Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > Wakacyjna giełda informacji > Letnie przygody
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Letnie przygody Wakacje to czas, w którym dużo się dzieje. Jesteśmy pewni, że Wasze przygody są bardzo ciekawe. Możecie je opisać...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-04-2019, 07:24
kommentator kommentator jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kommentator.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

Wyciągnąłem żonę i dzieciaki do Kazimierza w ostatni weekend, było ciężko ale się udało
Paintball, rejs statkiem i najlepsze na koniec, przejażdżka terenowa po wąwozach i lasach. Było ciekawie, polecam. Kierowca nie szalał jak dzieciaki się bały, ale jak już się oswoiły przycisnął porządnie i dawka adrenaliny zapewniona :P
Szkoda że ciężko ich znaleźć, szukałem na fb i mają profil, ale bez kontaktu. https://kazimierzdolny24.pl/ tu kiedyś czytałem o nich w jakimś artykule jak się promowali i pewnie gdzieś da się to wygrzebać. Ciężko o terminy, ale warto. Poza tym sama okolica też warta zwiedzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-05-2019, 09:43
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Wszędzie - wystarczy wyjść z domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-2019, 14:46
gocha281 gocha281 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gocha281.polki.pl

Moje dzieci jak do tej pory najlepiej wspominają wczasy w Trzęsaczu i tą atrakcję http://labiryntluster.eu/. Labirynt Luster, byliście kiedyś? my w trzech już ale ten nad morzem zdecydowanie największe wrażenie na nas zrobił. Ja się nawet rozrywki na takim poziomie nie spodziewałam, mąż też. A dzieci to już w ogóle były tylko piski i skakanie Nie mam co opowiadać, to trzeba wejść i samemu zobaczyć co tam czeka, zapewniam, że prosto znaleźć wyjście wcale nie jest. Ale jaka satysfakcja jak już się uda
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2019, 20:43
LiwinHQ LiwinHQ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
LiwinHQ.polki.pl

Ja bardzo ciekawą wakacyjną przygodę przeżyłem na pielgrzymce ze strony https://www.szlakjakuba.com/co-koniecznie-musisz-zabrac-na-camino-poradnik/
. Powiem szczerze, że bardzo mi się podobało
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-12-2019, 19:15
krisiti90 krisiti90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

W sumie to wszędzie, najważniejsze jest to z kim jedziecie na wakacje Ja najczęściej wybieram moją ekipę znajomych i wycieczki nigdy nie są nudne. Coraz częściej zapuszczamy się coraz dalej, mamy speca od wyszukiwania tanich biletów. Każdy czymś się zajmuje, jest to spoko opcja. Ja ostatnio miałam powalczyć o odszkodowanie za opóźniony lot, w dobie internetu to bułka z masłem. Łatwo znalazłam firmę https://do600euro.pl/odszkodowanie-za-lot/ gdzie można wszystko online załatwić związane z walką o pieniądze od przewoźnika.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2019, 09:59
blinkblink321 blinkblink321 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
blinkblink321.polki.pl

Ciekawa przygoda czy to wakacyjna, czy po prostu przygoda, której nie planuje się w wakacje to też fajny pomysł. Można wybrać się na przejażdżki crossowe w weekend, czy na spływ kajakowy albo na rajd konny. Zależy kto co lubi i jakie są preferencje grupy. My mamy tak zgraną paczkę, że każdy wypad jest ekscytujący. Na brak sprzętów nie ma co narzekać, bo od tego są wypożyczalnie i portale z tematyki wynajmu. Jedną taką bazą jest portal branży wynajmu OSHARE - https://oshare.pl/ Tu znajdziecie dużo różnych wypożyczalni, które mają dużo do zaoferowania. Wystarczy poszukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2020, 09:37
hotelugrubego hotelugrubego jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
hotelugrubego.polki.pl

Witam polecam ciekawe miejcie hostel radom ładna aranżacja przestrzeni. Ogród pod miastem. Ciekawe na wypad poza miasto
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-2020, 14:08
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Przygodę można przeżyć dosłownie wszędzie. Zależy to pośrednio od nas samych. Dobrze jest wybrać ciekawe miejsce na nocleg https://nocleg24h.pl/ Gdzie jechać? No cóż, trudno powiedzieć. Wszystko zależy od naszych preferencji. Dla mnie liczy się okolica, którą mogę zwiedzić. Wyspać mogę się wszędzie, czy to będzie hotel, hostel, czy domek nad jeziorem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-2020, 19:23
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Jasne, że tak. Przecież to wszystko zależy od Waszego podejścia do tematu. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście zajrzeli do https://paintball-rybnik.pl/ i tam sprawdzili, ile frajdy może przynieść Wam zabawa na paintballu. Koniecznie tego spróbujcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-2020, 15:31
oleska33 oleska33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
oleska33.polki.pl

Myślę że warto wybrać się w jakieś cieplejsze rejony, chociażby do Hiszpanii. Dobrym zakupem w moim przypadku okazało się pare takich plażowych sukienek tutaj brałam https://ekskluzywna.pl/sukienki-plazowe wygodne i mało miejsc zajmują.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania