
              Working...
              X