Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeprowadzka...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Przeprowadzka...

    My tak daleko nie mamy więc powoli będziemy się przeprowadzać i tak będzie ciągłe jeżdżenie więc myślę że gładko nam pójdzie z przeprowadzką

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Przeprowadzka...

      Ja się przeprowadzałam 3x w życiu i rzeczywiście jest to spora udręka przewieść tyle rzeczy. To, że się znajduje wtedy wszystko to, czego nie znalazło się wtedy, jak się tej rzeczy potrzebowało to fakt, ale drugim faktem jest też to, że wtedy się też najwięcej wyrzuca, bo się nagle stwierdza, ze nigdy użyte nie było

      Skomentuj


        #18
        Odp: Przeprowadzka...

        zawsze człowiek będzie miał takie zbędne rzeczy ja to trochę też jestem Zbieraczem wszystkiego Powinnam zrobić taki porządek jak zrobiłam z ciuchami

        Skomentuj


          #19
          Odp: Przeprowadzka...

          Przypomniało mi się, że po urodzeniu Oliego będziemy musieli też się przeprowadzić, bo mieszkamy w mieszkaniu, gdzie jest tylko kuchnia, salon, sypialnia, łazienka, a potrzebujemy jeszcze chociaż jednego pokoju, by mały miał swój pokoik, a tu się nie da, no a później przeprowadzka do naszego gniazdka. Mam nadzieję, ze następne Święta spędzę już we własnym domu przy kominku <3

          Skomentuj


            #20
            Odp: Przeprowadzka...

            Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
            Przypomniało mi się, że po urodzeniu Oliego będziemy musieli też się przeprowadzić, bo mieszkamy w mieszkaniu, gdzie jest tylko kuchnia, salon, sypialnia, łazienka, a potrzebujemy jeszcze chociaż jednego pokoju, by mały miał swój pokoik, a tu się nie da, no a później przeprowadzka do naszego gniazdka. Mam nadzieję, ze następne Święta spędzę już we własnym domu przy kominku <3
            Dla mnie przeprowadzka będzie czymś wspaniałym i też mam nadzieję że na Święta będziemy na swoim

            Skomentuj


              #21
              Odp: Przeprowadzka...

              A ja się trochę obawiam przeprowadzki.
              Tylko ja mam przed sobą trochę większe wyzwanie -wyjeżdżamy zagranicę.
              Wprawdzie mam jeszcze sporo czasu, ale już zaczynam to planować.xxx. Myślę, że bez takiej pomocy się nie obędzie, bo nie wyobrażam sobie przewożenia wszystkich tych rzeczy na własną rękę.
              Last edited by disne; 03-07-2020, 14:59. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Przeprowadzka...

                A ja się trochę obawiam przeprowadzki.
                Tylko ja mam przed sobą trochę większe wyzwanie -wyjeżdżamy zagranicę.
                Nie ma się czego obawiać. Głowa do góry Ja też byłam w podobnej sytuacji i przeprowadzka wcale nie była taka ciężka do zniesienia. Mi pomogła firma xxx] nie tylko w transporcie, ale również przy wnoszeniu i rozpakowaniu wszystkich moich rzeczy.
                Last edited by disne; 03-07-2020, 14:59. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Przeprowadzka...

                  Gdy przeprowadzaliśmy się do nowego domu, w końcu mogłam urządzić go po swojemu. W salonie jest wisząca lampa mosiężna. Zawsze mi się podobała, ale w wynajętym mieszkaniu nie mogłam jej zainstalować. Sami zobaczcie: [xxx
                  Last edited by disne; 03-07-2020, 15:00. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Przeprowadzka...

                    ja myślałam że przeprowadzimy się tego roku ale nic z tego nie wyjdzie :/ chyba żebyśmy w totka wygrali ale szanse nikłe :/

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Przeprowadzka...

                      Lara to ja trzymam kciuki za tego lotka i będę wdzięczna za rewanż :-D

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Przeprowadzka...

                        Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                        Lara to ja trzymam kciuki za tego lotka i będę wdzięczna za rewanż :-D
                        dzięki Też mocno zacisnę kciuki dla Was
                        Ja to nawet na 6 nie liczę ale żeby choć czasem 4 wypadła to już zawsze coś Człowiek szczęśliwszy były na dłużej że tak się szczęście uśmiechnęło

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Przeprowadzka...

                          Już się trochę przeprowadzek w swoim życiu przeżyłam. Ostatnia była jakieś dwa lata temu. Wcześniej przeprowadzałam się na własną rękę, ale to były cztery dni wyjęte z życiorysu, więc tym razem decyzja była o wynajęciu firmy przeprowadzkowej. Znajomy podsunął namiar na xxx, bo już miał okazję skorzystać z ich usług. Wszystko odbyło się w jeden dzień, bez nerwów i żadnych strat.
                          Last edited by disne; 03-07-2020, 15:00. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Przeprowadzka...

                            Polecam fajny artykuł o przeprowadzce xxx
                            Last edited by disne; 03-07-2020, 15:00. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Przeprowadzka...

                              Raz przeprowadzałam się bez firmy a raz z firmą xxx. Jeżeli komuś zależy na większym komforcie, to w mojej ocenie wynajęcie firmy jest wskazane.
                              Last edited by disne; 03-07-2020, 15:00. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Przeprowadzka...

                                My wszystko wpakowaliśmy naxxxnaszego znajomego. Czasami można liczyć na przyjaciół i nie trzeba wydawać milionów na firmy przeprowadzkowe
                                Last edited by disne; 03-07-2020, 15:00. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X