Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pralko suszarka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Pralko suszarka

    ponoć niszczy ubrania bardziej, no i duzo prądu zjada

    Skomentuj


      #47
      Odp: Pralko suszarka

      Jakie proszki najlepiej używać do takiego nowego urządzenia jakim jest pralko suszarka? Zastanawiam się nad porządną chemią i znalazłam również sklep online z chemią w przystępnej cenie. Czy któraś z Was pierze w power wash proszek do prania? http://alechemia.pl/6-proszki-do-prania

      Skomentuj


        #48
        Odp: Pralko suszarka

        Może zerknij sobie na pralki ładowane od góry. Sama jestem posiadaczką ich pralki już od dłuższego czasu i nie narzekam, jestem zadowolona z wyboru. Dużo programów, wszystko oznaczone. Pralka się nie psuje. Poza tym pralka zajmuje niewiele miejsca w łazience bo ma 40 cm głębokości a moja łazienka jest niestety mała. Pralek jest wiele modeli więc z pewnością nie będzie problemu z wyborem odpowiedniej.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Pralko suszarka

          To jest dobra opcja jeśli nie ma się możliwości dwóch osobnych sprzętów, czyli pralki i suszarki. Jeśli ma się możliwość postawienia obu, nie ma sensu się zastanawiać, bo różnica jest ja mam suszarkę z Electroluxa, z tej samej serii, która wyżej została wspomniana - PerfectCare. Ubrania są miękkie, niewygniecione i przepięknie pachną

          Skomentuj

                 
          Working...
          X